reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ale super, gratulacje podwójne [emoji3590]
Wszystko super, lekarz mówi ze dzidziusie zdrowe jak ryby i że bardzo szybko rosną. Sa już wysoko sporo ponad pępkiem. Lekarz nawet nie spytał tylko stwierdził „pewnie już czujesz ruchy, bo sa wysoko i duże” ja mówię ze coś czuje ale nie byłam pewna czy to dzieci:D teraz już wiem ze to dzieci. Jeden ma 66mm drugi 65mm. Ogolnie jak zapytał gdzie pracuje zaraz mu odpowiedziałam to on absolutnie powinnam już iść na zwolnienie lekarskie. Zaraz zapytal kto jest moim ginekologiem jak mu powiedziałam nazwisko to sam powiedział, że on jest skomplikowany. Ale zaraz się pochwaliłam że udało mi się zmienić na innego lekarza wiec odetchnął :) jedno zdjęcie 4D chłopczyka a dziewczynka była akurat odwrócona wiec nie udało się 4D :) Zobacz załącznik 1001233Zobacz załącznik 1001234
 
Ja nawet już w 10 tygodniu na zwykłej wizycie miałam przez brzuch, co mnie zdziwiło :) także pewnie zależy od lekarza i od sprzętu. Tak myślę, że te prenatalne też będzie przez brzuch :)
 
reklama
Jotka ja też czuje że będzie obrotnicy niż chce.. smaki mam na kwaśne, mięso i owoce warzywa.. więc nic na dziewczynkę... Jedynie się pocieszam że krustki mi na twarzy powyskakiwaly . Więc może jest nadzieja???Coco ja z córa miałam łożysko na przedniej ścianie i ruchy czułam w 16 tc.. teraz taż jeszcze nie czuje więc pewnie historia się powtarza... @paryzanka gratulacje parki[emoji4] to było zawsze może marzenie... Bliźniaki parka..
No ja to znowu warzywa i słodkie. Mówię najlepsze były by pomidory w czekoladzie. :p więc w zasadzie to nic specjalnie zachcianki mi nie mówią.

@Paryżanka, czy ty odczuwasz takie było belki, czasem tak czasem nie i czasem jakby taki silniejszy ten bombelek?
 
Do góry