reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hej :) ja po wizycie :) jest dzidzi, ma 15mm 8 tydzień :) było serduszko <3 widziałam jak bije w tym małym ciałku :) niesamowite uczucie. Teraz czekają mnie prenatalne ale niestety termin koliduje mi z wyjazdem:/ musze teraz pomyśleć jak to wszystko zgrać :)
Jestem bardzo szczęśliwa, mąż też! Byliśmy razem na wizycie
Termin mam na 2.02.2020Zobacz załącznik 990279
O super! Ja jutro idę na wisyte i też mam termin na 2 lutego :D mam nadzieję, że zobacze to co Ty dzisiaj.
 
reklama
Na pewno wasze maluszki bedą już na tyle rozwinięte że nie będzie można od nich wzroku oderwać :) to są piękne chwile i nie mogę się doczekać waszych relacji wizyt :)
 
Hej mamusie!

I ja zostanę lutową mamusią. W domu mam rocznego brzdąca także czeka mnie niezły hardcore.. :)
Bylam już u lekarza, żywy pęcherzyk. Termin na 12.02 .. :) jutro mam kolejną wizytę.
Trzymam za Was kciuki!! :)
 
reklama
Do góry