reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Powiem wam tak, w tej ciąży nie czytałam jeszcze, mówiło mnie całymi dniami, teraz trochę przeszło, ale potrafi mi jeszcze chcieć uciec. Ale po warzywach surowych to nigdy mi nie było nie dobrze, a już po awokado skropionym sokiem z cytryny to już w ogóle.
No ja nie byłam przekonana do tego imienia, ale syn sobie wybrał to niech będzie :) jak wogole mu się trafi siostra :D

Za niedługo dam znać co na wizycie.

No ja wciąga wszystkie możliwe warzywa... AWOKADO mogłabym jeść jak jabłko. :) dzięki. Zaraz wychodzę :)
 
reklama
No ja nie byłam przekonana do tego imienia, ale syn sobie wybrał to niech będzie :) jak wogole mu się trafi siostra :D

Za niedługo dam znać co na wizycie.

No ja wciąga wszystkie możliwe warzywa... AWOKADO mogłabym jeść jak jabłko. :) dzięki. Zaraz wychodzę :)
Dobrze dla Ciebie :) przed ciąża byłam od roku wegetarianka, i awokado było podstawa mojej diety. Teraz się wszystko porypało ;D
Daj znać po wizycie:)
 
Koleżanka ze studiów w pierwszej ciąży miała chłopaków bliźniaków, za parę lat jednego chłopca i jak kończyła z nami studia to zaraz po obronie licencjata urodziła znowu dwóch chłopców, więc życie nie ma litości.
Weez! Wywróż mi dziewuszki haha! Bo naszej produkcji będzie już koniec:D a z 4 chłopami w domu.... masakra haha
 
Koleżanka ze studiów w pierwszej ciąży miała chłopaków bliźniaków, za parę lat jednego chłopca i jak kończyła z nami studia to zaraz po obronie licencjata urodziła znowu dwóch chłopców, więc życie nie ma litości.
Ojoj :p no nic co będzie to będzie byle zdrowe :) jak myślicie kiedy już dowiemy się o plciach? Wrzesień/ październik? Czy to jeszcze za wcześnie?
 
Myślałam ze mam nadmiar bo jem masę pomidorów :D
Spróbuj magnez, mi pomagał na to. Jak miałam dlugi czas stres lub zmęczenie psychiczne/,fizyczne to zawsze mi swirowala powieka i po kuracji magnezem pomagało. Tylko jesli masz już magnez w kompleksie tabletek ciazowych to może zapytaj lekarza lub w aptece czy można brać więcej.
 
Witajcie Dziewczyny :)
Czytałam cały wątek od początku ale piszę dopiero dziś bo wczoraj byłam na badaniu. Ciąża na 200 procent tak usłyszałam od pani ginekolog, dziecko ma 7 tygodni i serduszko już widziałam. Niesamowite, powoli do mnie dociera ten cud, to nasze pierwsze. Serdecznie Was pozdrawiam ,życząc miłego dnia. Trzymam kciuki z całych sił za nas wszystkie.
 
Moja dentystka na dniach rodzi 4 chłopca [emoji16].

Co do awokado, to ja niestety nie byłam w stanie go zjeść nawet przed ciążą. Tolerowałam tylko w sushi, nie wiem, po prostu mi nie podeszło. Ale za to melona lubię i toleruję.

Co do płci, to też jestem ciekawa. Teraz moja koleżanka urodziła kilka dni temu i wiecie co? Miała być Marysia przez całą ciąże, a tu przy porodzie niespodzianka, jest chłopiec...

I znam jeszcze jedną taką sytuację, mojej b. dobrej koleżanki siostra, no wpadło im się z 3cim. Ona w ogóle miała nieregularne cykle i skapnęła się dopiero jakoś w 3-4 miesiącu o ciąży. W domu dwóch chłopaków i na każdym usg lekarz mówił, że chłopak. Wyprawka po starszych braciach, wszystko naszykowane, jeszcze kilka dni przed cesarką usg i faktycznie chłopak. Bracia już, że Gabryś będzie, że gang chłopaków itp a tu Wyjęli malucha i mówią do niej, że ma śliczną córkę [emoji23] no i jest Majka [emoji16]
 
Witajcie Dziewczyny :)
Czytałam cały wątek od początku ale piszę dopiero dziś bo wczoraj byłam na badaniu. Ciąża na 200 procent tak usłyszałam od pani ginekolog, dziecko ma 7 tygodni i serduszko już widziałam. Niesamowite, powoli do mnie dociera ten cud, to nasze pierwsze. Serdecznie Was pozdrawiam ,życząc miłego dnia. Trzymam kciuki z całych sił za nas wszystkie.

Cześć! Witamy serdecznie :) na kiedy Ci przypada termin? :)
 
reklama
Do góry