reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

I jak koleżanka zadowolona z wózka? Ja miała X-lander xa przy synku i X-lander pulsar przy córce.. i były ok ten mi się podoba bo taki mały ale mąż martwi się ta rama i kołami że małe?Powodzenia w pracy trzymaj się dzielnie[emoji4]

A ja wogole nie mam imienia dla chłopca.. mezowi podoba się Kajetan ale mi nie... Dla mnie ładne Natan i Marcel ale dzieci koleżanek tak mają na imię.. myślałam o Michale bo mój pierwszy syn to Gabriel więc bym miała dwóch aniołów [emoji6] ale Michał takie pospolite...
Michal było pospolite dawno temu teraz nie ma tylu Michałów. :)
 
reklama
@godzbal zleci szybko :) I juz niedlugo pochwalisz się swoim zdjęciem:) dla mnie było przeżyciem usłyszenie serduszka, bo pierwszy raz słyszałam :)
@Paryżanka Też mam właśnie problem z imieniem.. bo chcemy wybrać duńskie, będziemy mieszkać tutaj, więc łatwiej jednak z duńskim imieniem. Z drugiej strony trzeba wybrać coś łatwego w wymowie i pisowni dla Polaków. Dla dziewczynki jestem zakochana w imieniu Mia ❤ ale z chłopcem mam wielki problem... Takie "międzynarodowe " imiona jak Oscar czy Leo to tu własnie ich mnóstwo. Póki co, mi się jedynie Viggo podoba, ale jeśli potwierdzi sie chłopiec, to też pewnie będę myśleć i myśleć aż do porodu ;)
 
U nas jak będzie dziewczynka to będzie miala na imię Aniela Maria po babciach. Jak chłopiec to jeszcze nie wiem. Na drugie Adam po tacie i dziadku, ale z pierwszym imieniem mamy problem [emoji848] jest jeszcze sporo czasu na wybór [emoji3]
 
Hej :)
Ja dalej na urlopie nad morzem :) dziś niestety nie ma słońca. Od wczoraj mam bóle w pachwinach, złaszcza z prawej strony i nasila się przy chodzeniu czy jakimkolwiek ruchu. Czy to normalne? Czy to ze względu na ciąże? Nie chodzimy tutaj za dużo bo to morze wiec bardziej się leżakuje. Też macie takie dolegliwości?

Ja ciągle nie moge się doczekać prenatalnych :) i chce już wiedzieć co nosze pod serduszkiem :) na szczęście tym razem na badania pójde z mężem bo bedzie miał wolne :) imiona też już mamy wybrane Nikola albo Ignacy :*
 
Wygląda na wygodny [emoji4], chyba są jakieś różne roczniki jeszcze bo jak wpisuje nazwę to ciut się różnią od siebie np jest gondola gdzie z budy kawalek jeszcze daszku się wysuwa, taki niby gadżet Ale może być przydatny [emoji16]
Ja w tym X-lander pulsar miałam tą opcję z daszkiem ale w spacerówce
Hej :)
Ja dalej na urlopie nad morzem :) dziś niestety nie ma słońca. Od wczoraj mam bóle w pachwinach, złaszcza z prawej strony i nasila się przy chodzeniu czy jakimkolwiek ruchu. Czy to normalne? Czy to ze względu na ciąże? Nie chodzimy tutaj za dużo bo to morze wiec bardziej się leżakuje. Też macie takie dolegliwości?

Ja ciągle nie moge się doczekać prenatalnych :) i chce już wiedzieć co nosze pod serduszkiem :) na szczęście tym razem na badania pójde z mężem bo bedzie miał wolne :) imiona też już mamy wybrane Nikola albo Ignacy :*
Nie martw się to chyba normalne mnie w poprzedniej ciąży tak ciągnęło że chodzić nie moglam a lekarz mówiła że to normalne.. kazała się oszczędzać.. mówiła że to wiązadła macicy
 
reklama
Dziewczyny, które miały pobraną krew na PAPP'a, jak długo czekałyście na wyniki?
Miałam pobieraną krew w sobotę i nadal czekam ba wyniki.
 
Do góry