reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja się konsultowałam co do lotu w 21tc i powiedział, że jak najbardziej mogę tylko mam co pół godziny spacerować po samolocie, żeby się zakrzepy nie porobiły.
Leciałam samolotem w 7 tc, ciekawa jestem co lekarze mówią na temat lotu pod koniec 1 trym i w 2. Co mówi Twój na ten temat? Długo będziesz leciała ?
 
reklama
Ja w 6 tyg mialam nie plamienie a krwawienie. Lało się tak, ze zalalam bieliznę, spodnie, fotel u lekarki...
A ani sladu krwiaka...
Biore leki rozrzedzajace krew wiec byle naczynko moglo wywolac taka powodz...
@Kurcia No ja na poczatku poprzedniej ciąży tez miałam taki chlust ze normalnie podpaski używałam i nikt nie wiedział skąd, jechałam na SOR z przeświadczeniem ze poroniłam
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie co do badań prenatalnych. Mam umówione USG na 21 sierpnia, to bedzie 13t3d według usg. Obawiam się, że może to trochę za późno? Jak myślicie?
 
reklama
@AniaBrux ja też słyszałam, że pomiędzy 11 a 14tyg się powinno robić :) ja będę miała w 12t6dniu :)
Tak jest @AniaBrux między 11+0, a 13+6.
Miałam wyznaczoną wizytę na 13+3 chyba, wyznaczane zaraz na początku ciąży, a w rezultacie na prenatalnych obliczono mi na 12+6 :) myślę że raczej się przesuwa w odwrotną stronę :)

Ok, dzięki dziewczyny! U mnie ciaza jest mlodsza niż wynika z OM, bo mam długie cykle, ale mam nadzieję, że będzie ok 21 sierpnia. A robiła któraś z Was NIPT? Bo u nas jest za darmo i też się zastanawiam, ile normalnie się czeka na wynik, choć to też pewnie zależy od szpitala, kraju, itp. No nic, pozostaje mi czekać.
 
Do góry