reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Koliberka ale ładnie już wyglądasz. :) U mnie jeszcze nic, dziś stanęłam na wadze i trochę schudłam. Codziennie rano oglądam się w lustrze i czekam. ;)
 
reklama
Hej dziewczyny tak przed spaniem pozale wam sie moim odstajacym brzuchem. Kurcze zacznie mi sie 10 tydz a tu tak mi wywalilo ze juz coraz ciezej ukryc chodze w luznych bluzkach i sukienkach zeby schowac. Tak do zdjecia ubralam ta bluzke i sie przerazilam. Wolalabym zeby jeszcze zostal jakis czas plaski Zobacz załącznik 992408
Kochana TO Ewidentne Wzdęcia. na zdjęciu ten odstajacy brzuch jest trochę za wysoko... :) ja też mam permanentnie wzdęcia więc biorę espumissan codziennie. w pierwszej ciąży też mialam okropne. :) no ale mogę się mylić :) :)
 
Dzień dobry :) powodzenia na dzisiejszych wizytach. Ja mam jutro i już nie mogę się doczekać :)

Obudziłam się dzis O 4.30 i normalnie tak mnie naszła ochota na pierogi z jagodami.. O 4.30! Już nie mogę doczekać się południa jak zacznę robić i jeść [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dzień dobry :) powodzenia na dzisiejszych wizytach. Ja mam jutro i już nie mogę się doczekać :)

Obudziłam się dzis O 4.30 i normalnie tak mnie naszła ochota na pierogi z jagodami.. O 4.30! Już nie mogę doczekać się południa jak zacznę robić i jeść [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja Wczoraj ZARLAM Kluski z jagodami, prawie jak pierogi :D hahah...

@godzbal trzymam kciuki i czekam na wieści
 
Co do brzuszków to u mnie jeszcze nic nie widać. Za to wczoraj byłam na zakupach i biustonosz już musiałam kupić większy [emoji4]
 
@Jotka_Szczotka dam znać, dam. Chodzę już jak na szpilkach. Śniło mi się dzisiaj, że usg nie chciało współpracować [emoji23] i wyobraźcie sobie, że trzeba było wykupić jakoś pakiet z tej takiej strony chomikuj, bo w przychodni skończył im się darmowy okres [emoji16] chyba z nerwów takie rzeczy mi się śnią [emoji23]
Zbieram się do wyjścia powoli [emoji173]️
 
@Jotka_Szczotka dam znać, dam. Chodzę już jak na szpilkach. Śniło mi się dzisiaj, że usg nie chciało współpracować [emoji23] i wyobraźcie sobie, że trzeba było wykupić jakoś pakiet z tej takiej strony chomikuj, bo w przychodni skończył im się darmowy okres [emoji16] chyba z nerwów takie rzeczy mi się śnią [emoji23]
Zbieram się do wyjścia powoli [emoji173]️

Powodzenia , trzymam kciuki [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Do góry