reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Cześć dziewczyny 🥰🤰 obecnie 29tc, termin teoretycznie wg miesiączki na 20.02, ale czuję że szybciej się klusek ewakuuje 🤔 mam pytanie, bo męczy mnie to, po ostatnim USG wyszła waga 1800g, czyli sporo..od początku lekarze mówili, że dziecko rośnie szybciej +tydzień i że to jeszcze norma, jaka waga była/jest u waszych dzieci w tym okresie???
 
reklama
U mnie wizyta jutro to się dowiem. Póki co mała szła wagowo zgodnie z tygodniami.
Syn w 32 tc ważył 1700 a urodził się jako wcześniak w 36 tc z waga 2650g.
Kazde dziecko jest inne. Ugd też ma granice błędu ± 400g.
Dużo kg na plusie macie?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny 🥰🤰 obecnie 29tc, termin teoretycznie wg miesiączki na 20.02, ale czuję że szybciej się klusek ewakuuje 🤔 mam pytanie, bo męczy mnie to, po ostatnim USG wyszła waga 1800g, czyli sporo..od początku lekarze mówili, że dziecko rośnie szybciej +tydzień i że to jeszcze norma, jaka waga była/jest u waszych dzieci w tym okresie???
U mnie 28 tyd., początek i mały waży 1053😊😊

Cookie_ co do wagi to ja już czuję się ogromna😁😁😉😉 Zaczynałam z wagą 65 a teraz już 78😂😂
 
U lekarza wszystko ok. Mała waży 1150g, trochę za mało jak na swoj tydzień. Za 3 tyg znów zobaczymy ile przybrała. Narazie mam się nie martwić.
U mnie strat z 53 kg i obecnie 58,5 kg
 
U lekarza wszystko ok. Mała waży 1150g, trochę za mało jak na swoj tydzień. Za 3 tyg znów zobaczymy ile przybrała. Narazie mam się nie martwić.
U mnie strat z 53 kg i obecnie 58,5 kg
Może lekarzowi paluszek się omsknoł i źle zmierzył😉 Ja mialam polówkowe robione w innym miejscu niż chodzę normalnie i mały na tych badaniach ważył 350g, 2 tyg. później u mojego stałego ginekologa mały miał wagę 300g, a trzy tyg. później miał już 700g. Także nie ma co się stresować. Najważniejsze, że ogólnie jest dobrze. Zazdroszczę Tobie tych 5 kg, bo ja moje 13 odczuwam😉😉
 
reklama
Ja mam jeszcze przed świętami, dodatkowo badanie moczu i krwi.Dobrze się składa, bo zaczynam czuć, że mam zapalenie. Ostatnio miałam lekkie swędzenie ale na zewnątrz, wyleczyłam clotrimazolum teraz
czuję, że to wewnątrz, a to jest z tego co słyszałam groźniejsze.
 
Do góry