reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Dokladnie. Ja na izbie przyjęć dostałam w zastrzyku coś podobnego jak pojechałam z plamieniami żeby szybciej dotarło do krwi i po 4 dniach plamienia ustaly. Przez pierwsze dwa dni brałam podwójna dawkę
A ja dzis tez jednak wezme luteine, mam dopochwowo... Wole miec świadomość, ze zrobilam wszystko co moglam...
 
Dokladnie. Ja na izbie przyjęć dostałam w zastrzyku coś podobnego jak pojechałam z plamieniami żeby szybciej dotarło do krwi i po 4 dniach plamienia ustaly. Przez pierwsze dwa dni brałam podwójna dawkę
Mi tutaj dzisiaj nie dali, w Polsce to od razu z recepta bym wyszla. A tu dopiero w sobote ide do Pl lekarki.
 
Hej dziewczyny więc mogę już oficjalnie powiedzieć że termin na lutego . Wizyta miała być 10 Ale dziś musiałam pójść i oto jak już widać malutki Ale jest .;)
 

Załączniki

  • 20190624_190358.jpg
    20190624_190358.jpg
    824,7 KB · Wyświetleń: 89
I to jeszcze jakie położna stwierdziła że będzie tylko pęcherzyk widać nic więcej no to dopiero 4 tydzień 6 dzień . Ale lekarz wykonał usg dla upewnienia i okazuje się że zarodek już widać więc radość wielka
 
Dzien dobry wszystkim, u mnie już poranna kawa i śniadanie na stole :-) jutro moja pierwsza wizyta u lekarza, a to już 7t 5d także liczę że wszystko będzie jak trzeba. Pogoda piękna więc odliczam dni do urlopu :-)
Miłego dnia życzę wszystkim!
 
Ja z tej ekscytacji obudziłam się o 4 i już nie mogłam spać, wiec z nadmiaru czczący zrobiłam lekki trening całego ciała:p już oficjalnie mogę bo mój ginekolog powiedział ze sport jest wskazany zwłaszcza ze ćwiczyłam regularnie przed ciąża. Trzeba się ruszyć bo już mam 3 kg na plus a to dopiero początek... :) zapisałam się na grupę o bliźniakach na Facebooku i nie mogę przestać czytać o wózkach łóżeczkach itp. Bardzo mi zależy na karmieniu piersia ale gdzieś wyczytałam ze jak dzieci będą jeść w innych momentach to karmienie może trwać nawet 8h na dobę!!! Masakra hah wyzwanie życia mnie czeka ale jestem pozytywnie nastawiona a to najważniejsze:) cała rodzina już wie. Miałam czekać do3 miesiąca ale ta nowina ze bliźniaki... no nie mogłam się powstrzymać:). Lecę budzić mojego 4 latka trzeba zrobić śniadanko i do przedszkola :) później planuje skoczyć do lidla na zakupy i na 11 do pracy. Miłego dnia! I tym co wizytują dziś to trzymam kciuki ❤️
 
reklama
@Paryżanka i ja składam Ci spóźnione gratulacje, co za cudowna wiadomość! [emoji7]
Dlatego pytaly czy jestem pewna daty ostatniej miesiaczki. Ale na bank to byl 15.05.
Powtórzę to, co dziewczyny pisały, mogłaś mieć późną owulację, ja miałam ponoć w okolicach 22 dc ...i internetów też nie czytaj, szkoda się stresować. Luteina/duphaston nie zaszkodzi, tylko potem dbaj o ciągłość :) przynajmniej do momentu jak się łożysko nie wykształci i samo nie zacznie produkować progesteronu :)
A czy któraś z was ma przepisania luteine?
Ja mam duphaston. Ale w 1 ciąży też długo brałam pierw duphaston, potem duphaston i luteinę jednocześnie.
Hej dziewczyny więc mogę już oficjalnie powiedzieć że termin na lutego . Wizyta miała być 10 Ale dziś musiałam pójść i oto jak już widać malutki Ale jest .;)
Brawo!

Ja dziś w końcu się wyspałam, synek dał mi pospać do 7 z jedną pobudką po drodze tylko [emoji16] zaraz śmigam po drugi wynik bety do laboratorium, z piątku wynik był 160 [emoji4]
 
Do góry