reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Jotka_Szczotka, my ze Wstręciuchem też o maleństwu pieszczotliwie mówimy "bachorek", bo to też jest takie nasze [emoji28]

Co do imion to wstępnie mamy wybrane [emoji6] ale będziemy jeszcze dyskutować nad imieniem dla chłopca [emoji28] dla dziewczynki będzie na 100% Iga (bo żadne inne nam się nie podoba jakoś bardzo), a dla chłopca ja chcę Bastian, podoba nam się też Kryspian. Więc się jeszcze okaże, bo a nóż coś jeszcze nam wpadnie [emoji16] (chociaż przy synu będę chciała na swoim bardzo mocno postawić, bo Bastiana sobie już bardzo dawno ubzdurałam [emoji23][emoji28])

Nad wózkiem jeszcze bardzo nie myśleliśmy, na pewno będę chciała w jakimś neutralnym kolorze [emoji6]

Dziewczyny które dzisiaj wizytują: mocno trzymam kciuki za same dobre wieści [emoji3526][emoji110][emoji110][emoji1696][emoji1696]

Za mną dzisiaj chodzi jakieś "chamskie żarcie" [emoji28] jakiś kebab czy pizza, czy coś takiego [emoji23] muszę zaraz czegoś sobie poszukać [emoji16]
 
reklama
Już pisałam, że boli mnie już kręgosłup czasami. A do pracy nie chodzę. Tyle co dzieckiem się zająć i dom ogarnąć. Ja mam nadwagę i skolioze. Może to dlatego. W ciąży przecież kręgosłup naturalnie zaczyna się wyginac. Na YouTube widziałam ćwiczenia na kręgosłup dla kobiet w ciąży. Chyba spróbuję je robić to może pomoże choć trochę
Czy was też tak boli kręgosłup? Nie wiem, czy to możliwe, żeby już mnie bolał, ale od kilku dni boli mnie w krzyżu i wydaję mi się, że ten ból jest coraz mocniejszy. Może to od trybu życia, bo w pracy cały dzień siedzę na tyłku, a w domu też specjalnie aktywna nie jestem. Czasami mi się wydaję, że wymyślam sobie te wszystkie dolegliwości, przecież niektóre kobiety pracują do końca ciąży, a ja mam siłę tylko na leżenie na kanapie.

Powidzenia na wizytach kobietki [emoji123][emoji123]
 
@jotka ale mi schiza narobiłaś... Ugotowałam ryż z warzywami i kurczakiem i rośnie mi w buzi bo cały czas przed oczami te robale mi stają.. wygląda normalnie ale nie mogę no...



Coś się pieprzy to forum... Wstawiłam jedno zdjęcie wyszły dwa skasowałam dwa zostało te co nie chciałam...
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-07-23-10-52-18-419_com.facebook.katana.jpeg
    Screenshot_2019-07-23-10-52-18-419_com.facebook.katana.jpeg
    49,1 KB · Wyświetleń: 88
  • IMG_20190723_164252.jpeg
    IMG_20190723_164252.jpeg
    83,3 KB · Wyświetleń: 80
Ostatnia edycja:
Apropo pleców to tez dziś bolą mnie nie zmiernie... pewnie przez to ze cały czas na nogach. Teraz poprosiłam o przerwę bo nie wyrabiam. Przez te buty robocze „ochronne” bolą tez nogi stopy pięty masakra :D tak fajnie było na l4. Nic będę prosić się lekarza w czwartek o poniwne zwolnienie ... bo męczarnia straszna. Jeszcze klienci tak mnie wkurwiaja jak nigdy xd zawsze byłam opanowana do klientów „buraków” ale teraz to ciężko mi nerwy opanować :D rozumiem praca w fastfoodzie ale trochę szacunku mi się należy. Dziś do mnie gościu z wontami ze za wolno się ruszam ze to fastfood. Z tym ze ja od 10:30 na nogach Wtedy była 16h wiec normalne ze zmęczenie dopadło. Szok. Jeszcze półtora h i jak sie głębne na kanapę to pewnie poleze 5 minut póki mój 4 latek mnie nie zaatakuje by się bawić haha
 
@Søde85 Haha spoko, mnie wczoraj kilka razy wywaliło a dzisiaj pokazuje że mam wiadomość prywatną a cała skrzynka pusta mimo że miałam tam sporo wiadomości :/ nie wiem co się dzieje..

