reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Jotka_Szczotka ale bym się wkurzyła! Gar zupy do wywalenia :/ współczuje bardzo! Ja raz przyniosłam do domu mole w mące żytniej. Wszystkie produkty nie w pudełkach miałam do wywalenia (kisiele, budynie itp.) a już nie wspomnę, że z pół roku się ich pozbyć nie mogłam....

@ag93 u mnie śliwki wczoraj cuda zdziałały, dzisiaj też zjem, bo trochę mi zostało jeszcze. Ja jak długo stoję, to plecy mnie bardzo bolą, ale mam skoliozę, to pewnie dlatego :)

@Søde85 ale piękny dzidziol! Zazdroszczę strasznie Wam takich zdjęć, no ale nie spinam pośladów, bo w końcu jeszcze 2.5tygodnia do mojego usg :)

@Ostensible ja właśnie nie wiem. Póki co pójdę sama, bo nawet nie wiem czy tutaj można z mężem (zawsze panie są same) a jak się okaże, że można, to na następne go zabieram :)

@Mamasita2019 ja śluzu nie mam prawie w ogóle, zdarzy się czasami jakiś dzień, gdzie coś mikroskopijnie się pojawi. Dla mnie w ogóle totalna suchość była objawem braku okresu [emoji16][emoji85]

@Bafinka identyczny wózek ma koleżanka mojego męża, urodziła w lutym :D ja mam imiona dla dziewczynki: Róża, Rozalia albo Aniela a dla chłopca naprawdę prawie nic mi się nie podoba :( Ignacy, Igor, Rafał albo Albert. To takie póki co, które mają wspólny mianownik dla nas obojga [emoji16]

@coco07 przybij piątkę, bo ja też kompletnie nic tam nie widzę.

Ja jeszcze leżę w łóżku, na szczęście po wczorajszym niehumorze nie ma śladu, ale myśli o beznadziejności i nieprzydatności jeszcze się tlą gdzieś w czeluściach.
Muszę spiąć dupkę i coś porobić dzisiaj, może posprzątam w domu? Na pewno czymś się zająć muszę, by nie myśleć.
Miłego dnia dziewczynki, buziaki
I jak koleżanka zadowolona z wózka? Ja miała X-lander xa przy synku i X-lander pulsar przy córce.. i były ok ten mi się podoba bo taki mały ale mąż martwi się ta rama i kołami że małe?
Dla dziewczynki mam będzie Liliana ale dla chłopca nie mam pojęcia.. muszę wybrać takie żeby pasowało tu we Francji i w Polsce hyh oni strasznie przekształcają np Adrian to Adrien, Adam- adem , Jan to żan etc... jak narazie mam kilka których nie przekształca Filip, Leo, Alex, Dorian, Max, Viktor. Innych nie biorę pod uwagę tzn Oskar czy Oliver bo mojej siostry dzieci już tak się nazywają. Nie wiem ciężka rozkmina. Pewnie aż do porodu nie będę pewna. Nic zbieram się do roboty, koniec sielanki obawiam się bo na złość brzuch mnie boli od rana tak z prawej strony jakby ktoś mi złapał za flaki i ściskał. Najgorzej jak chodzę:/ nie wiem czy to nerwobóle czy co... byle do 18:30 wytrwać. Miłego dnia wam życzę :) a tym co maja dziś badania, powodzenia [emoji3590]
Powodzenia w pracy trzymaj się dzielnie[emoji4]

A ja wogole nie mam imienia dla chłopca.. mezowi podoba się Kajetan ale mi nie... Dla mnie ładne Natan i Marcel ale dzieci koleżanek tak mają na imię.. myślałam o Michale bo mój pierwszy syn to Gabriel więc bym miała dwóch aniołów [emoji6] ale Michał takie pospolite...
 
reklama
@paulina.blachut tak mi zasialas ziarno tymi zgadywankimi. Że normalnie wyszukalam foto mojego synka z 9+4 na górze i porównał z obecną dzidziom 9+0 x) późno żeby co kolwiek analizować, ale no są inne :D próbowałaś zerknąć na foto swojej córki i obecne?Zobacz załącznik 1001474

Zastanawia mnie sama ideologia tego :D
Z tych zdjec to właśnie wydaje mi sie podobnie bo masz głowe po tej samej stronie po lewej wydaje mi się że chłopak się szykuję :) rozumiem że 2 zdjecie to obecne teraz?
 
