reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja w tym X-lander pulsar miałam tą opcję z daszkiem ale w spacerówceNie martw się to chyba normalne mnie w poprzedniej ciąży tak ciągnęło że chodzić nie moglam a lekarz mówiła że to normalne.. kazała się oszczędzać.. mówiła że to wiązadła macicy
Dzięki :) bo troszkę mnie to zestresowało :)
 
Wszystko super, lekarz mówi ze dzidziusie zdrowe jak ryby i że bardzo szybko rosną. Sa już wysoko sporo ponad pępkiem. Lekarz nawet nie spytał tylko stwierdził „pewnie już czujesz ruchy, bo sa wysoko i duże” ja mówię ze coś czuje ale nie byłam pewna czy to dzieci:D teraz już wiem ze to dzieci. Jeden ma 66mm drugi 65mm. Ogolnie jak zapytał gdzie pracuje zaraz mu odpowiedziałam to on absolutnie powinnam już iść na zwolnienie lekarskie. Zaraz zapytal kto jest moim ginekologiem jak mu powiedziałam nazwisko to sam powiedział, że on jest skomplikowany. Ale zaraz się pochwaliłam że udało mi się zmienić na innego lekarza wiec odetchnął :) jedno zdjęcie 4D chłopczyka a dziewczynka była akurat odwrócona wiec nie udało się 4D :) Zobacz załącznik 1001233Zobacz załącznik 1001234
Ale pięknie ! Gratulacje:D moje mają póki co po 3 cm, ale już takie bałwanki są;):)
 
A co do imion. Cały czas mieliśmy wybrane Maja dla dziwczynki i Marcel dla chłopca. Marcel raczej zostanie, ale ostatnio myślę nad tą Majką. Imię mi się podoba, ale obawiam się, że teraz co druga ma na imię Maja. No i myślę o imieniu Mira. Moja mama ma Mirosława, więc Mirka, a córka byłaby po prostu Mira.
 
@Søde85 super, cieszę się że wszystko dobrze [emoji173]️ po cichutku gratuluję chlopczyka [emoji7]

@Jotka_Szczotka a który u ciebie będzie tydzień na tych prenetalnych? Duża szansa że sie dowiesz, będę trzymać kciuki :D

Ja mam jutro rano prenatalne ale na pewno się nie dowiem o ile mi nie przełożą bo u mnie będzie 11+3 :p

@Agnessa91 mnie wczoraj tez tak glowa bolała ze przestała dopiero dzisiaj rano.. Ale ja mam ogólnie bóle migrenowe także ten mam nadzieje ze szybko ci to minie :)

A na prenatalne wybieram się z mamą :D mąż i tak w poprzedniej ciąży stwierdził że nic tam nie widzi więc zostanie sobie z synkiem w domu haha :D

Reszta później bo tyle piszecie że nie wyrabiam a juz musze wychodzic :D [emoji86][emoji86][emoji86] miłego dnia :*
 
I jak koleżanka zadowolona z wózka? Ja miała X-lander xa przy synku i X-lander pulsar przy córce.. i były ok ten mi się podoba bo taki mały ale mąż martwi się ta rama i kołami że małe?Powodzenia w pracy trzymaj się dzielnie[emoji4]

A ja wogole nie mam imienia dla chłopca.. mezowi podoba się Kajetan ale mi nie... Dla mnie ładne Natan i Marcel ale dzieci koleżanek tak mają na imię.. myślałam o Michale bo mój pierwszy syn to Gabriel więc bym miała dwóch aniołów [emoji6] ale Michał takie pospolite...

Michał wcale nie pospolite- szczególnie nie u maluchów. Dla mnie właśnie Antki, Stasie, Oskary itd to imiona spotykane na każdym kroku u maluchów. Jak zaprowadzam córeczkę do przedszkola to ma w grupie 2 Oliwki, 3 Amelki, 2 Julie, 2 Wiktorów, Antków, Stasiów i Janków.

To są bardzo ładne imiona ale jak dla mnie zbyt popularne wśród małych dzieci w tej chwili.

My liczymy na chłopca. Mamy córeczkę Ewę i teraz chcielibyśmy synka Adasia, albo nasz drugi typ to właśnie Michał. Ale bardziej skłaniamy się to Adama i Ewy :p
 
@Søde85 super, cieszę się że wszystko dobrze [emoji173]️ po cichutku gratuluję chlopczyka [emoji7]

@Jotka_Szczotka a który u ciebie będzie tydzień na tych prenetalnych? Duża szansa że sie dowiesz, będę trzymać kciuki :D

Ja mam jutro rano prenatalne ale na pewno się nie dowiem o ile mi nie przełożą bo u mnie będzie 11+3 :p

@Agnessa91 mnie wczoraj tez tak glowa bolała ze przestała dopiero dzisiaj rano.. Ale ja mam ogólnie bóle migrenowe także ten mam nadzieje ze szybko ci to minie :)

A na prenatalne wybieram się z mamą :D mąż i tak w poprzedniej ciąży stwierdził że nic tam nie widzi więc zostanie sobie z synkiem w domu haha :D

Reszta później bo tyle piszecie że nie wyrabiam a juz musze wychodzic :D [emoji86][emoji86][emoji86] miłego dnia :*
13+1 więc liczę że się gnojek pokaże od potrzebnej strony. Ależ mnie dziś tam dziuga w brzuchu. Co raz to czuję...
 
reklama
Do góry