reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

A ja nie wiem dobrze ze mam dziś wizytę bo od dziś rana pobolewa mnie trochę brzuch wczoraj przy zakładaniu luteiny wydaje mi się że miałam miękka szyjke a teraz patrze ze taki jakiś śluz mam ciągnący jakby zelke mam nadzieję że tylko schizuje przez poronienie 1 ciąży bo też niczym się nie objawialo
emoji22.png
a tu jeszcze ponad 5h do wizyty
emoji22.png
emoji22.png
emoji22.png
emoji22.png
 
reklama
Może, jakby się okazało ze owu miałaś wczesniej i tym samym doszło wcześniej do zapłodnienia ;) Ja tez nie przypuszczałam ze jest jakaś różnica w badaniu, ale dziewczyny pisały ze lekarzowi lepiej się sprawdza mniejszego dziecia;)
Super, ze wszystko jest Ok ;) a co do terminu ja mam niestety tak samo... m kilka różnych terminów a dzień OM ten sam. A każdy liczy inaczej niestety, nie mam pojęcia skąd to się bierze..Ale gdzieś słyszałam ze ta data z pierwszego usg prenatalnego jest najbardziej wiarygodna i najlepiej jej się trzymać;)
Też położna mi mówiła, że najbardziej wiarygodna data z prenatalnego i tego sie teraz mamy trzymać :)
No widzisz, mój mózg ciążowy wszystkiego nie ogarnia ;D
 
A ja nie wiem dobrze ze mam dziś wizytę bo od dziś rana pobolewa mnie trochę brzuch wczoraj przy zakładaniu luteiny wydaje mi się że miałam miękka szyjke a teraz patrze ze taki jakiś śluz mam ciągnący jakby zelke mam nadzieję że tylko schizuje przez poronienie 1 ciąży bo też niczym się nie objawialo
emoji22.png
a tu jeszcze ponad 5h do wizyty
emoji22.png
emoji22.png
emoji22.png
emoji22.png

Paulina dla pocieszenia Ci powiem ze mnie boli od piątku jakbym miała okres i do tego plamię:( zauważyłam, ze podczas zakładania luteiny przez kilkadziesiąt minut bardziej mnie boli podbrzusze. Może szyjka wrażliwa..
 
A ja nie wiem dobrze ze mam dziś wizytę bo od dziś rana pobolewa mnie trochę brzuch wczoraj przy zakładaniu luteiny wydaje mi się że miałam miękka szyjke a teraz patrze ze taki jakiś śluz mam ciągnący jakby zelke mam nadzieję że tylko schizuje przez poronienie 1 ciąży bo też niczym się nie objawialo
emoji22.png
a tu jeszcze ponad 5h do wizyty
emoji22.png
emoji22.png
emoji22.png
emoji22.png
Nie zamartwiaj się, bo w niczym to nie pomoże :* rozumiem Twój strach, też pierwsza ciąża mi obumarła. I tez mam niepokój, ba czasem nawet jawną panikę ;) i to tez ok, bo przejścia nasze plus hormony to mieszanka iście wybuchowa ;D Nie możemy sie jednak poddać, jakkolwiek sie skończy - juz jesteśmy matkami z maleństwem brzuszku, a matki są silne! Powiedz do maluszka ze za pare godzin sobie pomachacie i spróbuj sie zrelaksować , zająć czymś myśli.
Co do boli - mam cały czas, od 12 tyg nawet bardziej. Co do śluzu - różności tez ze mnie wychodzą, i plamienia, i czasem krew i śluz i brak czegokolwiek. Póki nie ma wyraźnych objawów złego - trzeba włączyć pozytywne myślenie.
Daj znać po, trzymam kciuki :* a teraz sie zrelaksuj - ja z lodami i nogami w gorze, w sensie na kanapie :D
 
A ja nie wiem dobrze ze mam dziś wizytę bo od dziś rana pobolewa mnie trochę brzuch wczoraj przy zakładaniu luteiny wydaje mi się że miałam miękka szyjke a teraz patrze ze taki jakiś śluz mam ciągnący jakby zelke mam nadzieję że tylko schizuje przez poronienie 1 ciąży bo też niczym się nie objawialo
emoji22.png
a tu jeszcze ponad 5h do wizyty
emoji22.png
emoji22.png
emoji22.png
emoji22.png
Może zmieni Ci tą luteinę dopochwową na podjęzykową lub duphaston. Może już podrażniona jesteś w środku. Będzie dobrze. Mnie często szyjka pobolewała tak pod koniec dnia, a nie potrafię stwierdzić czy jest miękka czy twarda, więc przestałam grzebać. Póki lekarz mówi, że ciąża książkowa to się tego trzymam, a raz boli tu raz tam. W poerwszej ciąży żadnych bólu nie czułam, byłam zielona jak to wszystko przebiega i miałam czystą głowę, a teraz na początku trochę shizowałam, czy nie pozamaciczna, czy nie poronię, ale teraz po prematalnych jak zobaczyłam jak fika koziołki mi przeszło zupełnie. Mam zamiar się cieszyć ciążą. Trzymam za Was kciuki, żeby wszystko było dobrze.
Zmartwiłam się tylko tym, że mam łożysko na przedniej ścianie i ruchy będę czuć później. Chociaż jak lekarz dociskał mi sondę do brzucha to czułam delikatne smyranie, które pokrywały się z ruchami dzidzia na ekranie.
 
reklama
Do góry