reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dziewczyny w ogóle dzisiaj spotkałam koleżankę która jest w 5 miesiącu ciąży i się przerazilam. Wygląda nie obrażając nikogo jak potwór. Wygląda tak jakby ja ugryzło stado os. Nie ma wielkiego brzucha ale jest normalnie cała napompowana.
Przerazilam się. Ja nie chcę tak wyglądać. Wiecie skąd może wynikać taki wygląd? Niektóre kobiety mają tylko brzuszek.
 
reklama
Tu masz linka do tego programu badań prenatalnych ;)
Dzięki kochana [emoji8]
Dziewczyny w ogóle dzisiaj spotkałam koleżankę która jest w 5 miesiącu ciąży i się przerazilam. Wygląda nie obrażając nikogo jak potwór. Wygląda tak jakby ja ugryzło stado os. Nie ma wielkiego brzucha ale jest normalnie cała napompowana.
Przerazilam się. Ja nie chcę tak wyglądać. Wiecie skąd może wynikać taki wygląd? Niektóre kobiety mają tylko brzuszek.
Opuchlizna w ciąży to normalka... [emoji849]
 
Dziewczyny w ogóle dzisiaj spotkałam koleżankę która jest w 5 miesiącu ciąży i się przerazilam. Wygląda nie obrażając nikogo jak potwór. Wygląda tak jakby ja ugryzło stado os. Nie ma wielkiego brzucha ale jest normalnie cała napompowana.
Przerazilam się. Ja nie chcę tak wyglądać. Wiecie skąd może wynikać taki wygląd? Niektóre kobiety mają tylko brzuszek.
Albo po prostu przytyła do tych rozmiarów albo jej organizm zatrzymuje wodę i po prostu spuchła, może jest to spowodowane cukrzycą ciążową, nie można tego tak na oko stwierdzić. Każdy przechodzi ciążę inaczej.
 
@Colorado1989 no pewnie, jak jest okazja to po co płacić [emoji14] lepiej ten kawałek sobie dojechać :D

Ja tam juz czekam na brzuszek bo w pierwszej dlugo na niego czekałam a na koniec mialam piłeczke i czułam sie wyjątkowo fajnie :D

@anchela ja wlasnie mialam tylko brzuszek i nic więcej a znajoma w obu ciążach cała opuchnieta ale juz bardziej pod koniec.. Woda sie jej zbierala :/ nie wiem czy mozna na to jakos wpłynąć [emoji33]
 
Ja widziałam już spuchniete kobiety ale to co dziś zobaczyłam to było przerażające. I to już w 5 miesiącu. Gdyby była blisko rozwiązania to inaczej. Ale co się z nią jeszcze stanie do końca to nie wiem.
Cukrzycy nie ma.
@Colorado1989 no pewnie, jak jest okazja to po co płacić [emoji14] lepiej ten kawałek sobie dojechać :D

Ja tam juz czekam na brzuszek bo w pierwszej dlugo na niego czekałam a na koniec mialam piłeczke i czułam sie wyjątkowo fajnie :D

@anchela ja wlasnie mialam tylko brzuszek i nic więcej a znajoma w obu ciążach cała opuchnieta ale juz bardziej pod koniec.. Woda sie jej zbierala :/ nie wiem czy mozna na to jakos wpłynąć [emoji33]
 
Hej dziewczyny tak przed spaniem pozale wam sie moim odstajacym brzuchem. Kurcze zacznie mi sie 10 tydz a tu tak mi wywalilo ze juz coraz ciezej ukryc chodze w luznych bluzkach i sukienkach zeby schowac. Tak do zdjecia ubralam ta bluzke i sie przerazilam. Wolalabym zeby jeszcze zostal jakis czas plaski
20190630_222738.jpeg
 
Może to wzdęcia. Ja też mam czasem taki a na drugi dzień płaski.
Hej dziewczyny tak przed spaniem pozale wam sie moim odstajacym brzuchem. Kurcze zacznie mi sie 10 tydz a tu tak mi wywalilo ze juz coraz ciezej ukryc chodze w luznych bluzkach i sukienkach zeby schowac. Tak do zdjecia ubralam ta bluzke i sie przerazilam. Wolalabym zeby jeszcze zostal jakis czas plaski Zobacz załącznik 992408
 
Niestety mam tak rowniez jak wstaje rano. Teraz faktycznie jestem po kolacji wiec jest troszke pelniejszy ale rano tez ciezko mi go ukryc :(

Ma pewno rosnąca macica już co nieco Tobie rozpycha ale na początku wydaje mi się ze brzuszek ciążowy rośnie nieco niżej . Ja jestem w 6.4 tyg i mam większy ale niestety to nie od ciąży [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]. A jestem szczupła dziewczyną ale niestety od ostatniej ciąży 10m temu nie zdążyła jeszcze nadmiaru fałdów zgubić- ja nie wiem tak się one do mnie przyczepiły ze nie chcą się ode mnie odczepić [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja przed ciaza mialam plaski brzuszek, nie wyrzebiony ale plaski eh no ale to tez moja 3 ciaza wiec juz nie trzyma tam wszystko jak kiedys [emoji1787]
 
Do góry