reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Jestem po dzisiejszej wizycie. Z maluszkiem wszystko ok.
Mam dziś jakiegoś doła. W sumie mam go już od jakiegoś czasu. Strasznie tęsknię za moim domem rodzinnym. Mimo, że bywam tam regularnie, a ostatnio to widzę się z rodzinką nawet co tydzień, to strasznie mi żal, że nie mieszkam w tej samej miejscowości co rodzice i rodzeństwo. Szkoda mi, że nie mogę sobie w każdej chwili pójść i wypić kawy z mamą. Teraz mieszkam ok. 50 km od domu i wiem, że to niedaleko, ale Dołuje mnie to, że już nigdy nie będę tam mieszkać. Tak marzyłam o ciąży, zresztą i wyprowadzce też marzyłam, a zamiast się cieszyć, to siedzę i płacze, że nie wrócę już do dawnych czasów.
Głowa do góry. Zobaczysz że szybko docenisz bycie na swoim [emoji14] 50 km to na prawdę nie jest dużo
Mam pytanko , czy na to badanie prenatalne będziecie szły/ byłyście z partnerami swoimi ? Czy same ?
Chce iść z partnerem. Zobaczymy jak wyjdzie...
To ja już teraz jestem pewna, że to mój glutek. Są takie pory w ciągu dnia kiedy czuje te bo belki częściej. I takie gdy wcale pewnie wtedy śpi. [emoji14]


Słuchajcie ale się wkurzylam. Zjeb**sobie cały gar zupy na dwa dni :( już była prawie gotowa i jak zawsze wyjelam pojemnik z ryżem, otworzyłam, wyjelam paczkę, zerknelam, był to ryż brązowy. Rozerwalam plastikowy woreczek i hyc do zupy. Ale myślę. Jedna mało będzie wezmę druga... I hyc do zupy... A patrzę a po wierzchu zaczynają pływać jakieś czarne cosie ja patrzę a to robale!!! Ja pierd.... Patrzyłam w pudełko nic ni wylo. Torebki nie oglądałam jakoś super bo to ryż brązowy i wygladalnormalnie ... Zaglądam do szafki! Wyciągam przed chwilą włożone pudełko.. A tam jakby się sklonowaly! Biegał po całym pudelku!!! I to nie były wolki tylko jakieś zupełnie inne pierwszy raz takie widziałam n oczy... Nosz... K..... Jestem wściekła... Miała być pyszna zupka z młodymi warzywami, z marchewka, a teraz muszę gotować druga z mrożonek :( no masakra teraz będę siedziała do północy żeby to poogarniac :( masakra... Już się zryczalam okropnie :(
Biedna. Ja też bym się wkurzyla i pewnie porzygała [emoji33] fuj
Hej Dziewczyny:)
Gratulacje dobrych wieści z wizyt:) ja już w czwartek, nie mogę się doczekać. I oczywiście z mężem się wybieram [emoji16]
Jeśli chodzi i problemy z korzystaniem z toalety- mam to samo. Strasznie mnie to męczy, nigdy tak nie miałam.. a biała wydzielina owszem jest, ostatnio czytałam że czym dalej w ciąży tym więcej, powoli zaczynam się bać [emoji85]
Plecy, a dokładniej lędźwia bolą mnie prawie cały czas- na nic masaże, czy leżenie na boku. Czuję się jak stara baba przez to. Reszta objawów poszła w las, nawet już drzemki popołudniowe są niepotrzebne [emoji41]
Ja w pierwszej ciąży miałam cały czas mniej więcej tyle samo tej wydzieliny. Dopiero tuż przed porodem zrobiło jej się znacznie więcej
Hej dziewczyny,
U nas wszystko jak najlepiej :)
Prenatalne badania wyszły bardzo dobrze, ryzyko niskie.
Maluszek rozwija się prawidłowo.
Datę teraz mam ustalona na 28/01/20
Widziałam rączki, stopki, słyszałam serduszko [emoji173] Na pierwszym zdjęciu dostałam kopniaka, a na drugim pokazuje, że jest mu w brzuszku ok, czyli była pełna komunikacja :D
Lekarka mówiła że jest prawie całkowicie pewna, że to chłopak, ale jeszcze się pod tym nie podpisze ;)
Pozdrawiamy Was wszystkie i gratulujemy dzisiejszych pozytywnych wizyt [emoji173]
Super [emoji7][emoji7] piękne zdjęcie
 
@paulina.blachut tak mi zasialas ziarno tymi zgadywankimi. Że normalnie wyszukalam foto mojego synka z 9+4 na górze i porównał z obecną dzidziom 9+0 x) późno żeby co kolwiek analizować, ale no są inne :D próbowałaś zerknąć na foto swojej córki i obecne?
IMG_20190722_221605.jpg


Zastanawia mnie sama ideologia tego :D
 
Ostatnia edycja:
@NieperfekcyjnaMamaAnia Dziękujemy :)
@Jotka_Szczotka nie mam akurat z tych momentów zdjec, ale parę razy wyciągnął tak obie nóżki do góry i rzeczywiście było coś widać wyraźnie pomiędzy:D tylko nie wiem na ile się to później sprawdza. Słyszałam, że częściej jest ma odwrót częściej miała być dziewczynka A później okazuje się że chłopiec.
Ja się z chłopca bardzo cieszę ❤ tylko będę miała ogromny problem z imieniem, nie ma ładnych duńskich imion dla chłopca :p
 
