reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hahaha a wiecie, że ja też mam podejrzenie ... :D chyba też przez to, że się naczytałam. A jeszcze jak mówicie, że macie podejrzenia też, to tym bardziej chyba się domyślam :p ale mnie zżera ciekawość.
Cieszę się, że u pozostałych też wszystko w porządku :)
 
reklama
Hahaha a wiecie, że ja też mam podejrzenie ... :D chyba też przez to, że się naczytałam. A jeszcze jak mówicie, że macie podejrzenia też, to tym bardziej chyba się domyślam :p ale mnie zżera ciekawość.
Cieszę się, że u pozostałych też wszystko w porządku :)
Haha powiem Ci tylko, że trochę zazdro :D
 
Dziewczyny, które miały pobraną krew na PAPP'a, jak długo czekałyście na wyniki?
Miałam pobieraną krew w sobotę i nadal czekam ba wyniki.
Ja miałam w zasadzie następnego dnia (rano o 8 miałam pobraną krew a następnego dnia wieczorem wyniki były już). Robiłam w Diagnostyce i akurat te badania robią na miejscu we Wrocławiu więc u mnie szybko poszło
 
Michał wcale nie pospolite- szczególnie nie u maluchów. Dla mnie właśnie Antki, Stasie, Oskary itd to imiona spotykane na każdym kroku u maluchów. Jak zaprowadzam córeczkę do przedszkola to ma w grupie 2 Oliwki, 3 Amelki, 2 Julie, 2 Wiktorów, Antków, Stasiów i Janków.

To są bardzo ładne imiona ale jak dla mnie zbyt popularne wśród małych dzieci w tej chwili.

My liczymy na chłopca. Mamy córeczkę Ewę i teraz chcielibyśmy synka Adasia, albo nasz drugi typ to właśnie Michał. Ale bardziej skłaniamy się to Adama i Ewy :p
Tak mi się Michał też bardzo podoba i Tomek jeszcze:) faktycznie rzadkie jeszcze parę lat temu imiona są już teraz bardzo popularne i też mam już taki powrót do korzeni;)
 
Gratuluję udanych wizyt i prenatalnych, aż uroniłam kilka łez [emoji24]

@coco07 magnez biorę Chelamag B6, jak Cię te bóle męczą to może warto spróbować :) mi to gin w 1 ciąży polecił i mega mi pomaga [emoji846]
Mam pytanko , czy na to badanie prenatalne będziecie szły/ byłyście z partnerami swoimi ? Czy same ?
U mnie mąż był w 1 ciąży na wszystkich prenatalnych i niektórych normalnych wizytach, w tej ciąży pewnie też będzie na prenatalnych. Jak masz tylko taką opcję to ciągaj faceta na te badania, dobry początek budowania więzi :)
A prenatalne to jest przez brzuch już?
Różnie jest. W 1 ciąży miałam częściowo przez brzuch, ale że nie wszystko mógł dobrze zbadać to i dopochwowo było.
Hej :)
Ja dalej na urlopie nad morzem :) dziś niestety nie ma słońca. Od wczoraj mam bóle w pachwinach, złaszcza z prawej strony i nasila się przy chodzeniu czy jakimkolwiek ruchu. Czy to normalne? Czy to ze względu na ciąże? Nie chodzimy tutaj za dużo bo to morze wiec bardziej się leżakuje. Też macie takie dolegliwości?

Ja ciągle nie moge się doczekać prenatalnych :) i chce już wiedzieć co nosze pod serduszkiem :) na szczęście tym razem na badania pójde z mężem bo bedzie miał wolne :) imiona też już mamy wybrane Nikola albo Ignacy :*
Chyba norma w ciąży, macica rośnie ;)

Wyślij jakaś fotkę wakacyjną! [emoji16]
Ja się zastanawiałam nad imieniem dla dziewczynki Hania lub Gaja, a dla chłopca miał być Rafał lub Damian. Ale znając niezdecydowanie męża to się jeszcze może pozmieniać.
Gaja ! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] Cudowne imię, też siedzi mi w głowie [emoji16]

Z imion żeńskich wchodzi u nas w rachubę właśnie Gaja, Róża, Bernadeta i Honorata [emoji85] z męskich ja mam dużo pomysłów, innych od męża [emoji23] mężowi ostatnio Ambroży po głowie chodził, a mi Miłosz albo Hubert :) też unikamy teraz popularnych imion, w rodzinie i wśród znajomych same Jaśki, Franki, Antki, Antosie, Amelki, Majki, Tymki. Synka mamy Bruna [emoji4]

Dziewczyny, w końcu lepiej się czuję, miałam w ostatnie dni jakiegoś doła, odpukać od rana mam dobry nastrój, chwilo - trwaj!
 
@Jotka_Szczotka, my ze Wstręciuchem też o maleństwu pieszczotliwie mówimy "bachorek", bo to też jest takie nasze [emoji28]

Co do imion to wstępnie mamy wybrane [emoji6] ale będziemy jeszcze dyskutować nad imieniem dla chłopca [emoji28] dla dziewczynki będzie na 100% Iga (bo żadne inne nam się nie podoba jakoś bardzo), a dla chłopca ja chcę Bastian, podoba nam się też Kryspian. Więc się jeszcze okaże, bo a nóż coś jeszcze nam wpadnie [emoji16] (chociaż przy synu będę chciała na swoim bardzo mocno postawić, bo Bastiana sobie już bardzo dawno ubzdurałam [emoji23][emoji28])

Nad wózkiem jeszcze bardzo nie myśleliśmy, na pewno będę chciała w jakimś neutralnym kolorze [emoji6]

Dziewczyny które dzisiaj wizytują: mocno trzymam kciuki za same dobre wieści [emoji3526][emoji110][emoji110][emoji1696][emoji1696]

Za mną dzisiaj chodzi jakieś "chamskie żarcie" [emoji28] jakiś kebab czy pizza, czy coś takiego [emoji23] muszę zaraz czegoś sobie poszukać [emoji16]

Iga bardzo ładne imię [emoji3][emoji3][emoji1303][emoji1303]
 
Widzę duzo tutaj fanek Róży. I ja się podpisuje pod tym imieniem. Aczkolwiek mąż się nie chce zgodzic. W zwiazku z faktem ze jestem architektem krajobrazu i jakoś chyba rodzinnie mam serce do roślin to podobają mi się kwiatowe imiona. Róża, Malwina, Kalina, ale też Nina czy Liwia.
Niestety nie podobają mi się tradycyjne imiona dla dziewczynek... sama takiego nie mam i wiem jak fajnie bylo byc jedyną w szkole, a w życiu poznać może z 5 osób osobiscie z tym imieniem.

Jeśli chodzi o imię dla chłopca dlugo na pierwszym miejscu był Leon. Ale pech, nie pech oboje z mężem kupiliśmy niedawno Seaty Leony... i jakos tak nie widzi mi się już to imię. Chociaż jest przepiękne.
Na razie dla chłopca mam na liście chyba tylko Aleksandra.
 
reklama
@Colorado1989 ależ proszę bardzo :) nie mam ich za wiele :) czekam na lepszą pogodę :p
 

Załączniki

  • IMG_20190722_133256_651.jpg
    IMG_20190722_133256_651.jpg
    288,1 KB · Wyświetleń: 109
  • IMG_20190721_174456_170.jpg
    IMG_20190721_174456_170.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 133
Do góry