reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja nie wierzę...myślę chińska podroba.. IMG_20220220_065622.jpg
 
reklama
Dobrze że on kilka dni wynik pokazuje to przynajmniej mam dowód że to nie omamy..wczoraj wieczor zrobiłam pinka strumieniowego i widziałam kreseczkę różowa ale aparatem nie było widać później zrobiłam płytkowy ale ujemny mocz pewnie już za bardzo rozcieńczony i dzisiaj rano sprawdzilam żeby rozwiać wątpliwości....dzisiaj 11dzien po owulacji aktualnie na kwarantannie z powodu covid brałam różne leki także zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
 
No to trzymam kciuki [emoji2956][emoji110] u mnie 10 dpo i biało, więc byle do następnego cyklu.
U mnie chyba cień cienia - widoczny od razu, ale dalej może to być wishfull thinking więc proszę mnie nigdzie nie odhaczajcie z listy bo pozytywny test to to jeszcze nie jest :)
Dzisiaj 8dpo najpewniej.
 
Hej dziewczyny. Podpytam tutaj bo Wy trochę bardziej doświadczone z testami. Robiłam dziś rano test ciążowy 12 dpo, po 3 minutach pojawil się minimalny cień ale po chwili zniknął. Co to może znaczyć? Na razie test traktuje raczej jako negatyw.
W poprzedniej ciąży nawet w 7-8 tygodniu miałam bardzo blade kreski ale nigdy nie znikały.
 

Załączniki

  • IMG_20220220_081539.jpg
    IMG_20220220_081539.jpg
    128,7 KB · Wyświetleń: 123
Hej ! U mnie aktualnie 4 dzień spóźniającego się okresu ( z moich obliczeń 9 dpo) zrobiłam dziś test ale negatywny. Od dwóch dni mam brązowy śluz (pierwszego dnia lekko malinowy kolor ) ale jest zauważalny tylko gdy idę do toalety i widzę go na papierze. Myślicie ze może to być plamienie implantacyjne ? jest jeszcze szansa na drugą kreskę ? 🙏🏻 pójdę na będę ale dopiero jutro bo dziś niedziela
 
Hej ! U mnie aktualnie 4 dzień spóźniającego się okresu ( z moich obliczeń 9 dpo) zrobiłam dziś test ale negatywny. Od dwóch dni mam brązowy śluz (pierwszego dnia lekko malinowy kolor ) ale jest zauważalny tylko gdy idę do toalety i widzę go na papierze. Myślicie ze może to być plamienie implantacyjne ? jest jeszcze szansa na drugą kreskę ? 🙏🏻 pójdę na będę ale dopiero jutro bo dziś niedziela
To coś tu się nie zgadza. Twoja faza lutealna trwa 5 dni? Coś chyba źle policzyłaś ;)
 
Hej dziewczyny. Podpytam tutaj bo Wy trochę bardziej doświadczone z testami. Robiłam dziś rano test ciążowy 12 dpo, po 3 minutach pojawil się minimalny cień ale po chwili zniknął. Co to może znaczyć? Na razie test traktuje raczej jako negatyw.
W poprzedniej ciąży nawet w 7-8 tygodniu miałam bardzo blade kreski ale nigdy nie znikały.
Oznacza to, że test się wtedy wybarwiał. Skoro teraz jest negatywny to negatyw. Kreska testowa nie znika. Powtórz jutro. 😉
 
reklama
To coś tu się nie zgadza. Twoja faza lutealna trwa 5 dni? Coś chyba źle policzyłaś ;)
no właśnie mi tez się to nie zgadza ale niestety w tym miesiącu nie monitorowałam owulacji bo mąż bym na wyjeździe, a jedyny moment kiedy się staraliśmy to właśnie 5 dni przed spodziewanym okresem. Sama wiem ze to niemożliwe i ze sobie wmawiam pewne rzeczy ale nie daje mi spokoju ten brak okresu i równo tydzień po „powiedzmy owulacji” wystąpił różowy śluz a teraz brązowy, nigdy tak nie miałam wiec tym bardziej się zastanawiam o co chodzi 🤷🏻‍♀️
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
145 tys
Do góry