reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

od razu jak dowiedziałam się o ciąży zaczęłam pić kawę inke ;) ja od razu poszłam na zwolnienie szkoda nerwow w pracy..
Nigdy nie lubiłam Inki, ale ostatnio piłam ją chyba w podstawówce, więc może trzeba jej dać drugą szansę ;)
Z tym zwolnieniem to mam mieszane uczucia, z jednej strony wracam do domu wykończona i w sumie miałabym co robić w domu. Ale z drugiej to lubię moją pracę, a w domu jeszcze trochę posiedzę, bo po macierzyńskim pewnie pójdę na wychowawczy.
 
reklama
@godzbal Mnie niestety albo stety nie odrzuca od niczego. Za to mam wilczy apetyt i jak tak dalej pójdzie, to będę wyglądała jak w 9 miesiącu ;) Ale ja właśnie teraz jestem w 6 tygodniu, więc pewnie jeszcze wszystko przede mną
Btw. to moja koleżanka z liceum jest teraz w 9 miesiącu i wrzuca na insta zdjęcia wyprawki albo swoje zdjęcia z takim okrąglutkim brzuszkiem :)
 
@Jotka_Szczotka no mi padł instagram, facebook i messeger. W sensie nie widzę już żadnych zdjęć. Ponoć jakaś awaria jest spora. A o zlot to w Garwolinie (przynajmniej mi się z tego kojarzysz [emoji16])
A no kiedyś byłam na Tlokowisku.. Chyba 2015.. Daj spokój. Trafiliśmy tak niechcący. Bardzo. Spotkaliśmy Michała i dowiedziałam się kto to jrstGargamel i tyle bylismy może. Z pół godziny.
 
A no kiedyś byłam na Tlokowisku.. Chyba 2015.. Daj spokój. Trafiliśmy tak niechcący. Bardzo. Spotkaliśmy Michała i dowiedziałam się kto to jrstGargamel i tyle bylismy może. Z pół godziny.

No a my byliśmy z Michałem [emoji1] a teraz patrzę, że jesteście znajomymi [emoji16] świat naprawdę jest mały.
 
reklama
Powiem Ci tak, no ogromniaście życzę Ci dziewczynek!!!!

Później wróci do normu:)

Witaj i wpisuj się w tabele zje kochana. :)


Jestem już po wizycie. :) ❤ Pani dr. Jak zwykle mnie nie zawiodła, powiedziała że wszystko jest mega książkowe. Dzidzia rowniotko dziś 9tydzien, termin idealnie na 5 lutego, 2,27cm :) okraglutenki pecherzyk zóltkowy, pepowinka jest elegancka. :) Dzidzia jak ta lala. :) Pani Doktor się zachwycała, że taka idealna fasoleczka :)
Tabele zje? No tak my teraz wszystko zjemy, nawet tabele ,taki przywilej ciężarówki
Gratuluję idealnej fasolki, super wiesci
 
Do góry