reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Różamama prawda? Dla mnie byłby to ogromny szok na pewno. W końcu wszystko już naszykowane a tu, bach, niespodzianka [emoji16] ja bym chyba nie wytrzymała w niepewności [emoji4]

Mnie ogólnie bardzo ciągnie do dziewczęcych ubranek, ale mi to obojętnie jaka płeć. Najważniejsze, by się wszystko dobrze rozwijało i dzieć był zdrowy :)
 
reklama
Cześć [emoji6]
Miłego dnia [emoji6]
Witajcie Dziewczyny :)
Czytałam cały wątek od początku ale piszę dopiero dziś bo wczoraj byłam na badaniu. Ciąża na 200 procent tak usłyszałam od pani ginekolog, dziecko ma 7 tygodni i serduszko już widziałam. Niesamowite, powoli do mnie dociera ten cud, to nasze pierwsze. Serdecznie Was pozdrawiam ,życząc miłego dnia. Trzymam kciuki z całych sił za nas wszystkie.
 
Dzięki za cynk o Lidlu i legginsach i jeansach w dobrych cenach! Poleciałam dzisiaj i akurat były ostatnie 2 pary jeansów, w tym jedne w moim rozmiarze. Więc już pozostaje czekać na powiększający się brzuszek, bo jeszcze jako tako w swoje spodnie się wciskam, chociaż przy siedzeniu mnie uciekają...
Super że udało Ci się coś trafić [emoji4]
 
U mojej siostry ciotecznej tak było. Miał być chłopak a przy porodzie lekarz do niej :gratuluję ma Pani śliczna córkę. No i zonk haha [emoji12]
Zdarza się ale to było 8 lat temu, teraz pomyłki chyba rzadziej się zdarzają.
Prenatalne też są dokładniejsze i dużo kobiet je robi. Zazwyczaj płeć się potwierdza już po tych pierwszych prenatalnych więc może już będziemy wiedzieć wcześniej. Ale z drugiej strony nie wiem czy się wtedy nakręcac.
Moja dentystka na dniach rodzi 4 chłopca [emoji16].

Co do awokado, to ja niestety nie byłam w stanie go zjeść nawet przed ciążą. Tolerowałam tylko w sushi, nie wiem, po prostu mi nie podeszło. Ale za to melona lubię i toleruję.

Co do płci, to też jestem ciekawa. Teraz moja koleżanka urodziła kilka dni temu i wiecie co? Miała być Marysia przez całą ciąże, a tu przy porodzie niespodzianka, jest chłopiec...

I znam jeszcze jedną taką sytuację, mojej b. dobrej koleżanki siostra, no wpadło im się z 3cim. Ona w ogóle miała nieregularne cykle i skapnęła się dopiero jakoś w 3-4 miesiącu o ciąży. W domu dwóch chłopaków i na każdym usg lekarz mówił, że chłopak. Wyprawka po starszych braciach, wszystko naszykowane, jeszcze kilka dni przed cesarką usg i faktycznie chłopak. Bracia już, że Gabryś będzie, że gang chłopaków itp a tu Wyjęli malucha i mówią do niej, że ma śliczną córkę [emoji23] no i jest Majka [emoji16]
 
Ale słodko, gratuluję kochana i mega się cieszę. Mam nadzieję że u mnie jutro podobne wieści będą [emoji12]
Powiem Ci tak, no ogromniaście życzę Ci dziewczynek!!!!

Później wróci do normu:)

Witaj i wpisuj się w tabele zje kochana. :)


Jestem już po wizycie. :) [emoji3590] Pani dr. Jak zwykle mnie nie zawiodła, powiedziała że wszystko jest mega książkowe. Dzidzia rowniotko dziś 9tydzien, termin idealnie na 5 lutego, 2,27cm :) okraglutenki pecherzyk zóltkowy, pepowinka jest elegancka. :) Dzidzia jak ta lala. :) Pani Doktor się zachwycała, że taka idealna fasoleczka :)
 
Powiem Ci tak, no ogromniaście życzę Ci dziewczynek!!!!

Później wróci do normu:)

Witaj i wpisuj się w tabele zje kochana. :)


Jestem już po wizycie. :) ❤ Pani dr. Jak zwykle mnie nie zawiodła, powiedziała że wszystko jest mega książkowe. Dzidzia rowniotko dziś 9tydzien, termin idealnie na 5 lutego, 2,27cm :) okraglutenki pecherzyk zóltkowy, pepowinka jest elegancka. :) Dzidzia jak ta lala. :) Pani Doktor się zachwycała, że taka idealna fasoleczka :)
O jaka juz duza dzidzia :) Super, ze wszystko ksiazkowo!
 
Tez bym skoczyła do Lidla po te ciuszki ale powiem Wam że się boję z tym niskim ciśnieniem i od tego cały czas mnie mdli. Nie wymiotuję, raz mi się zdarzyło czy dwa ale normalnie czuje się tak jakby mnie mdlilo z głodu. Zjem, jest okej a później mnie mdli z powodu tego że zjadłam. I tak w kółko. Zwariować idzie.
A Wy jak macie z tymi mdłościami?
 
@anchela Bardzo masz niskie cisnienie? Wspolczuje :( ja tez mam mdłości jak jestem głodna (czyli co jakieś 2 godz :D ), ale po zjedzeniu na jakiś czas przechodzi. Wymiotowałam tez dwa razy, ale od odruchów wymiotnych boli juz mnie gardło :p Jem bardzo często, ale po troszeczku, jakieś rodzynki, żurawinke, migdały przegryzam. W razie bardzo dużych mdłości jedyne co mi przechodzi przez gardło to pomidory.
 
reklama
Powiem Ci tak, no ogromniaście życzę Ci dziewczynek!!!!

Później wróci do normu:)

Witaj i wpisuj się w tabele zje kochana. :)


Jestem już po wizycie. :) ❤ Pani dr. Jak zwykle mnie nie zawiodła, powiedziała że wszystko jest mega książkowe. Dzidzia rowniotko dziś 9tydzien, termin idealnie na 5 lutego, 2,27cm :) okraglutenki pecherzyk zóltkowy, pepowinka jest elegancka. :) Dzidzia jak ta lala. :) Pani Doktor się zachwycała, że taka idealna fasoleczka :)
Super wieści! ☺️ Gratuluje ❤️ Mam nadzieje na podobne wieści dziś wieczorem ...:p
 
Do góry