reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Velvetka!!!! Noooooo strzeżone go Pan Bóg strzeże :* Właśnie wróciłam z bety, wynik będzie jeszcze dziś, i dodatkowo robiłam progesteron, żeby mieć spokojna głowę na urlop.
 
Odebrałam dziś wyniki krwi i byłam u lekarza a raczej u lekarki :) wynik beta hCG jest podniesiony co potwierdziło moją ciąże ale żelazo mam niskie (jak zawsze) więc musze dietą nadrobić ;) lekarka u której byłam jest cudowna! Poleciła mi ją przyjaciółka i nie zawiodłam się ;) zrobiła mi usg ale jeszcze nic nie widać ;) ważne że wszystko jest w pożądku. Za 2-3 tygodnie mam przyjść ponownie i na pewno już zobaczę dziecko ;)
 
Cześć witam się nieśmiało. Dziś mój pierwszy test- bardzo blady ale robiony po południu. Natomiast ja juz wiem że jestem w ciąży. Czuje to- senność, czuje jajniki cały czas i mam biały gęsty śluz jak w pierwszej ciąży.
Czy mogę do Was dołączyć?
Witam serdecznie ;) i gratuluje!
 
Witam serdecznie ;) i gratuluje!
Hej ja się męczę w pracy a tak mi się niechce
A tak w ogóle "Część" wszystkim!
Hej mamy coraz więcej mam i znajome osoby tu się zapisuja
Velvetka!!!! Noooooo strzeżone go Pan Bóg strzeże :* Właśnie wróciłam z bety, wynik będzie jeszcze dziś, i dodatkowo robiłam progesteron, żeby mieć spokojna głowę na urlop.
Czekamy na wyniki będzie dobrze
Cześć witam się nieśmiało. Dziś mój pierwszy test- bardzo blady ale robiony po południu. Natomiast ja juz wiem że jestem w ciąży. Czuje to- senność, czuje jajniki cały czas i mam biały gęsty śluz jak w pierwszej ciąży.
Czy mogę do Was dołączyć?
Hej zapraszamy miło poznać przyszła mamę mam podobne dolegliwości może napisz coś o sobie na kiedy wychodzi Ci termin z OM
 
Odebrałam dziś wyniki krwi i byłam u lekarza a raczej u lekarki :) wynik beta hCG jest podniesiony co potwierdziło moją ciąże ale żelazo mam niskie (jak zawsze) więc musze dietą nadrobić ;) lekarka u której byłam jest cudowna! Poleciła mi ją przyjaciółka i nie zawiodłam się ;) zrobiła mi usg ale jeszcze nic nie widać ;) ważne że wszystko jest w pożądku. Za 2-3 tygodnie mam przyjść ponownie i na pewno już zobaczę dziecko ;)
Dobrze, że przypomniała muszę zadzwonić jeszcze do jednej przychodni :) zapytać o Panią doktor.
Ja dziś mam wolne, bo na 13:30 idę na przedstawienie mojego synka na dzień mamy i taty... :)
 
Ja pracuje codziennie od 10 do 18 :/ i też mi się nie chcę ;) mam najgorsze godziny pracy bo zapierają praktycznie cały dzień
 
Też kiedyś tak pracowałam ale od września zgodzili się na przesunięcie mi godzin ob 8do 16, bo przedszkole do 17otwarte i żebym dziecko mogła odebrać.... Tylko piątki pracuje 10-18 wtedy mama mi go odbiera...
 
reklama
Do góry