reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

A to też borykasz się z PCOS? Kojarzę, że pisalas ze u Ciebie jest i owulacja i z nasieniem partnera wszystko spoko?
Ja właśnie trochę się boję, że nam te starania jeszcze długo się zejdą. A dużo osób w rodzinie mamy w podobnym wieku więc zaraz będzie baby boom i pewnie ciężkie to będzie dla mnie.

Z pozytywów odebrałam dziś wyniki AMH, wyszło 8.33 górna granica normy jak na moje 27 lat ale myślę, że jak na ten mój super zaawansowany pcos to nie ma tragedii jak czasem wychodzi czytałam dwucyfrowy wynik. Co myślicie?
mam stymulowana owulacje. Swoich naturalnych nie mam. Dzisiaj 10dpo zrobiłam po pracy test ale biało, mam nadzieję że jeszcze to nie jest przesadzone bo miałam dwa dominujące pęcherzyki.
 
reklama
Korzysta któraś z Was z prywatnego ubezpieczenia na własna rękę, nie z pracy? Allianz np?
Jak ja orientowałam się w tych ubezpieczeniach indywidualnych, to warunki były naprawdę kiepskie. Te pracownicze mają dużo lepsze. Ewentualnie można spróbować zapytać u jakiegoś agenta, czy nie jest w stanie wciągnąć do jakiejś istniejącej grupy.
 
Z dobrych rzeczy (żeby nie było, że tylko marudzę) był wczoraj seks! A już myślałam, że w najlepszym razie na walentynki coś będzie 🫣
 
reklama
Kiedy wam najwcześniej wychodziły cienie na testach? U mnie bieda 10dpo (wmawiam sobie że to popołudniowy mocz i za wcześnie 🤡)
 

Załączniki

  • IMG_3933.jpeg
    IMG_3933.jpeg
    71 KB · Wyświetleń: 114
Do góry