reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Cześć dziewczyny :-)
Piękne macie brzuszki. U mnie też już trochę widać, zwłaszcza po całym dniu ;-)
Trochę zaniedbuję pisanie bo albo w pracy albo goście ale czytam Was w wolnej chwili.
Miłego wieczorku dla wszystkich mamusiek:-)
 
reklama
@wesa co u Ciebie kochana ?? Pamiętam chyba że miałaś jakis krwiak w macicy, mam nadzieję że wszystko w porządku i że nie zagladasz do nas z braku czasu [emoji8]
 
Ja dziś poszłam po bandzie i zrobiłam frytki od początku do końca „domowe” :D Serio nie miałam weny na stanie przy garach a najadłam się ZA dwóch:p a po drugie miałam smaka na takie w oleju, bo przewaznie robimy kupione w piekarniku a to wgl frytek nie przypomina:oops:
123AB574-D944-4AFA-B7DC-D863B47C9947.jpeg

@paulina.blachut Ja ostatnio robiłam gofry także tez jestem przejedzona ale na nutelle smaka narobiłas!:p Daaaawno nie jadłamo_O
 
Hej co do brzuszka to u mnie widać i nie staram się ukrywać szczególnie że wszyscy i tak wiedzą. Sadelko z pierwszej ciąży robi swoje [emoji39]
W pracy świetnie reaguja- kolega nawet zapytał czy dam dotknąć jak juz dzidzia będzie kopać [emoji23]
20190716_185923.jpeg
 
@coco07 smaka mi narobilas, ide strugac ziemniaki [emoji16][emoji16] ja dzisiaj na szybko pomidorowa zrobilam, a gofry tez dzisiaj moim dziewczynom robilam, jeszcze 2 zostaly to jak ktoras chetna to zapraszam [emoji13][emoji6]
 
Hej co do brzuszka to u mnie widać i nie staram się ukrywać szczególnie że wszyscy i tak wiedzą. Sadelko z pierwszej ciąży robi swoje [emoji39]
W pracy świetnie reaguja- kolega nawet zapytał czy dam dotknąć jak juz dzidzia będzie kopać [emoji23]Zobacz załącznik 999044
Oo to podobnie jak u mnie. Z tym że ja jak się Ubiorę to nic nie widać :p
 
No i to jest konkretna decyzja [emoji16]
A mi sie zachcialo tez tych frytek, ale okazalo sie ze mam w domu tylko 3 kurduplowate kartofelki, wiec poszlam do sklepu po ziemniaki, ale wrocilam z pizzą z kurczakiem i ze szpinakiem[emoji3526] taka ja ostatnio niezdecydowana jestem [emoji13]
Poczekaj tylko jakiś odrzutowiec złapię i zaraz będę. [emoji12]
 
reklama
Do góry