reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Dziewczyny, czy kóraś męczy sie z czymś takim jak szum w uchu? Może to głupie pytanie, ale strasznie mnie to wkurza od paru dni :p Ciśnienie mam albo ok, albo za niskie, nie wiem czy to może być od za niskiego. Nie wiem czy w ogóle to ciążowe, ale nigdy tak nie miałam.

@Ostensible czyli trzeba sie z tym pogodzić, jak z większością ;) A objawy Ci zaczęły juz powoli ustępować ? :)

@MadalenaWedel Piękna Kruszynka :)
 
Tak czytam dziewczyny o tych bardzo przykrych historiach ,Waszych stratach i przeżytych traumach. Bardzo współczuję, nie tak to powinno być wszystko urządzone. O ile lepiej by było gdyby kobieta po zajsciu w ciążę po prostu musiała nosić w brzuszku rozwijające się dziecko i po 9 msc urodzić. Bez komplikacji, stresu, badań, chorób. Cóż jest jak jest. Każda z nas musi przez to przejść i doświadczyć tego co przyniosą kolejne dni. Oby to były szczęśliwe i dobre miesiace dla nas wszystkich. Ja jestem wdzięczna Bogu za mój spokój. Mam ciążę wysokiego ryzyka z racji 4 dych i miesniaka ale nic mnie nie niepokoi ani nie stresuje. Nie boję się, pełen luz i pozytywne myślenie.
Miranda witaj w klubie. Tez mam 4 dychy
 
Dziewczyny, czy kóraś męczy sie z czymś takim jak szum w uchu? Może to głupie pytanie, ale strasznie mnie to wkurza od paru dni :p Ciśnienie mam albo ok, albo za niskie, nie wiem czy to może być od za niskiego. Nie wiem czy w ogóle to ciążowe, ale nigdy tak nie miałam.

@Ostensible czyli trzeba sie z tym pogodzić, jak z większością ;) A objawy Ci zaczęły juz powoli ustępować ? :)

@MadalenaWedel Piękna Kruszynka :)
Nie chcę Cię straszyć tym szumem w uchu ale poszłabym szybko do lekarza. Miałam szum i zatkane ucho w poprzedniej ciąży. Niestety wylądowałam na SOR, nie podali nic bo ciąża. Szumi mi w uchu od ponad 2 lat..:(
 
Mój się śmieje ze to moja GROTA :D:D:D czesto tam chodzę jak chce odpocząć bo mamy bardzo wygodne lozko;)


Tak bardzo mi przykro :( ja straciłam ciąże w 10 tygodniu i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego co ty przeżyłaś:(:sad:

@Megan22 W którym tygodniu będziesz tego 24 lipca na prenatalnych? Wiesz do jakiego lekarza się umowilas? Bo ja tez tam będę robić ;)


Dziewczynki gratuluje pozytywnych wiadomości i ślicznych zdjęć ☺☺☺ Oby wszystkim nam szlo tak aż do lutego ;)

A ja się pochwale, bo byłam dziś w lidlu zobaczyć za tymi legginsami w promocji, zasnycg nie znalazłam :( Za to kupiłam pierwszy ciuszek w życiu ❤ Za 10 zł na przecenie 3 pary geterkow;) a tak się zarzekałam ze poczekam jeszcze sporo czasu, jednak coś mnie natchnęło:D
Także TEN PIERWSZY RAZ mam już za sobą ☺☺☺
(Dziś kupiłam pierwszy ciuszek i na dziś miałam termin pierwszej ciąży :unsure:)
Coco - nie uwierzysz, ja dziś też pierwszy ciuszek kupiłam. Byłam w Rossmannie a tam 2 pajacyki szary i beżowy ,w liski, jeżyki i misie. Z 30 na 19 też przecena. Miałam do 3 msc nic nie kupić ;)
Twoje spodenki super deal i kolorki sliczne.
 
Nie chcę Cię straszyć tym szumem w uchu ale poszłabym szybko do lekarza. Miałam szum i zatkane ucho w poprzedniej ciąży. Niestety wylądowałam na SOR, nie podali nic bo ciąża. Szumi mi w uchu od ponad 2 lat..:(
Sode- Ja mam takie coś ale leciutko i tylko chwilę i mija. Też mam niskie ciśnienie, nawet bardzo niskie. Little star dobrze radzi, do lekarza i niech coś pomoże.
 
Dużo dziś pisalyscie, nadrobilam zaleglosci. A u mnie dość pracowicie. Aż się dziwnie samej sobie:) bo od poniedziałku chodzę dzielnie do pracy, a ostatnie tygodnie leżałam przecież w domu. Więc jest zmiana. Chyba to duża zasługa tego że nie mam aż takich mocnych mdłości. Wieczorami się gorzej czuje. Ale da się przeżyć na pewno jest postęp. Dziś byłam na wizycie kontrolnej bo mój lekarz idzie na urlop, więc miałam się stawić tak żeby zaplanować co i jak, chociaż wiadomo badania prenatalne mam już od kilku tygodni umówione. Także Dzieciaczka nie widziałam bo wizyta bez usg. Dziś U mnie bardzo niskie ciśnienie bo 90 na 60, waga 0.5 kg większa od początkowej. W dalszym ciągu duża niedowaga, położna się śmiała że jak tak dalej pójdzie to nie uda mi się osiągnąć prawidłowej wagi na moj wzrost na czas tuż przed porodem. Oczywiście to jest dużo na wyrost bo myślę że mi się na pewno przytyje A nie moja wina że mam nadal dobry metabolizm;)
Co do suplementacji to ja na czas starań i teraz czas ciazy zamiennie stosuje composita mama dha lub dha mama pragnę plus.

Jagodzianki też są I u mnie. Inne słodkości mi niestety nie wchodzą;) więc od czasu do czas pozwolę sobie na jagodzianke:)
 
reklama
Miranda witaj w klubie. Tez mam 4 dychy
Piąteczka Little Star :-*
Może mamy po 4 dychy ale bedziemy młode mamuśki;-)
Szczerze to mi nawet 30 nikt nie daje, zdrowa dieta, dużo sportu, zero używek. Chyba mój dzieć się nie będzie wstydził, że z babcią idzie ;-)
Ja tam uważam,że wszystko przychodzi w swoim czasie. Trzymam mocno kciuki za Ciebie, młoda mamuniu :-*
 
Do góry