reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
A jak to jest właśnie z paznokciami itp.? Chemia i takie sprawy. Można normalnie w ciąży przebywać w takich zapachach, czy to nie szkodzi?
 
Moja przyjaciółka robi paznokcie zawodowo i mówiła że nie ma przeciwwskazań w ciąży żeby sobie robić, gorzej z drugiej strony, ale bardziej ze względu na pył etc
 
Dziewczynki pochwalę się moim obiadkiem. Nie należę do mistrzów patelni, ale dzisiaj to mi się udał. Indyczek z młodymi ziemniaczkami i fasolką.
I jeszcze sobie kapustkę ukisiłam.
20190615_150510.jpeg
 
Dziewczynki pochwalę się moim obiadkiem. Nie należę do mistrzów patelni, ale dzisiaj to mi się udał. Indyczek z młodymi ziemniaczkami i fasolką.
I jeszcze sobie kapustkę ukisiłam. Zobacz załącznik 986111

Ale pyszności! Ja dzisiaj miałam kaszę pęczak, „burgera” i surówka z buraków [emoji16]

@MadalenaWedel ja szczawiowej wieki nie jadłam! Uwielbiam z jajeczkiem [emoji173]️
 
reklama
Do góry