reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Hej dziewczyny :)
Ja zaraz ide do pracy ale tylko do 14 ;) mnie też dopadły mdłości ale u mnie pojawiają się wieczorem i w nocy :/ jak się przebudzam na siusiu to dalej mnie mdli :) no cóż trzeba to przetrzymać :)
 
reklama
@Julika.s to masz tak jak ja, mnie najbardziej meczy właśnie wieczorami i w nocy, choć mdłości cały dzień mi się utrzymują, ale takie najgorsze są właśnie późno :o ja już siedzę w pracy i dzisiaj też na szczęście tylko do 14, więc już spokojniej. Jeszcze tylko poniedziałek i wtorek będę miała po 12 godzin, w środę 9-15 i na 16:50 wizyta więc już zleci :) nie mogę się doczekać żeby zobaczyć mojego glutka :D
 
Hej dziewczyny :)
Ja zaraz ide do pracy ale tylko do 14 ;) mnie też dopadły mdłości ale u mnie pojawiają się wieczorem i w nocy :/ jak się przebudzam na siusiu to dalej mnie mdli :) no cóż trzeba to przetrzymać :)
U mnie dokładnie tak samo. W ciągu dnia jest Ok a po południu i wieczorem nie mam na nic ochoty bo mnie mdli .. :oops:

@Tynka_toja A nie współżyłas czasem dzień wcześniej? Czasem po przytulankach pojawiają się plamienia/krwawienia
 
U mnie dokładnie tak samo. W ciągu dnia jest Ok a po południu i wieczorem nie mam na nic ochoty bo mnie mdli .. :oops:

@Tynka_toja A nie współżyłas czasem dzień wcześniej? Czasem po przytulankach pojawiają się plamienia/krwawienia
Nie było wczoraj żadnych przytulnek. W ogóle teraz mam jakieś takie brązowe plamienia, martwię się, że cos złego się dzieje...
 
Nie było wczoraj żadnych przytulnek. W ogóle teraz mam jakieś takie brązowe plamienia, martwię się, że cos złego się dzieje...
Zasowaj z wynikami bety na IP. Niech robią ci usg i jakaś luteine czy progesteron dadza.... Plamienia nie są dobre! Nie chce Cię straszyc, ale ja bym poszła napewno.!


Kurde w sumie nie pamiętam czy ty w Polsce mieszkasz....
 
Ja mialam 2 razy plamienie raz po przytulankach. Drugi raz ot tak lekko brazowe. Lekarz powiedzial ze jesli nie ma tego duzo i nie towarzysza skurcze lub silny bol brzucha to mam sie nie stresowac. Mam przyjechac jakby to dlugo trwalo . Nie jechalam bo bylo to jednorazowe.
Ja wlasnie lece do pracy, dzisiaj do 20 :( aa i znalazlam sposob na swoje mdlosci, bardzo mi pomaga zjedzenie jablka :) milego dnia zycze
 
reklama
Zasowaj z wynikami bety na IP. Niech robią ci usg i jakaś luteine czy progesteron dadza.... Plamienia nie są dobre! Nie chce Cię straszyc, ale ja bym poszła napewno.!


Kurde w sumie nie pamiętam czy ty w Polsce mieszkasz....
Mieszkam w Polsce. Biorę luteine, bo miałam zalecaną od 25 do 35 dnia cyklu i miałam brać dalej jak będziesz wyjedzie beta. Myślę że w poniedzialek się wybiorę do lekarza.
 
Do góry