reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Witam się i ja[emoji16]
Powodzenia dziewczyny na wizytach [emoji110][emoji110][emoji110]
U mnie też jeszcze brzuszka nie widać ale za to ja czuję się już jak balon... Ale na wadze kg w dół...

Robicie mi smaka na te jagody a ja w górach więc sama nic nie upichce... Miałam dziś iść na rybkę ale nie wiem czy nie skończy się na pierogach z jagodami[emoji854][emoji848]
 
reklama
Hej! Ja już po wizycie [emoji16] jest dzieć! Jeden [emoji16] chociaż liczyłam jednak na tę dwójkę ;)
Ciąża prawie zgodna z suwaczkiem, ma 6tygodni i 4dni, termin na 20.02.2020 [emoji85]
Boże, dziewczyny, widziałam bijące serduszko i lekarz puścił mi też ten wykres jak bije serce, coś pięknego. Młode schowane na tylnej ściance :)
Przedstawiam Wam mojego dziecia.
IMG_3780.JPG

IMG_3781.JPG
 
Hej! Ja już po wizycie [emoji16] jest dzieć! Jeden [emoji16] chociaż liczyłam jednak na tę dwójkę ;)
Ciąża prawie zgodna z suwaczkiem, ma 6tygodni i 4dni, termin na 20.02.2020 [emoji85]
Boże, dziewczyny, widziałam bijące serduszko i lekarz puścił mi też ten wykres jak bije serce, coś pięknego. Młode schowane na tylnej ściance :)
Przedstawiam Wam mojego dziecia.
Zobacz załącznik 992467
Zobacz załącznik 992468
No super [emoji173]️ szkoda ze nie dwójka ale dobrze ze jest to jedno z pięknie bijącym serduszkiem [emoji7]
 
Super gratuluję jaki dziec już duży[emoji16]
Hej! Ja już po wizycie [emoji16] jest dzieć! Jeden [emoji16] chociaż liczyłam jednak na tę dwójkę ;)
Ciąża prawie zgodna z suwaczkiem, ma 6tygodni i 4dni, termin na 20.02.2020 [emoji85]
Boże, dziewczyny, widziałam bijące serduszko i lekarz puścił mi też ten wykres jak bije serce, coś pięknego. Młode schowane na tylnej ściance :)
Przedstawiam Wam mojego dziecia.
Zobacz załącznik 992467
Zobacz załącznik 992468
 
Dzień dobry :) powodzenia na dzisiejszych wizytach. Ja mam jutro i już nie mogę się doczekać :)

Obudziłam się dzis O 4.30 i normalnie tak mnie naszła ochota na pierogi z jagodami.. O 4.30! Już nie mogę doczekać się południa jak zacznę robić i jeść [emoji23][emoji23][emoji23]
:D i nie wstałaś i nie robiłaś? :D ja o 1 w nocy wysłałam męża po dżem :p...
 
Hej dziewczyny tak przed spaniem pozale wam sie moim odstajacym brzuchem. Kurcze zacznie mi sie 10 tydz a tu tak mi wywalilo ze juz coraz ciezej ukryc chodze w luznych bluzkach i sukienkach zeby schowac. Tak do zdjecia ubralam ta bluzke i sie przerazilam. Wolalabym zeby jeszcze zostal jakis czas plaski Zobacz załącznik 992408
O jaki duży już :D w 3 ciąży chyba już szybciej widać. U mnie płasko, wieczorem mnie tylko wzdęcia wydymaja:p mąż glaszcze po brzuszku i się zachwyca jaka dzidzia już duża, a ja na to - zapomnij , to gazy ;D tak romantycznie u nas.
 
@Søde85 szalona jesteś hahah :D ja mojego od 40 min wysyłam po bułkę juz taką gotową do piekarni i jakos zebrać sie nie moze! Nie wspomne ze o 9 chcialam juz wychodzic nad wode

@godzbal na pewno wszystko będzie idealnie [emoji173]️ kiedy następna wizyta?
 
No i rewelacja!!! Też mialam nadzieję na dwójkę miałabym już z banki, ale niestety :D chociaż stety, że wogole jedno się udalo:) Twoje Date urodzenia będzie miło zajefajna :D hehe i ile wlezie o czasie, czego Ci życzę :)

Kurde ja się nie mogę środy doczekać. :) nareszcie jakieś konkrety i usłyszę napewno serduszko. Bo co innego usłyszeć a co innego zobaczyć.

Mój syn wczoraj robił jak co wieczór akuku z brzuchem i patrzy na brzuch i pyta "Mamo jak myśli kto tam jest? A ja mówię że nie wiem, nie chce zgadywac, a syn mówi :a ja jestem pewien że to dziewczynek będzie. Moja Róża. No poryczalam się jak bobr. Boję się co będzie jak się okaże, że to jednak będzie chłopiec. Masakra...
 
reklama
Hej! Ja już po wizycie [emoji16] jest dzieć! Jeden [emoji16] chociaż liczyłam jednak na tę dwójkę ;)
Ciąża prawie zgodna z suwaczkiem, ma 6tygodni i 4dni, termin na 20.02.2020 [emoji85]
Boże, dziewczyny, widziałam bijące serduszko i lekarz puścił mi też ten wykres jak bije serce, coś pięknego. Młode schowane na tylnej ściance :)
Przedstawiam Wam mojego dziecia.
Zobacz załącznik 992467
Zobacz załącznik 992468
Gratuluję, usłyszeć ba nawet zobaczyć serduszko po raz pierwszy to dopiero przeżycie!
 
Do góry