reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Tak, ostatnio to mój chyba karate ćwiczy [emoji6]
Natusia skocz do rodzinnego by coś Ci dał co ją zwalczy. Masz chyba termin tydz po mnie to skończyłaś 33tc, bo 33+1 to już 34 zaczęty leci [emoji4]
Czy Wasze dzieciaki też tak, szczególnie wieczorem, wierca się i wypinają do granic możliwości napięcia skóry? Wczoraj myślałam, że z bólu się dosłownie posikam tak mi brzuch faulował w te i we wte a do tego oczywiście mocne kopniaki.
 
reklama
@Cookie_ a kiedy dokładnie masz wizytę, bo ja 13. A gdzie czujesz bardziej ruchy na dole czy do góry?Ja czuję bardziej do góry,
takie typowe kopniaki po żebra, chociaż na dole też czuje uderzenia, ale mysle, że to rączki.Mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Już nie mogę się doczekać, bo tego małego szkraba mogłabym oglądać non-stop😁😁Dzisiaj byłam w pepko, udało mi się kupić 3 bodziaki z dł. rękawem 56 za 5 zł.
 
Wizytę mam 17. Młoda ostatnio strasznie się wierci i dziś wyczułam czkawkę na dole a nie jak wcześniej na wys pępka. Może się odwróciła w czasie tych ostatnich mega bolesnych akrobacji 🤷‍♀️
Kopniaki czuje albo na wys żołądka albo w dole więc ciężko stwierdzić czym kopie.
W poprzedniej ciąży ewidentnie czułam kopniaki w zebra, jakby ktoś pod nie ręce czy nogi wciskał (to były stopy syna). Teraz jedyne co widoczne i najbardziej wyczuwalne to ruchy na środku brzucha.
 
Natusia skocz do rodzinnego by coś Ci dał co ją zwalczy. Masz chyba termin tydz po mnie to skończyłaś 33tc, bo 33+1 to już 34 zaczęty leci 😊
Czy Wasze dzieciaki też tak, szczególnie wieczorem, wierca się i wypinają do granic możliwości napięcia skóry? Wczoraj myślałam, że z bólu się dosłownie posikam tak mi brzuch faulował w te i we wte a do tego oczywiście mocne kopniaki.
Mam to samo! Wczoraj i dzisiaj istne szalenstwo... albo czkawka albo wypinanie i prostowanie nog pod moimi zebrami. To az boli... i czaaem sie zastanawiam czy wszystkk ok... ja mam tez pytanie z innej beczki. Jestem 34+3 to moge powtarzac badania hiv, hbs, hcv, wr czy jeszcze poczekac? Jutro ide na mocz i morfologie i myslalam ze za jednym zamachem zrobie alw boje sie ze za wczesnie. Dopoero dzisiaj odczytalam posty i co do fotelika - jest! Maxi cosi z bazą alw troche nam to zajelo :D
 
Co do badań to raczej nie ma przeciwwskazań by powtórzyć jak musisz, one wykazują przeciwciała a nie składniki krwii jak morfologia i warto by była najświeższa.
Ja za tydzień mam mieć pobierany wymaz na paciorkowce a to też do porodu potrzebne.
 
Co do badań to raczej nie ma przeciwwskazań by powtórzyć jak musisz, one wykazują przeciwciała a nie składniki krwii jak morfologia i warto by była najświeższa.
Ja za tydzień mam mieć pobierany wymaz na paciorkowce a to też do porodu potrzebne.
Moja gin mowila ze je robi sie na poczatku i na koncu ciazy i zastanawiam sie czy musza byc powtorzone po ktoryms konkretnym tygodniu? Kojarze ze miedzy 33 a 37 tyg je sie robi ale wlasnie nie jestem pewna na stowe i bije sie z myslami czy jak zrobie teraz to czy nie beda mi kazali jeszcze pozniej powtarzac...?
 
reklama
Niestety nie pomogę. W pierwszej ciąży w tym okresie leżałam już w szpitalu i na miejscu co trzeba to robili.
Może zadzwoń do swojego lekarza czy szpitala i zapytaj
 
Do góry