Ja to kompletnie nie rozumiem jak wy ogarniacie te zdjęcia :oo2: I jak jesteście w stanie powiedzieć co tam jest:p a jotce by się bliźniaki przydały jak nic żeby i synek był zadowolony i mama;)

Ja dla synka miałam już wymyślone od 15 lat :D wiec to się nigdy nie zmieni... a dla dziewczynki mialo być Oliwia, ale mąż jak się dowiedział ze już na serio ma być dziewczynka to zaczął kombinować ze Julka mu się podoba i Zuzao_O a dla mnie to takie oklepane ...także chyba pójdę sama do urzędu żeby ten gamoń czegoś nie pomieszał:p:p:p

Dziewczynki miłego dnia i standardowo powodzenia na wizytach, jeśli któraś wgl dziś ma ;)
Mi też się bardzo podoba Oliwia :) Ale Mojemu partnerowi nie za bardzo... mówi że nie lubi Oliwek :D
Dla chłopca podoba mi się Franciszek ale to tak z sentymentu dla dziadka, chociaż teraz zauwazyłam że bardzo dużo tych Franków jest..

@Mamasita2019 @godzbal u mnie raczej tez posucha tam na dole...
 
Ostatnia edycja:
Uparłam się dzisiaj, żeby zanieść bąbelka tym redaktorem tętna płodu. Upewniłam się, że jest jakiś walnięty sprzęt, ale znalazłam i już będę wiedziała gdzie go szukać jeśli będę chciała posłuchać. Często to nie będzie, bo wystarczy mi świadomość, że tam jest, ale jak mam ten aparat to się nim od czasu do czasu posłużę.
@eska2020 @Maminek31 @anchela już jest wtorek, już dzień bliżej piątku!
Oj tak co raz bliżej jeszcze trzy dni ;) ja mam znowu lenia, ale mam niby pojawić się w pracy w południe, więc chyba czas wstać z łóżka. Jedzonko sobie nawet wczoraj przygotowałam na dziś do pracy. Dobrze że chłodniej jest.
 
Z tych zdjec to właśnie wydaje mi sie podobnie bo masz głowe po tej samej stronie po lewej wydaje mi się że chłopak się szykuję :) rozumiem że 2 zdjecie to obecne teraz?
Tak tak, drugie z teraz, ale ta kosmowka jest zupełnie z innej strony. Ja nie wiem czy ta głowa ma jakieś wielkie znaczenie. Oglądałam foty na tej grupie i tam na niektórych nawet nie widać jeszcze głowy gdzie jest a dziewczyny i tak strzelają. Nie wiem :D
 
A ten kosz pod wózkiem nie jest jakiś mały?? [emoji16][emoji16] spacerowka tego modelu spełnia moje oczekiwania, nie jest taka wysoko osadzona, jest lekka, ma nawet wszyta na stałe moskitiere, no taka sympatyczna, gondola ciut mniej ale moglabym ja zaakceptować [emoji6][emoji6]
Kosz właśnie jest obszerny tylko ranty ma niskie ale przeważnie zakupy są w reklamówkach więc nie wypadną.. co do gondoli to wszystkie xlandery takie mają i jak dla mnie ok moje obie kluski dobrze się w nich czuły [emoji4]
 
@Bafinka zadowolna jest, póki co młody w gondoli, ale tak czy siak, wydaje mi się, że jest duża ta gondolka. Kosz na zakupy ma wiecznie wypchany, więc chyba jest pojemny :) Teraz sobie przypomniałam, że moja była bratowa miała x-landera XA? jakoś tak chyba i był bardzo ok jak chodziłam z młodą na spacer.

@Jotka_Szczotka dziękuję :) o ile dla dziewczynki na 100% któreś będzie, o tyle dla chłopaka nie wiem :D ale liczę, że do lutego coś się wybierze, nie ma że boli.
 
@dzoana Na zdjęciu córa ma 6 m- czy a ma jeszcze miejsce nad glowa
Screenshot_2019-07-23-10-52-18-419_com.facebook.katana.jpeg
 
Z tych zdjec to właśnie wydaje mi sie podobnie bo masz głowe po tej samej stronie po lewej wydaje mi się że chłopak się szykuję :) rozumiem że 2 zdjecie to obecne teraz?
Widzisz u mnie jest głowa po lewej stronie i jest dziewczynka, wiec nie wiem czy ta głowa ma tu jakieś znaczenie :p
Mi też nie bardzo podoba Oliwia :) Ale Mojemu partnerowi nie za bardzo... mówi że nie lubi Oliwek :D
Dla chłopca podoba mi się Franciszek ale to tak z sentymentu dla dziadka, chociaż teraz zauwazyłam że bardzo dużo tych Franków jest..

@Mamasita2019 @godzbal u mnie raczej tez posucha tam na dole...
Mojemu się podobało, ale czytał ostatnio jakieś znaczenia imion i tak zaczął fisiowaco_O:p ze oliwka ma brzydkie znaczenie ...haha:oo2::D brz sensu ... a Franków rzeczywiście ostatnio dosyc sporo;) starodawne imię a jednak teraz bardzo modne...
 
reklama
Do góry