reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A który dzień cyklu, a tak wogole to ja bym się cieszyła 🙂 gratulacje 😁😁
Dzisiaj 16 dzień cyklu. Ale kochałam się z moim facetem w dniu mojej miesiączki. Wiec musiało dość do zapłodnienia zaraz po niej bo później nie było jak bo wyjechał. 🤷‍♀️
 
A który dzień cyklu, a tak wogole to ja bym się cieszyła 🙂 gratulacje 😁😁
Dzisiaj 16 dzień cyklu. Ale kochałam się z moim facetem w dniu mojej miesiączki. Wiec musiało dość do zapłodnienia zaraz po niej bo później nie było jak bo wyjechał.
 
Dzisiaj 16 dzień cyklu. Ale kochałam się z moim facetem w dniu mojej miesiączki. Wiec musiało dość do zapłodnienia zaraz po niej bo później nie było jak bo wyjechał.
Ok, test pozytywny w 16dc brzmi conajmniej nieprawdopodobnie... może zrob betę jutro ?
 
Dzisiaj 16 dzień cyklu. Ale kochałam się z moim facetem w dniu mojej miesiączki. Wiec musiało dość do zapłodnienia zaraz po niej bo później nie było jak bo wyjechał.
Ok sprawdziłam Twoje poprzednie wpisy. Mialas pozytywny test, potem miesiączkę i teraz cień cienia. Ja bym to szybko skonsultowała z lekarzem i oznaczyła betę na już. Możliwe że okres wcale okresem nie był...
 
Jakby sie przyjrzeć to cos tam mozna dostrzec ale powtorz jutro.
A ja mam ciagle uczucie rozpierania w podbrzuszu, trochę czuję się wzdęta, wrazliwe sutki i uczucie mokrości. Owu była 15.02 myslicie, że to uczucie ze wzgledu na to, że komórka wedruje do macicy? Na przedokresyjne objawy za wcześnie, zwykle tez takich odczuć jak teraz w 19 dc nie mam.
typowe objawy z wysokiego progesteronu - po prostu druga faza cyklu
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
146 tys
Do góry