reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

@Patka_88 gratuluje ciąży i witaj serdecznie na wątku [emoji8]
@Jotka_Szczotka super, nie mogło być inaczej. Piękne pierwsze zdjęcie [emoji7]
@wesa najważniejsze że z fasolką wszystko dobrze. A miałaś jakieś objawy tego krwiaka? Czy to rak bezobjawowo dopiero przy badaniu wyszło ?
@Kasiektorek super wieści, teraz już na spokojnie możesz czekać na kolejna wizytę [emoji8]
Żadnych objawów nie mam. Widać na usg. Taka ciemna plama. Boję się.
 
reklama
Witajcie ! Wygląda na to że dołączę do grona lutowych mam. Dziś 4 dzień po spodziewanej @, test ze słabo widoczną drugą kreską... Beta 78,5. To moja 4 ciąża , mam już dwójkę hasajacą po domu , trzeciej niestety nie udało się utrzymać ( poroniłam we wrześniu 2018) ,stąd mam pełno obaw.

To w zasadzie taka ciąża trochę z zaskoczenia ... Ale... Co będzie

Cześć! I moje gratulacje [emoji4]
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie kolejnej po wczorajszych przeżyciach. Oto moje usg. Ciąża dużo młodsza z tego wychodzi. Myślałam że już około 7 tygodnia a tu wychodzi z usg 5t1d więc bardzo wczesna ale jak na razie podobno wszystko w porządku. Nie wiem czy to tak powinno wyglądać taka w sumie dziura i nic nie widać bo to moja pierwsza ciaza ale doktor mówił że jak na razie jest wszystko okejZobacz załącznik 985450
Ja też z usg w poniedziałek miałam 5t1d
 
ZonaGraja witaj[emoji4] fajnie że do nas dołączyłas wiele z nas ma obawy jak sobie poradzi z ta ciąża ... Moja jest dla. mnie totalnym szokiem i czymś nieprawdopodobnym nie mogę uwierzyć że wpadłam po tym wszystkim co przeszłam... A jednak jest i to będzie nasze trzecie dziecko[emoji33] przeraża mnie to.. co prawda wszyscy mówią że moja dzieci są cudowne ale ja mam je na codzien i ich temperament ciężko poskromić.... A tu trzecie.. szok ale zaczynam się oswajać z tą myślą przecież tylko to nam zostaje... A przez to że na początku miałam takie negatywne myśli teraz się gryzę czy z dzidzia będzie wszystko ok a jak wykrakała i coś się stanie[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] niech już będzie ten wtorek... Jak zobaczę serduszko to się uspokoję ...
 
ZonaGraja witaj[emoji4] fajnie że do nas dołączyłas wiele z nas ma obawy jak sobie poradzi z ta ciąża ... Moja jest dla. mnie totalnym szokiem i czymś nieprawdopodobnym nie mogę uwierzyć że wpadłam po tym wszystkim co przeszłam... A jednak jest i to będzie nasze trzecie dziecko[emoji33] przeraża mnie to.. co prawda wszyscy mówią że moja dzieci są cudowne ale ja mam je na codzien i ich temperament ciężko poskromić.... A tu trzecie.. szok ale zaczynam się oswajać z tą myślą przecież tylko to nam zostaje... A przez to że na początku miałam takie negatywne myśli teraz się gryzę czy z dzidzia będzie wszystko ok a jak wykrakała i coś się stanie[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] niech już będzie ten wtorek... Jak zobaczę serduszko to się uspokoję ...
U nas też 3 . Córka ma już 10 lat a synek 2... Jestem przerażona na ten moment... I niby też każdy tak chwali moje dzieciaki a ja mam chwilami ochotę uciec
 
reklama
Do góry