Ale bym się wkurzyła jak by mi się tak z zupą zrobiło :D chociaż raz miałam podobną sytuację. Teściowa dała nam zupę warzywną z taką zacierką z kaszy jaglanej. Nalewam na talerz i coś mi nie pasuje. Pływają jakieś białe malutkie "robaczki". Dzwonię do niej i pytam czy u niej coś nie pływa w zupie. Przekonywała mnie ze to ta kasza na pewno tak wygląda :p ale jak jej wysłałam zdjęcie to nie miała wątpliwości... Tez coś siedziało w kaszy.
A mnie dzisiaj głowa boli :( w ogóle zwykle nie miewam bóli głowy. A w tej ciąży już mam 3 raz chyba. Może stres... Jutro prenatalne.
Gratuluję Sode85 super wizyty i dobrych wieści. :) obym też jutro była taka szczęśliwa i oczywiście reszta dziewiczyn które jutro mają badanie.
 
Wszystko super, lekarz mówi ze dzidziusie zdrowe jak ryby i że bardzo szybko rosną. Sa już wysoko sporo ponad pępkiem. Lekarz nawet nie spytał tylko stwierdził „pewnie już czujesz ruchy, bo sa wysoko i duże” ja mówię ze coś czuje ale nie byłam pewna czy to dzieci:D teraz już wiem ze to dzieci. Jeden ma 66mm drugi 65mm. Ogolnie jak zapytał gdzie pracuje zaraz mu odpowiedziałam to on absolutnie powinnam już iść na zwolnienie lekarskie. Zaraz zapytal kto jest moim ginekologiem jak mu powiedziałam nazwisko to sam powiedział, że on jest skomplikowany. Ale zaraz się pochwaliłam że udało mi się zmienić na innego lekarza wiec odetchnął :) jedno zdjęcie 4D chłopczyka a dziewczynka była akurat odwrócona wiec nie udało się 4D :) Zobacz załącznik 1001233Zobacz załącznik 1001234
 
Gratulacje [emoji3590]
Hej dziewczyny,
U nas wszystko jak najlepiej :)
Prenatalne badania wyszły bardzo dobrze, ryzyko niskie.
Maluszek rozwija się prawidłowo.
Datę teraz mam ustalona na 28/01/20
Widziałam rączki, stopki, słyszałam serduszko [emoji173] Na pierwszym zdjęciu dostałam kopniaka, a na drugim pokazuje, że jest mu w brzuszku ok, czyli była pełna komunikacja :D
Lekarka mówiła że jest prawie całkowicie pewna, że to chłopak, ale jeszcze się pod tym nie podpisze ;)
Pozdrawiamy Was wszystkie i gratulujemy dzisiejszych pozytywnych wizyt [emoji173]
 
Mam pytanko , czy na to badanie prenatalne będziecie szły/ byłyście z partnerami swoimi ? Czy same ?
Ja byłam z mężem ;) Weszłam, zapytałam czy można razem, doktorek odparł, ze nawet trzeba:p
Hej dziewczyny! Mam pytanko.. czy wam też się zdążają dni że macie dużo śluzu z białymi uplawami? Ja dziś skończyłam urlop i pierwszy dzień w pracy.. cały czas się czuje jak by się że mnie lało :/
Mam czasem takie dni, ze mam bardziej mokro w majtach :D
Hej dziewczyny,
U nas wszystko jak najlepiej :)
Prenatalne badania wyszły bardzo dobrze, ryzyko niskie.
Maluszek rozwija się prawidłowo.
Datę teraz mam ustalona na 28/01/20
Widziałam rączki, stopki, słyszałam serduszko ❤ Na pierwszym zdjęciu dostałam kopniaka, a na drugim pokazuje, że jest mu w brzuszku ok, czyli była pełna komunikacja :D
Lekarka mówiła że jest prawie całkowicie pewna, że to chłopak, ale jeszcze się pod tym nie podpisze ;)
Pozdrawiamy Was wszystkie i gratulujemy dzisiejszych pozytywnych wizyt ❤
Gratuluje baaardzo ❤❤❤ Super, ze syneczek ☺
No wiec, dziewczynki na to chyba wychodzi ze rozpakowuje się pierwsza na tym wątku? :rolleyes2: Już mam stresa, jak zacznie was brać po kolei a ja dalej będę się czołgać, a tak żeby było na przekór:p:oo2:

@Jotka_Szczotka Chyba by mnie krew zalała jakbym tyle nad zupa stała i musiala ja wylać o_O I tez bym płakała:no2: pocieszający jest fakt ze robale nie zaległy się gdzieś dalej i nie musisz robić generalnego porządku w kuchni z którym zeszloby zapewne z 3 dni ...:D:tak:
 
reklama
@paulina.blachut tak mi zasialas ziarno tymi zgadywankimi. Że normalnie wyszukalam foto mojego synka z 9+4 na górze i porównał z obecną dzidziom 9+0 x) późno żeby co kolwiek analizować, ale no są inne :D próbowałaś zerknąć na foto swojej córki i obecne?Zobacz załącznik 1001474

Zastanawia mnie sama ideologia tego :D
Wiem, że marzysz o chłopcu i tego
Ci życzę ale wydaje mi się że będzie dziewuszka ale to tylko moje spostrzeżenie patrzę wg wyrostka a być może to jeszcze za wcześnie żeby określać to wg wyrostka bo zdjęcie jest z 9tygodnia. Kiedy masz prenatalne?:D dodaj tez wtedy ❤️
 
Do góry