reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Darapuszkin crp masz powyżej 0, po infekcji czy cały czas tak masz bo taka Twoja uroda? Daj znać po wizycie 😊

Natusia co do magnezu to mój lekarz polecił Magne B6 producent Sanofi (to lek otc a nie suplement diety jak wiele na rynku) Biorę mało 1x1, ale nie łapią mnie już skurcze.

U mnie mała po ostatnich akrobacja h spokojniejsza, może się odwracała 🤔🤷‍♀️
@Cookie_ z tym crp to chyba mialam jakas infekcje drobną. Przed ciaza mialam 1 ale w ciazy waha mi sie miedzy 1 a 7 pewnie w zaleznosci od stanu organizmu ale z tego co wiem to sa i tak bardzo male wartosci. Gin mowila ze martwic sie zaczniemy jak bedzie powyzej 40! Ja bardzo przezywalam to crp i leukocytoze ale w ciązy chyba wiele wartosci odbiega od normy... moja morfologia to zawsze zagadka i polowa wynikow poodchylana. Wydaje mi sie ze lekarze patrza glownie na hemoglobine i plytki krwi. A to mam ok. Chociaz widze ze z badania na badanie mam coraz mniej tych plytek. Tez tak macie?

Ja juz po wizycie. Wszystko jest wporzadku! Szyjka sie juz nie skraca, pozamykana. Moja mała waży już 2900 więc prawdopodobnie będzie spora. Wszystkie przeplywy ok, lozysko sie nie starzeje wiec jestem zadowolona. Co najlepsze malutka miała tak głowę ze wkolo było dużo wód i na usg było widać jaką ma czupryne bo jej włosy dęba stanęły w wodzie. Szoking, nie wiedzialam ze na usg mozna podpatrzec juz stan owłosienia! Gin powiedziała ze urodzi się z burzą włosów :D pozdrowienia dla was i brzuszków!
 
reklama
Co do hemoglobiny to dopiero na ostatnim badaniu poleciała mi trochę poniżej normy, (mam 11,8 a norma od 12) tak zawsze była nawet wysoka. Lekarz nie kazał mi włączać żelaza. Zobaczę jak w tym mies, bo w poniedziałek będę robić badania. Limfocyty mam tyci poniżej normy.

Super, że po wizycie wszystko ok. Mała ładnie waży 😊 Może kucuki będziesz jej musiała robić 🤣
 
Hej Dziewczyny😊Jak tam dzisiaj Wasze maleństwa? U mnie mały chyba ma coraz mniej miejsca, bo jest bardzo spokojny, rusza się ale bardzo spokojnie. Może rośnie jak na drożdżach😁 Powoli kończymy remont, zostało sprzątanie.
 
reklama
U mnie dziś leniwie. Odkąd jestem na L4 nie muszę nadrabiać w sobotę prania, sprzątania itd. Obiad mam, syna muszę odstawić na trening.
Mała delikatnie się wierci i wypina, ale nie odstawia wygibasow jak ostatnio.
Remontu nie zazdroszczę a raczej sprzątania po nim 😝 Przerabiałam to jakiś czas temu (gruntowny remont mieszkania) i na razie dziękuję 😂
 
Do góry