reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Wpisz się na Lutową listę mam w osobnym watku
Witajcie Dziewczyny :)
Czytałam cały wątek od początku ale piszę dopiero dziś bo wczoraj byłam na badaniu. Ciąża na 200 procent tak usłyszałam od pani ginekolog, dziecko ma 7 tygodni i serduszko już widziałam. Niesamowite, powoli do mnie dociera ten cud, to nasze pierwsze. Serdecznie Was pozdrawiam ,życząc miłego dnia. Trzymam kciuki z całych sił za nas wszystkie.
 
Heh dziewczyny, jestem tu nowa:) siedzę sama w domu na zwolnieniu i szukam sobie zajęcia :) jak tam się czujecie? Mi cały czas jest niedobrze.. Czy też macie delikatne brązowe plamienia?
Zbadaj może progesteron, jak będzie niski/poniżej normy to powinnaś dostać wieksza dawke luteiny lub dodatkowo duphaston.
Mnie coś dziś lekko pobolewa brzuch, dziś/Jutro to te dni gdy powinnam dostac druga miesiączke więc myślę że to dlatego coś tam się może odzywać. Miala któraś tak ?
 
Heh dziewczyny, jestem tu nowa:) siedzę sama w domu na zwolnieniu i szukam sobie zajęcia :) jak tam się czujecie? Mi cały czas jest niedobrze.. Czy też macie delikatne brązowe plamienia?

Hej hej [emoji3][emoji3][emoji3]. Ja się czuje okej [emoji3], plamienia mogą być od zagnieżdżania się zarodka ale nie ma co bagatelizować. Ma kiedy masz termin i wizytę ( warto może poinformować lekarzy o plamieniach) na pewno będzie dobrze . Rozgościł się , miłego czatowania [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Zbadaj może progesteron, jak będzie niski/poniżej normy to powinnaś dostać wieksza dawke luteiny lub dodatkowo duphaston.
Mnie coś dziś lekko pobolewa brzuch, dziś/Jutro to te dni gdy powinnam dostac druga miesiączke więc myślę że to dlatego coś tam się może odzywać. Miala któraś tak ?
Ja tak miałam. Całkiem silny ból, tyle że bez skurczy. Nie spałam cała noc bo się bałam najgorszego, ale potem samo przeszło
 
Do góry