reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Cześć dziewczyny,
Termin mam marzec/luty i dołączę i tutaj :). Genetyczne mam dopiero 16.08, nie mogę się doczekać. Jak na razie wszystko jest aż podejrzanie dobrze, normalnie pracuję (jestem trenerem fitness), mdlosci trwały cały tydzień i minęły, wyniki krwi mam lepsze niż przed ciążą [emoji23]
 
reklama
@LittleStar wypytam położna, bo 14/8 mam pierwsza wizytę u położnej:) mój gin jest niestety na miesięcznym urlopie :p jak powiedzą że jest minimalne ryzyko to zostaję w domu, ale byłoby mi smutno :(
@coco07 taką mam nadzieję....Ale bardzo możliwe, że plamienia nie ustaną. Plamilam od 6-8 tyg non stop, później parę tygodni przerwy i od 12 tyg znowu, już drugi tydz leci :p ten nieszczęsny polip może mi długo wysychac a nawet i wytrwać do porodu :p
 
@LittleStar wypytam położna, bo 14/8 mam pierwsza wizytę u położnej:) mój gin jest niestety na miesięcznym urlopie [emoji14] jak powiedzą że jest minimalne ryzyko to zostaję w domu, ale byłoby mi smutno :(
@coco07 taką mam nadzieję....Ale bardzo możliwe, że plamienia nie ustaną. Plamilam od 6-8 tyg non stop, później parę tygodni przerwy i od 12 tyg znowu, już drugi tydz leci [emoji14] ten nieszczęsny polip może mi długo wysychac a nawet i wytrwać do porodu :p
Ja bym pojechała, co 2h przystanek na 10 minut chodzenia i innych wygibaskow tym bardziej że pogoda bedzie. [emoji4][emoji4] glowa do góry będzie dobrze i odwiedzisz swoją rodzinkę [emoji4][emoji4]
Ja dziś prenatalne..... [emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51] stres mnie łapie
 
Ja bym pojechała, co 2h przystanek na 10 minut chodzenia i innych wygibaskow tym bardziej że pogoda bedzie. [emoji4][emoji4] glowa do góry będzie dobrze i odwiedzisz swoją rodzinkę [emoji4][emoji4]
Ja dziś prenatalne..... [emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51] stres mnie łapie
Trzymam kciuki! [emoji3526][emoji110][emoji847]
 
@LittleStar wypytam położna, bo 14/8 mam pierwsza wizytę u położnej:) mój gin jest niestety na miesięcznym urlopie :p jak powiedzą że jest minimalne ryzyko to zostaję w domu, ale byłoby mi smutno :(
@coco07 taką mam nadzieję....Ale bardzo możliwe, że plamienia nie ustaną. Plamilam od 6-8 tyg non stop, później parę tygodni przerwy i od 12 tyg znowu, już drugi tydz leci :p ten nieszczęsny polip może mi długo wysychac a nawet i wytrwać do porodu :p
Twoje plamienia przynajmniej wiadomo ze są od polipa, więc chyba luz. Jak byś miała plamienia z macicy to gorzej. Myślę, że raczej położna Ci powie żebyś jechała.
 
Ja bym pojechała, co 2h przystanek na 10 minut chodzenia i innych wygibaskow tym bardziej że pogoda bedzie. [emoji4][emoji4] glowa do góry będzie dobrze i odwiedzisz swoją rodzinkę [emoji4][emoji4]
Ja dziś prenatalne..... [emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51] stres mnie łapie
Też własnie tak obmyślam: dużo przystanków jakiś nocleg po drodze :)
Skup się na tym, że prenatalne są mega fajne, bo naprawdę długo można się wgapiać w swoje Malenstwo :D ja byłam tak podekscytowana tym co się dzieje na ekranie że ciężko mi było równocześnie słuchać lekarki ;D rozbawiło mnie najbardziej jak na sam koniec się obrócił do nas pleckami jakby miał nas dosyć haha ma charakterek ;)
Będzie dobrze, trzymam kciuki! :)
 
Twoje plamienia przynajmniej wiadomo ze są od polipa, więc chyba luz. Jak byś miała plamienia z macicy to gorzej. Myślę, że raczej położna Ci powie żebyś jechała.
Wiesz jak to jest, na 100% nikt mi nie powie że od polipa, tym bardziej że mój jest malutki. Mówiono mi tak jak Tobie że może też od rosnącej macicy itp, więc stres zostaje. Pocieszylo mnie to, że "schemat" Twoich plamien jest taki sam, że też Ci rozne dziwactwa wychodzą :p. Skoro ciąże mamy nienaruszone, to jest dobrze :) Mimo wszystko, nienawidzę tych plamien
 
Też własnie tak obmyślam: dużo przystanków jakiś nocleg po drodze :)
Skup się na tym, że prenatalne są mega fajne, bo naprawdę długo można się wgapiać w swoje Malenstwo :D ja byłam tak podekscytowana tym co się dzieje na ekranie że ciężko mi było równocześnie słuchać lekarki ;D rozbawiło mnie najbardziej jak na sam koniec się obrócił do nas pleckami jakby miał nas dosyć haha ma charakterek ;)
Będzie dobrze, trzymam kciuki! :)
Dzięki postaram się, wiesz chodzi wsumie o to że nie wiem od 3 tyg co słychać u fasolki, kupiłam ten detektor i ***** znalazłam, dlatego mam jakieś głupie myśli
 
reklama
Do góry