reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja po wizycie, fasolka ma się dobrze, ma 2,6cm serduszko bije 165 uderzen. Ufff.
Termin nadal na 14 luty. Z om 9t4d ale mówił że wygląda na pełny 10. Muszę się umówić na prenatalne, kazal zrobić między 11 A 12 tyg. Dosc wysokie ciśnienie mialam bo 137/89 ale może to stres, mam w razie czego mierzyć 3 razy dziennie i zapisywać. A to moja fasolka !Zobacz załącznik 996638

Super cieszę cię bardzo [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Ojej, ale duzo napisałyscie . Niestety nie mam czasu być z Wami na bieżąco. Mój roczny synek zajmuje cały mój czas.

Ciąża daje się strasznie we znaki. Od początku schudłam 4 kg i jak tak dalej pójdzie to od poniedziałku będę musiała chodzić na kroplówki.

Poczytuje Was cały czas trzymam kciuki za przyszłe wizyty i cieszę się z dobrych wieści.
 
@Różamama w poprzedniej ciąży zaczęłam krwawić w 6 t+5 normalnie myślałam ze już po wszystkim, podpaski wkładki. Trafiłam do szpitala zestresowana i zrezygnowana. A tam na ekranie dzidzia, nie wiadomo skąd było krwawienie, ustało po tygodniu. Głowa do góry- nie masz na nic wpływu w tym momencie.. trzymam kciuki

A mocno krwawiłaś ?! Ja mocno jak na okres. A lekarz mówił Ci od czego tak plamilas ???!!!!
 
Ja też już po wizycie, mój dzidziołek ma 2,64cm i Niedobrota spała chyba bo się nie ruszało [emoji28] jutro będę dzwonić i umawiać się na prenatalne [emoji3526]
IMG_20190710_173023737.jpeg
IMG_20190710_173047837.jpeg
IMG_20190710_173056784.jpeg
 
Sprytna jesteś, azyl w sypialni sobie zrobiłaś ;-)
Mój się śmieje ze to moja GROTA :D:D:D czesto tam chodzę jak chce odpocząć bo mamy bardzo wygodne lozko;)

To mnie najbardziej wkurza ze tsk mówią. Zbadałam się wzdłuż i wszerz. Córcia była zdrowa, robiliśmy badania genetyczne z naskórka. Była taka śliczna, nie mogłam się napatrzeć. Niestety szybko zabrali. Mam teraz duży lęk i boję się przywiązać jak w poprzedniej. Nie wiem czy zniosłabym to kolejny raz.. dzięki za wsparcie
Tak bardzo mi przykro :( ja straciłam ciąże w 10 tygodniu i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego co ty przeżyłaś:(:sad:

@Megan22 W którym tygodniu będziesz tego 24 lipca na prenatalnych? Wiesz do jakiego lekarza się umowilas? Bo ja tez tam będę robić ;)


Dziewczynki gratuluje pozytywnych wiadomości i ślicznych zdjęć ☺☺☺ Oby wszystkim nam szlo tak aż do lutego ;)

A ja się pochwale, bo byłam dziś w lidlu zobaczyć za tymi legginsami w promocji, zasnycg nie znalazłam :( Za to kupiłam pierwszy ciuszek w życiu ❤ Za 10 zł na przecenie 3 pary geterkow;) a tak się zarzekałam ze poczekam jeszcze sporo czasu, jednak coś mnie natchnęło:D
Także TEN PIERWSZY RAZ mam już za sobą ☺☺☺
(Dziś kupiłam pierwszy ciuszek i na dziś miałam termin pierwszej ciąży :unsure:)
 

Załączniki

  • 1D9A5E2D-5F7D-427D-9540-86049A70EE0C.jpeg
    1D9A5E2D-5F7D-427D-9540-86049A70EE0C.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 64
Ostatnia edycja:
reklama
@Bafinka •2szkl mąki pszennej •3jajka •1/2szkl cukru •100g masła •100g serka śmietankowego •1/3szkl mleka •2łyżeczki proszku do pieczenia •pełna szklanka owoców (ja miałam miks [emoji16])

Jajka z cukrem ubić na puch, masło roztopić i ostudzić. Wlać je do masy jajecznej. Dodać serek i mleko. Wymieszać
Mąkę z proszkiem przesiać i wsypać do masy, wymieszać łopatką. Dodać owoce i delikatnie przemieszać.
Piec w nagrzanym piekarniku w 180 ok 50minut.

@MadalenaWedel słodki dzidziol [emoji173]️
 
Do góry