reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

W związku z tym, że nie otrzymałam nadal dostępu do forum zamkniętego to piszę tu. Wczoraj miałam badania prenatalne i wszystko jest super :) dzidziuś zdrowy, ładnie się ulozył i Pani doktor mogła wszystko zmierzyć :) prawdopodobnie na 85 % dziewczynka ;) czyli przeczucie, horoskop chiński, numerologia, wróżba z obrączki się nie myliły :p
Pappa też na szczęście dobrze. Bardzo się stresowałam. W nocy nie mogłam spać ale najważniejsze że już jest to za nami. Teraz chcialabym pojechać na kilka dni nad morze i wyrwać się z tego miasta. Trzymam za Was kciuki :)
Ja też nadal bez dostępu do forum zamkniętego,myślałam że nikt tu już nie zajrzy :) gratulacje ! Na pewno przeszłaś ogromny stres. Ja tez przeżywam swoje prenatalne , mam za kilkanaście dni i tez w nocy ba bank nie usnę. Znowu zaczęłam plamić..:( i jak tu się wyluzować i cieszyć pięknym stanem
 
reklama
@kiniusia1987 Gratuluje pozytywnych wieści! ☺️ Super ze wszystko Ok ;)
@LittleStar A ty masz kochana jakiegoś krwiaka? Przypomnij mi, bo ktoś tu pisał ze ma i nie pamietam ... bo dosyc czesto u cienie to plamienie prawda? Co lekarz na to?
Nie mam właśnie krwiaka.. nie wiadomo skąd to plamienie, doprowadza mnie to do szału... biorę luteinę póki co ale stresuje mnie ten stan ogromnie :(
 
@kiniusia1987 gratulacje!! Mój partner marzy o dziewczynce. Ostatnio pokazywałam mu kalendarz chiński - chłopak, przeczucie - chłopak. Byłam w szoku, jak ściągnął mi obrączkę i zaczął machać nad brzuchem.

@LittleStar na pewno wszystko jest dobrze. Chyba każda z nas się martwi. Ja nie mam żadnych objawów, nawet brzuch mi nie rośnie. Ciągle zastanawiam się... czy jest tam ktoś w środku? Byle do prenatalnego 7.08 :) Który u Ciebie tc?
 
@LittleStar A kiedy miałaś ostatnie USG? I ile już ich miałaś? Widać prawidłowy rozwój ciąży?
Ja też znów plamię. W ciągu ostatnich dwóch tyg już dwa razy plamilam świeża krwią. W międzyczasie miałam prenatalne i dzidzia rozwija się prawidłowo więc kazano mi się wyluzować. Ale tak do końca cieszyć się to sie nie da, rozumiem Twój stres:*
 
@Neoju ja mam przeczucie na babeczkę i to od samego początku, przy przyjaciółce i siostrze też się nie pomyliłam, więc ciekawa jestem na ile moje przeczucie się sprawdzi ;) prawie u każdej z Was było już widać płeć na prenatalnych, ciekawa jestem czy i u mnie się pojawi [emoji16] ale to się okaże 12.08
 
@godzbal mnie w sumie wszystko jedno, jaka płeć, byle zdrowe. Z drugiej strony poszły już zakłady i obstawiałam chłopaka, moja siostra zresztą też, miło byłoby wygrać. :D Trochę obawiam się, że dziecię nie pokaże się na prenatalnych.
Za 3 tygodnie mam urlop i umówiłam się w Polsce na usg 4d. Liczę, że to rozwieje moje wątpliwości, bo muszę w końcu zrobić jakieś zakupy.
Trzymam kciuki za bobaska i zdrową dziewczynę, koniecznie się pochwal. :)
 
@godzbal mnie w sumie wszystko jedno, jaka płeć, byle zdrowe. Z drugiej strony poszły już zakłady i obstawiałam chłopaka, moja siostra zresztą też, miło byłoby wygrać. :D Trochę obawiam się, że dziecię nie pokaże się na prenatalnych.
Za 3 tygodnie mam urlop i umówiłam się w Polsce na usg 4d. Liczę, że to rozwieje moje wątpliwości, bo muszę w końcu zrobić jakieś zakupy.
Trzymam kciuki za bobaska i zdrową dziewczynę, koniecznie się pochwal. :)

Wiadomo, że zdrowie najważniejsze! :) ja tam się będę cieszyć i z chłopaka i z dziewuchy, to się będzie kochać i to [emoji173]️
 
Dokładnie najważniejsze żeby było zdrowe :) Mój dzidziuś wszystko szybko pokazał więc badanie nie trwało długo i tak słodko ssała paluszka <3
 
reklama
Do góry