Ja dzwoniłam żeby się umówić i tak mnie zapisali z synkiem mialam w 12+0 :p też mi się wydaje ze to za wcześnie ale zobaczymy jak zacznie robić usg :p gdzies wyczytałam dzisiaj ze do tego badania dzidziuś powinien mieć od 45 do 84mm :p takze jeśli będzie mniejszy to po prostu pewnie ustalą mi nowy termin :D szkoda tylko że zmienili godzine z 11:40 na 8:20 bo sie nie wyśpię [emoji86]
 
Ja jeszcze 30 min i koniec pracy. Najchętniej to bym poprosiła o jakąś leżankę bo na tym krześle to prawie leżę XD tak mi brzucho wywala że siedzieć normalnie nie mogę XD
 
Współczuję ciężkiej pracy :-( myślałam że nadal jesteś na l4. Musisz załatwić sobie zwolnienie bo sie znajdziesz!
A ile u Was trwa macierzyński?
Apropo pleców to tez dziś bolą mnie nie zmiernie... pewnie przez to ze cały czas na nogach. Teraz poprosiłam o przerwę bo nie wyrabiam. Przez te buty robocze „ochronne” bolą tez nogi stopy pięty masakra :D tak fajnie było na l4. Nic będę prosić się lekarza w czwartek o poniwne zwolnienie ... bo męczarnia straszna. Jeszcze klienci tak mnie wkurwiaja jak nigdy xd zawsze byłam opanowana do klientów „buraków” ale teraz to ciężko mi nerwy opanować :D rozumiem praca w fastfoodzie ale trochę szacunku mi się należy. Dziś do mnie gościu z wontami ze za wolno się ruszam ze to fastfood. Z tym ze ja od 10:30 na nogach Wtedy była 16h wiec normalne ze zmęczenie dopadło. Szok. Jeszcze półtora h i jak sie głębne na kanapę to pewnie poleze 5 minut póki mój 4 latek mnie nie zaatakuje by się bawić haha
 
No więc my już po badaniu :D wszystko w najlepszym porządku! Dzidziuś zdrów jak rybka! Maluszek się pięknie ruszał (Cola zadziałała chyba haha) i ma już 6 cm. Wszelkie parametry w porządku, bez żadnych zagrożeń :) jesteśmy przeszczęśliwi!
A co do płci... :D to już wiadomo. Tylko my na razie nie wiemy. Haha poprosiłam lekarza, żebynie mówił tylko napisał nam i schował do koperty. Tak też zrobił, zakleił i koperta jest u mojej siostry. Jutro przyjedzie do nas z balonem :D będziemy go przebijać. Aż mnie skręca jakie konfetti wyleci. Różowe, czy niebieskie xD
15638991261119103676586723535743.jpg
 
@jotka ale mi schiza narobiłaś... Ugotowałam ryż z warzywami i kurczakiem i rośnie mi w buzi bo cały czas przed oczami te robale mi stają.. wygląda normalnie ale nie mogę no...



Coś się pieprzy to forum... Wstawiłam jedno zdjęcie wyszły dwa skasowałam dwa zostało te co nie chciałam...

Jeju przepraszam Cię!!! Nie miałam to go w zamiarze. Jedź normalnie.. Napewno jest ok :p
No więc my już po badaniu :D wszystko w najlepszym porządku! Dzidziuś zdrów jak rybka! Maluszek się pięknie ruszał (Cola zadziałała chyba haha) i ma już 6 cm. Wszelkie parametry w porządku, bez żadnych zagrożeń :) jesteśmy przeszczęśliwi!
A co do płci... :D to już wiadomo. Tylko my na razie nie wiemy. Haha poprosiłam lekarza, żebynie mówił tylko napisał nam i schował do koperty. Tak też zrobił, zakleił i koperta jest u mojej siostry. Jutro przyjedzie do nas z balonem :D będziemy go przebijać. Aż mnie skręca jakie konfetti wyleci. Różowe, czy niebieskie xD Zobacz załącznik 1001769
Ale czaderska rzecz, u mnie nie ma komu nam takie coś ogarnąć, fajna zbawa.
 
reklama
No więc my już po badaniu :D wszystko w najlepszym porządku! Dzidziuś zdrów jak rybka! Maluszek się pięknie ruszał (Cola zadziałała chyba haha) i ma już 6 cm. Wszelkie parametry w porządku, bez żadnych zagrożeń :) jesteśmy przeszczęśliwi!
A co do płci... :D to już wiadomo. Tylko my na razie nie wiemy. Haha poprosiłam lekarza, żebynie mówił tylko napisał nam i schował do koperty. Tak też zrobił, zakleił i koperta jest u mojej siostry. Jutro przyjedzie do nas z balonem :D będziemy go przebijać. Aż mnie skręca jakie konfetti wyleci. Różowe, czy niebieskie xD Zobacz załącznik 1001769
No super pomysł z tą niespodzianka. :) cieszę się że u Was wszystko miło.
 
Do góry