reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dzięki @coco07 następnym razem będę się stosować może będzie lepiej.
A co do stetoskopu lekarskiego to niby się da ale to chyba dużo później A nie w tak wcześniej ciąży [emoji4]
Jeszcze 3 dni i prenatalne .....
 
reklama
Teraz zaczęłam 13 tydzień. Jak się dzieciak nie buntuje to wiem gdzie jest, ale czasami się schowa i po podsłuchiwaniu. Nic a nic się nie denerwuje. Wczoraj widziałam jak podskakiwał. Na jakiś czas mi starczy.
Tutaj masz ;) O to mi chodziło ...:pZobacz załącznik 1003028

A ty @Velvetka masz chyba jeszcze trochę czasu ;) Podobno zaleca się dopiero od 12 tygodnia, a i tak położna mi mówiła ze Ok 14-16 powinno być w miarę dobrze słychać ... także jeśli nie znajdziesz to nic się nie dzieje;)
 
Dziewczyny czy Wam się tez tak nic nie chce jak mi? Tylko bym leżała i leżała, nie chce mi się nic... nawet gotować a odżywiać się trzeba dobrze a ja taka do kitu jestem... nie wiem jak to wszystko ogarnąć. Ciągle mam plan ze jutro już się wezmę w garść i wszystko jest znów tak samo. Najchętniej jadlabym jedzenie na telefon..
Ja tez tak mam... i praktycznie cały mijający tydzień tak u mnie wyglądał .. wstaje z łóżka Ok 9-9.30, zanim się ogarnę jako tako, wyjdę z psem czasem, zrobię i zjem śniadanie, odpocznę po śniadaniu, to jest już 12-13... :szok: I na szybko coś kombinowałam z obiadem bo mój zaraz przychodził ..chociaż jeden dzień musiałam spiąć du.. i posprzątać mieszkanie.. Dziś mam zamiar umyć okna w salonie:dry: ale póki co nie wstaje z łóżka:p
Dzięki @coco07 następnym razem będę się stosować może będzie lepiej.
A co do stetoskopu lekarskiego to niby się da ale to chyba dużo później A nie w tak wcześniej ciąży [emoji4]
Jeszcze 3 dni i prenatalne .....
Ja tez już się nie umiem doczekać ☺️☺️☺️ Wszystko będzie dobrze ;) słyszałaś wczoraj serduszko ❤️
 
Ja tez tak mam... i praktycznie cały mijający tydzień tak u mnie wyglądał .. wstaje z łóżka Ok 9-9.30, zanim się ogarnę jako tako, wyjdę z psem czasem, zrobię i zjem śniadanie, odpocznę po śniadaniu, to jest już 12-13... :szok: I na szybko coś kombinowałam z obiadem bo mój zaraz przychodził ..chociaż jeden dzień musiałam spiąć du.. i posprzątać mieszkanie.. Dziś mam zamiar umyć okna w salonie:dry: ale póki co nie wstaje z łóżka:p

Ja tez już się nie umiem doczekać [emoji3526][emoji3526][emoji3526] Wszystko będzie dobrze ;) słyszałaś wczoraj serduszko [emoji3590]
No właśnie sama już nie wiem co slyszalam, tzn slyszalam na bank moje A tamto tylko jakby wylapywalo w cyfrach, ale jak już mowilam no nie stresuje się poki co tym, będę próbowała codziennie po troche i może się uda. [emoji4]
 
W związku z tym, że nie otrzymałam nadal dostępu do forum zamkniętego to piszę tu. Wczoraj miałam badania prenatalne i wszystko jest super :) dzidziuś zdrowy, ładnie się ulozył i Pani doktor mogła wszystko zmierzyć :) prawdopodobnie na 85 % dziewczynka ;) czyli przeczucie, horoskop chiński, numerologia, wróżba z obrączki się nie myliły :p
Pappa też na szczęście dobrze. Bardzo się stresowałam. W nocy nie mogłam spać ale najważniejsze że już jest to za nami. Teraz chcialabym pojechać na kilka dni nad morze i wyrwać się z tego miasta. Trzymam za Was kciuki :)
 
W związku z tym, że nie otrzymałam nadal dostępu do forum zamkniętego to piszę tu. Wczoraj miałam badania prenatalne i wszystko jest super :) dzidziuś zdrowy, ładnie się ulozył i Pani doktor mogła wszystko zmierzyć :) prawdopodobnie na 85 % dziewczynka ;) czyli przeczucie, horoskop chiński, numerologia, wróżba z obrączki się nie myliły [emoji14]
Pappa też na szczęście dobrze. Bardzo się stresowałam. W nocy nie mogłam spać ale najważniejsze że już jest to za nami. Teraz chcialabym pojechać na kilka dni nad morze i wyrwać się z tego miasta. Trzymam za Was kciuki :)
No gratulacje mi się marzy córcia [emoji8]
 
Gratuluję [emoji3]
W związku z tym, że nie otrzymałam nadal dostępu do forum zamkniętego to piszę tu. Wczoraj miałam badania prenatalne i wszystko jest super :) dzidziuś zdrowy, ładnie się ulozył i Pani doktor mogła wszystko zmierzyć :) prawdopodobnie na 85 % dziewczynka ;) czyli przeczucie, horoskop chiński, numerologia, wróżba z obrączki się nie myliły [emoji14]
Pappa też na szczęście dobrze. Bardzo się stresowałam. W nocy nie mogłam spać ale najważniejsze że już jest to za nami. Teraz chcialabym pojechać na kilka dni nad morze i wyrwać się z tego miasta. Trzymam za Was kciuki :)
 
reklama
Do góry