reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
Cześć dziewczyny. Wstałam rano i zrobiłam test. Kreska jest widoczna ale nic a nic nie ciemniejsza niż na testach z poniedziałku. :(
W głowie już czarne myśli..
 
Cześć dziewczyny. Wstałam rano i zrobiłam test. Kreska jest widoczna ale nic a nic nie ciemniejsza niż na testach z poniedziałku. :(
W głowie już czarne myśli..
Możesz zrobić bete??? U mnie też tak było. Te testy są do D.... Wiesz, ile razy ja zanim zaszłam widziałam kreski??? Okazywało się późniejże to testowe... Sprawdziłam dziesiątki firm testów. I naprawdę kupowałam później tylko takie które nigdy nic mi nie pokazały. I teraz też kreska była mega słaba, a poprzedniego dnia wieczorem była ciemniejsza... I już myślałam że doopka... Wogole poka tegotesta...


Edit. Z moim synkiem slabiutko test miałam dopiero tydzień po spodziewany terminie @.
 
Serio tak slabo tam testy pokazuja? Moze faktycznie dobrze zrobic bete. U mnie test po 3 dniach opoznionej miesiaczki wyszedl tak. Moze nie jakas bardzo ciemna ta kreska ale widoczna dobrze.
20190612_085438.jpeg
 
reklama
Do góry