reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U mnie jeszcze chyba się nie odwróciła, bo skopany mam pęcherz.
Z pierworodnym o karmienie walczylam miesiąc by wszystko się unormowało. Karmilam piersią do 12 mies, do czasu aż sam odrzucił pierś a pokarm miałam jeszcze bardzo długo.
 
reklama
Jak przygotowania do Świąt? Dziś muszę jeszcze zapakować prezent dla męża i będzie finito prezentowe 😉
Zostaną tylko ciasta do upieczenia.
 
U mnie ostatnio lekarz mówił, że jest ustawiony główką do dołu. Na razie czuję ruchy do góry, także może już tak zostanie.Ja też sobie zamówiłam w sklepie na razie dwa, czarny i biały. Po Świętach mam odebrać, bo nie było mojego rozmiaru😉Moje piersi zrobiły się pokaźne😂
Ja już prezenty poszykowane, karpie obrabiałam wczoraj, biedne zakończyły swój żywot.Dla smaczku usmażyłam po kawałku a reszte zamroziłam. Też myślałam nad tak zwanymi smalcówkami, ciastka mojej mamy. Pyszne,kruche z orzeszkiem albo rodzynkiem, ale nie wiem, czy się zmotywuję😂
 
Moje też podrosły i póki co wzięłam 1 (miękki) taki do spania i po domu a takie z usztywnionymi miseczkami kupię później. Niechce zamówić nietrafionego rozmiaru. Skocze do brafiterki i albo u niej kupię, albo zamówię. Niestety standardowe rozmiary w sklepach odpadają, bo mam miseczkę D a pod biustem 65-70 a w sklepach ze wzrostem miseczki rośnie obwód pod biustem 😂 i co z tego że miseczka ok jak stanik nic nie trzyma 🤣 bo za luźny.
 
Wesołych Świąt [emoji319][emoji320][emoji318]
received_361765337747498.gif
 
Ostatnie dni byłam tak zabiegana, że zapomniałam zdać relację z wizyty u gina😉 Mały rośnie, waży już ok 1500g. Rozmawiałam z lekarzem o tym napinaniu się brzucha, ale nic konkretnego nie powiedział, tylko że wszystko się trzyma tak jak powinno, czyli że szyjka się nie skraca. Dostałam recepte na żelazo, bo troszku mi spadło. Wczoraj miałam tak intensywny dzień, że wieczorem nie mogłam się ruszać. Coraz częściej bolą mnie nogi, także chodzę jak kaczuszka😉😉
 
reklama
U nas po wizycie wszystko ok. Mała w 3 tyg przybrała 500g i waży 1650g. Wielkolud z niej nie jest, ale ładnie przybrała. Przepływy, łożysko wszystko ok i lekarz nie ma się do czego przyczepić 😊 Jedynie nie odwróciła się. Na kolejnej wizycie będę miała pobierany wymaz na paciorkowce.
 
Do góry