reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
@Søde85 Haha spoko, mnie wczoraj kilka razy wywaliło a dzisiaj pokazuje że mam wiadomość prywatną a cała skrzynka pusta mimo że miałam tam sporo wiadomości :/ nie wiem co się dzieje..

Ja dzwoniłam żeby się umówić i tak mnie zapisali z synkiem mialam w 12+0 :p też mi się wydaje ze to za wcześnie ale zobaczymy jak zacznie robić usg :p gdzies wyczytałam dzisiaj ze do tego badania dzidziuś powinien mieć od 45 do 84mm :p takze jeśli będzie mniejszy to po prostu pewnie ustalą mi nowy termin :D szkoda tylko że zmienili godzine z 11:40 na 8:20 bo sie nie wyśpię [emoji86]
8:20 toż to katorga! Alepewnie z wrażenia Ci się spać odechce :D
@Paryżanka walcz o zwolnienie! Jak nie u jednego lekarza to może u drugiego się uda? Tu gdzie mieszkam też zwolnień nie dają, nawet przy plamieniach i pracy fizycznej... i ok jestem w stanie to zrozumiec że nie chcą robić z ciąży choroby. Ale przy bliźniakach to inna bajka, samo to że ma się wtedy więcej kontroli oznacza że to ciąża wyjątkowa i wyjątkowa opieka powinnaś być otoczona.
 
Aa to spoko, wiesz jak sie czyta to inaczej niz jak slyszysz jakim tonem ktos cos mowi stad moje zdziwienie [emoji6] teraz bede wiedziala [emoji4][emoji106]

Mi sie w koncu udalo spakowac takze jutro rano wyczekiwany wyjazd. Postaram sie was podczytywac [emoji106][emoji16]
Absolutnie :) to jest moja pieszczotliwa forma wyxnawaniq miłości. :D nie próboj zrozumieć, bo ciężko. Ale wielu ludzi mi mówi, że nawet jak mówię "mój kochany gnojek" to wkładam to więcej miłości niż można by myśleć [emoji14] tak już mam. Cóż zrobię. [emoji14] postaram się już nie używać tegoż zdrobienia.
 
Hej ja tez już po badaniach prenatalnych, jutro jeszcze ide na pappa. Wszystko w jak najlepszym porządku, niestety dzidzia nie bardzo współpracowała i lekarz musiał mi trząść brzuchem żeby się obróciło... niestety płci nie był w stanie określić mówi ze jeszcze za wcześnie, chociaż powiedział ze u dziewczynek coś tam bardziej odstaje i wlasnie u mnie odstaje... wiec jest nadzieja :) ale zobaczymy później, musimy być cierpliwi [emoji5]
 
Współczuję ciężkiej pracy :-( myślałam że nadal jesteś na l4. Musisz załatwić sobie zwolnienie bo sie znajdziesz!
A ile u Was trwa macierzyński?
Dla ciąży mnogiej
  • przed porodem 12 tygodni
  • po porodzie 22 tygodni. Później pójdę na zasiłek. Bo chce z dziećmi być te dwa lata minimum. tu od 3 lat obowiązkowe przedszkole
 
No więc my już po badaniu :D wszystko w najlepszym porządku! Dzidziuś zdrów jak rybka! Maluszek się pięknie ruszał (Cola zadziałała chyba haha) i ma już 6 cm. Wszelkie parametry w porządku, bez żadnych zagrożeń :) jesteśmy przeszczęśliwi!
A co do płci... :D to już wiadomo. Tylko my na razie nie wiemy. Haha poprosiłam lekarza, żebynie mówił tylko napisał nam i schował do koperty. Tak też zrobił, zakleił i koperta jest u mojej siostry. Jutro przyjedzie do nas z balonem :D będziemy go przebijać. Aż mnie skręca jakie konfetti wyleci. Różowe, czy niebieskie xD Zobacz załącznik 1001769
Ja wiem jaki kolor będzie! :D tak w ogóle mega pomysł duża dzidzia super ze wszystko w porządku ❤️
 
No więc my już po badaniu :D wszystko w najlepszym porządku! Dzidziuś zdrów jak rybka! Maluszek się pięknie ruszał (Cola zadziałała chyba haha) i ma już 6 cm. Wszelkie parametry w porządku, bez żadnych zagrożeń :) jesteśmy przeszczęśliwi!
A co do płci... :D to już wiadomo. Tylko my na razie nie wiemy. Haha poprosiłam lekarza, żebynie mówił tylko napisał nam i schował do koperty. Tak też zrobił, zakleił i koperta jest u mojej siostry. Jutro przyjedzie do nas z balonem :D będziemy go przebijać. Aż mnie skręca jakie konfetti wyleci. Różowe, czy niebieskie xD Zobacz załącznik 1001769

Super [emoji16] ja też się domyślam jaki może być kolor [emoji28] i super pomysł!
 
Dziewczyny, które miały pobraną krew na PAPP'a, jak długo czekałyście na wyniki?
Miałam pobieraną krew w sobotę i nadal czekam ba wyniki.
Mi powiedzieli ze mam dzwonić za Ok 2 tygodnie czy są wyniki i prosić przez tel żeby przesłali na maila, jeśli nie chce ponownie tam jechać ;)
No więc my już po badaniu :D wszystko w najlepszym porządku! Dzidziuś zdrów jak rybka! Maluszek się pięknie ruszał (Cola zadziałała chyba haha) i ma już 6 cm. Wszelkie parametry w porządku, bez żadnych zagrożeń :) jesteśmy przeszczęśliwi!
A co do płci... :D to już wiadomo. Tylko my na razie nie wiemy. Haha poprosiłam lekarza, żebynie mówił tylko napisał nam i schował do koperty. Tak też zrobił, zakleił i koperta jest u mojej siostry. Jutro przyjedzie do nas z balonem :D będziemy go przebijać. Aż mnie skręca jakie konfetti wyleci. Różowe, czy niebieskie xD Zobacz załącznik 1001769
Przecudowny pomysł!!! ❤❤❤ Jakbyś była przede mna na prenatalnych to bym zgapila:p
Super ze z dzidzia wsztseko dobrze ☺
I wiecie co? Ja tez się już chyba naumialam (jutro się okaże:p) bo tez typuje jaki będzie kolor!;) No No to prześpimy się dziś jeszcze w niepewności ...:D
@Ostensible Super ze u was tez wszystko Ok ☺️ Pokaz jakieś zdjęcie ☺️❤️
 
@Agnessa91 ja widzę na zdjęciu jaka płeć, proszę cię. Jak już jutro będziesz wiedziała to najpierw zapytaj co obstawialam, zanim się pochwalisz co tam pekliscie, jestem ciekawa swoich zdolności ogarnia nią obrazów usg :D zazwyczaj widuje okolice stawów :p ale to fajna zabawa :D
 
reklama
Hej ja tez już po badaniach prenatalnych, jutro jeszcze ide na pappa. Wszystko w jak najlepszym porządku, niestety dzidzia nie bardzo współpracowała i lekarz musiał mi trząść brzuchem żeby się obróciło... niestety płci nie był w stanie określić mówi ze jeszcze za wcześnie, chociaż powiedział ze u dziewczynek coś tam bardziej odstaje i wlasnie u mnie odstaje... wiec jest nadzieja :) ale zobaczymy później, musimy być cierpliwi [emoji5]
A masz jakieś fotosiki?
 
Do góry