reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

To się cieszę, że wszystko w porządku😊 Trzymam kciuki, żeby się odwróciła. Jeszcze ma troszku czasu. A starszaka rodzilaś przez cc czy sn? Ja w święta chorowałam. Coś stanęło mi na żołądku, bolała mnie strasznie głowa i wymiotowałam, a że była to 4 rano to za bardzo nie miałam czym, także się namęczyłam😧😧 Jak tam u Was z obrzekami, ja mam twarz, ręce i nogi opuchnięte.
 
reklama
Starszaka rodziłam naturalnie i teraz też tak wolę. Jakoś nie mam ochoty na cc. Wiadomo jak będzie musiało być to siła wyższa. Ale po SN po 2 h byłam na nogach a następnego dnia śmigałam bez problemu, bolesne było tylko siedzenie. Po cc kobiety, gorzej sobie niestety radziły.
Obrzęków nie mam wcale. Mam nadzieję, że teraz lepiej już się czujesz?
 
Teraz już jest dobrze, widocznie coś małemu niesmakowało😉 Ja też liczę na poród sn, ale czas pokaże. Myślę, że u mnie tę obrzęki wynikają z wagi jaką osiągnęłam, już 16+, także mam co dźwigać.
 
reklama
Do góry