reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Ja wczoraj płakałam bo miałam ochotę na naleśniki z Twarogiem i rodzynkami te konkretne z biedronki.
A wcześniej zjadłam śledzika i zagryzlam bula z dżemem wiśniowym.
Normalnie w życiu bym tak nie jadła, to są dopiero wyszukane smaki.
Natomiast dziś była faza na pierogi z mięsem [emoji12]
@godzbal czyli nie jedyna mam takie wyszukane smaki jak widać [emoji23]

@Velvetka niech sobie twój przybije pione z moim!! :D mówi że trzeciego dziecka nie będzie.. Kazałam mu przysięgać hahah
 
reklama
Witam się środowo. Wczoraj długo nie mogłam zasnąć, w nocy ciężko spałam. Sądzę, że to efekt oczywiście kiwabia na usg. Na szczęście jeszcze przed pracą będę to miała za sobą :)

Trochę mam mdłości, to pewnie ze stresu.

Edit: a mysle sobie, od stresuję się trochę i zrobiłam sobie takie mnismniusne śniadanko :D
IMG_20190703_064326.jpg
 
Ostatnia edycja:
Cześć z rana! Wczoraj już niestety miałam problem, by wejść na forum, coś mają nie tak z serwerami. Dzisiaj na szczęście jestem tylko do 17 w pracy, więc trzymajcie kciuki, bym nie rozwaliła tego grajdołka [emoji23] właśnie próbuję wcisnąć śniadanie. Obiad mojemu ugotowałam, dzisiaj ma na bogato, bo krewetki z makaronem i warzywami w sosie pomidorowym. @Paryżanka tak mnie tknęła do roboty, że mu nawet pastę na kanapki zrobiłam [emoji23][emoji173]️
@Megan22 buła z pasztetem i kiszonym albo pomidorem, to moje smaki dzieciństwa [emoji16] kanapki z czymś innym nie istniały [emoji23]

@Jotka_Szczotka ja też zawsze chciałam 3jkę, więc liczę, że za drugim razem trafią się bliźniaki [emoji16] też mi się imię Róża podoba, moja chrzestna ma tak na imię i od małego chcę tak córę nazwać [emoji16] ale mam jeszcze dwa typy ;)
I trzymam kciuki za wizytę!
 
Witam się środowo. Wczoraj długo nie mogłam zasnąć, w nocy ciężko spałam. Sądzę, że to efekt oczywiście kiwabia na usg. Na szczęście jeszcze przed pracą będę to miała za sobą :)

Trochę mam mdłości, to pewnie ze stresu.

Edit: a mysle sobie, od stresuję się trochę i zrobiłam sobie takie mnismniusne śniadanko :DZobacz załącznik 993335
Zazdroszczę Ci, że możesz jeść awokado. Przed ciąża jadłam codziennie, teraz nie mogę na nie patrzeć :( mam nadzieję, że niedługo to przejdzie, bo przecież to samo zdrowie !
Powodzenia na
Witam się środowo. Wczoraj długo nie mogłam zasnąć, w nocy ciężko spałam. Sądzę, że to efekt oczywiście kiwabia na usg. Na szczęście jeszcze przed pracą będę to miała za sobą :)

Trochę mam mdłości, to pewnie ze stresu.

Edit: a mysle sobie, od stresuję się trochę i zrobiłam sobie takie mnismniusne śniadanko :DZobacz załącznik 993335
Zazdroszczę, że możesz jeść awokado, przed ciąża jadłam codziennie, teraz nie mogę nawet na to zdjęcie patrzeć;p mam nadzieję, że niedługo to przejdzie bo przecież awokado to samo zdrowie!
Powodzenia na wizycie, będzie dobrze :))
 
Cześć z rana! Wczoraj już niestety miałam problem, by wejść na forum, coś mają nie tak z serwerami. Dzisiaj na szczęście jestem tylko do 17 w pracy, więc trzymajcie kciuki, bym nie rozwaliła tego grajdołka [emoji23] właśnie próbuję wcisnąć śniadanie. Obiad mojemu ugotowałam, dzisiaj ma na bogato, bo krewetki z makaronem i warzywami w sosie pomidorowym. @Paryżanka tak mnie tknęła do roboty, że mu nawet pastę na kanapki zrobiłam [emoji23][emoji173]️
@Megan22 buła z pasztetem i kiszonym albo pomidorem, to moje smaki dzieciństwa [emoji16] kanapki z czymś innym nie istniały [emoji23]

@Jotka_Szczotka ja też zawsze chciałam 3jkę, więc liczę, że za drugim razem trafią się bliźniaki [emoji16] też mi się imię Róża podoba, moja chrzestna ma tak na imię i od małego chcę tak córę nazwać [emoji16] ale mam jeszcze dwa typy ;)
I trzymam kciuki za wizytę!
No ja nie byłam przekonana do tego imienia, ale syn sobie wybrał to niech będzie :) jak wogole mu się trafi siostra :D

Za niedługo dam znać co na wizycie.
Zazdroszczę Ci, że możesz jeść awokado. Przed ciąża jadłam codziennie, teraz nie mogę na nie patrzeć :( mam nadzieję, że niedługo to przejdzie, bo przecież to samo zdrowie !
Powodzenia na

Zazdroszczę, że możesz jeść awokado, przed ciąża jadłam codziennie, teraz nie mogę nawet na to zdjęcie patrzeć;p mam nadzieję, że niedługo to przejdzie bo przecież awokado to samo zdrowie!
Powodzenia na wizycie, będzie dobrze :))
No ja wciąga wszystkie możliwe warzywa... AWOKADO mogłabym jeść jak jabłko. :) dzięki. Zaraz wychodzę :)
 
reklama
Do góry