reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Spróbuj magnez, mi pomagał na to. Jak miałam dlugi czas stres lub zmęczenie psychiczne/,fizyczne to zawsze mi swirowala powieka i po kuracji magnezem pomagało. Tylko jesli masz już magnez w kompleksie tabletek ciazowych to może zapytaj lekarza lub w aptece czy można brać więcej.
Magnez można na szczęście jesc "garsciami" [emoji4][emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za cynk o Lidlu i legginsach i jeansach w dobrych cenach! Poleciałam dzisiaj i akurat były ostatnie 2 pary jeansów, w tym jedne w moim rozmiarze. Więc już pozostaje czekać na powiększający się brzuszek, bo jeszcze jako tako w swoje spodnie się wciskam, chociaż przy siedzeniu mnie uciekają...
 
Weez! Wywróż mi dziewuszki haha! Bo naszej produkcji będzie już koniec:D a z 4 chłopami w domu.... masakra haha
Powiem Ci tak, no ogromniaście życzę Ci dziewczynek!!!!
Dobrze dla Ciebie :) przed ciąża byłam od roku wegetarianka, i awokado było podstawa mojej diety. Teraz się wszystko porypało ;D
Daj znać po wizycie:)
Później wróci do normu:)
Dziękuję za miłe powitanie. 24 luty mam się rozpakować ;)
Witaj i wpisuj się w tabele zje kochana. :)


Jestem już po wizycie. :) ❤️ Pani dr. Jak zwykle mnie nie zawiodła, powiedziała że wszystko jest mega książkowe. Dzidzia rowniotko dziś 9tydzien, termin idealnie na 5 lutego, 2,27cm :) okraglutenki pecherzyk zóltkowy, pepowinka jest elegancka. :) Dzidzia jak ta lala. :) Pani Doktor się zachwycała, że taka idealna fasoleczka :)
 
No to super fasoleczka, a jaka już spora. Taka mała "Calineczka". Ja już się nie mogę doczekać poniedziałku.
Powiem Ci tak, no ogromniaście życzę Ci dziewczynek!!!!

Później wróci do normu:)

Witaj i wpisuj się w tabele zje kochana. :)


Jestem już po wizycie. :) [emoji3590] Pani dr. Jak zwykle mnie nie zawiodła, powiedziała że wszystko jest mega książkowe. Dzidzia rowniotko dziś 9tydzien, termin idealnie na 5 lutego, 2,27cm :) okraglutenki pecherzyk zóltkowy, pepowinka jest elegancka. :) Dzidzia jak ta lala. :) Pani Doktor się zachwycała, że taka idealna fasoleczka :)
 
Ojoj [emoji14] no nic co będzie to będzie byle zdrowe [emoji4] jak myślicie kiedy już dowiemy się o plciach? Wrzesień/ październik? Czy to jeszcze za wcześnie?

Tak żeby już dokładnie było widać to tak w 18. Mi już powiedział ze będzie chłopiec chyba w 14 [emoji33][emoji33][emoji33] zdziwiłam się ze tak wcześnie. Zależy jeszcze jak się obruci
 
reklama
Moja dentystka na dniach rodzi 4 chłopca [emoji16].

Co do awokado, to ja niestety nie byłam w stanie go zjeść nawet przed ciążą. Tolerowałam tylko w sushi, nie wiem, po prostu mi nie podeszło. Ale za to melona lubię i toleruję.

Co do płci, to też jestem ciekawa. Teraz moja koleżanka urodziła kilka dni temu i wiecie co? Miała być Marysia przez całą ciąże, a tu przy porodzie niespodzianka, jest chłopiec...

I znam jeszcze jedną taką sytuację, mojej b. dobrej koleżanki siostra, no wpadło im się z 3cim. Ona w ogóle miała nieregularne cykle i skapnęła się dopiero jakoś w 3-4 miesiącu o ciąży. W domu dwóch chłopaków i na każdym usg lekarz mówił, że chłopak. Wyprawka po starszych braciach, wszystko naszykowane, jeszcze kilka dni przed cesarką usg i faktycznie chłopak. Bracia już, że Gabryś będzie, że gang chłopaków itp a tu Wyjęli malucha i mówią do niej, że ma śliczną córkę [emoji23] no i jest Majka [emoji16]

Ja rozumem odwrotnie , że mówią dziewczynka a wyjdzie chłopak bo sisiak się gdzieś schował ale na odwrót [emoji33][emoji33] . Dziwne uczucie musi towarzyszyć rodzicom jak cały czas myślą ze noszą pod sercem Maje a wychodzi Gucio - tak jak by nie ich dziecko. Ja tak sobie myśle ze przy tej trzeciej ciąży a mam chłopca już i dziewczynkę może zrobimy sobie z mężem niespodziankę ale z drugiej strony będę nosić mała istotkę pod sercem i jak mam się do niej zwracać - takie dziwne. Ja już jak się dowiedziałam jaka jest płeć to od samego początku mówiłam po imieniu było to dla mnie takie naturalne.
Jak rodziłam córkę to w pokoju obok mnie leżała kobieta i dziecko miało już 3 dzień i jeszcze imienia mu nie nadała ta matka . Dziwne to dla mnie było.
 
Do góry