reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja wyczytalam ze owu jest po ok 24-36 godzinach od pozytywu na tescie. Jak wklepie pozytyw w apke owu to mi wyznacza owulacje na dzień następny.
Premom na razie pokazało (high) a nie jeszcze peak także nie wiem czy mogę ten high uznać za pozytyw
 
reklama
Ja wyczytalam ze owu jest po ok 24-36 godzinach od pozytywu na tescie. Jak wklepie pozytyw w apke owu to mi wyznacza owulacje na dzień następny.

Warto to weryfikować, u mnie nie zawsze się sprawdzało [emoji12]
 
Weryfikacja u ginekologa? A jakie miałaś przesunięcie?

Ja robiłam sobie rownolegle monitoringi i jak pik miałam w pierwszej połowie dnia (dzień wcześniej jeszcze nie było nawet blisko) to na usg po południu pęcherzyk już pękał. Ale nie jest to reguła. Niedawno miałam zupełnie odwrotnie i faktycznie owu była jakoś po 2 dniach. Jednak zwykle mam dość szybko po piku.
 
No jak tam lutowe testujące? Ktora kolejna? Juz się nie moge doczekać foto waszych pieknych pozytywnych tescikow. Humor mi wrocił 😊 zrobilam super trening, dzięki zbilansowanej diecie odnotowalam w tym miesiącu -4,5 kg i uczę się na prawo jazdy... cieszę się z rego co mam i nie zadręczam tym, co nie wyszło. Życzę Wam miłego dnia 😊
 
reklama
No jak tam lutowe testujące? Ktora kolejna? Juz się nie moge doczekać foto waszych pieknych pozytywnych tescikow. Humor mi wrocił 😊 zrobilam super trening, dzięki zbilansowanej diecie odnotowalam w tym miesiącu -4,5 kg i uczę się na prawo jazdy... cieszę się z rego co mam i nie zadręczam tym, co nie wyszło. Życzę Wam miłego dnia 😊
Ja na dziś mam termin okresu, ale nie mam nawet śladu. Test wczoraj negatywny. Więc pewnie @ sie spóźni..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
145 tys
Do góry