reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Cześć dziewczyny z rana,
Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za te które będą.

Ja po nieplanowanej wizycie wylądowałam na l4. W weekend obudził mnie ból brzucha - nie bardzo mocny, ale jak na okres, później pojawiły się jakieś dziwne plamienia. Po badaniu wszystko ok - nie wiadomo skąd to. Dostałam luteinę i zwolnienie.

Fajnie, że poruszacie temat wózków. Poprzednim razem miałam takiego paszkwila, że do tej pory się wzdrygam. Na szczęście dobrze się prowadził, ale reszta rozwiązań (wpinanie, wypinanie, kosz na zakupy, regulacja) masakra. Teraz strasznie mi się podoba Cybex balios, ale nie znam nikogo kto by mi powiedział czy warto.

Jeśli chodzi o imiona to nic mi nie przychodzi do głowy. Dla dziewczynki podobało mi się Hania, ale męża brata córka ma tak na imię. Może jak będę znać płeć to jakieś pomysły przyjdą...
witaj w klubie, u mnie też plamienia od niedzieli :(
 
reklama
@Søde85 miałaś rację [emoji23]wstałam pare minut temu i już spać nie mogę hahah masakra a poszlam spac po północy bo jeszcze po 23 pogonilo mnie na mega wymioty [emoji86][emoji86]

@Koliberka udanego wyjazdu i odpoczywaj [emoji8]

@Ostensible najważniejsze że z dzidziusiem wszystko ok :D myslalam ze u chłopaków bardziej coś tam odstaje ale może to o coś innego chodzi[emoji23] ale kciuki żeby się później potwierdziło [emoji173]️

Co do wyników Pappa chyba po tygodniu mi dzwonili ze są do odebrania :p

@anchela ja prenatalne mialam przez brzuch i każda moja znajoma tez :) ale pewnie są wyjątki gdzie lekarz sie wspomoże tym dopochwowywm :D

@Colorado1989 życzę Ci aby ten nastrój pozostał z tobą jak najdłużej

@Julika.s piękne fotki :D

@LittleStar hmm ciekawe skąd te plamienia?.. Na pewno to nic takiego :*

Spróbuję jeszcze na chwilę zamknąć oczy ale pewnie nic z tego nie wyjdzie [emoji23] dam znać po, czy mnie odesłali z innym terminem tych prenatalnych [emoji51][emoji41] Miłego dnia [emoji8][emoji173]️
 
@Søde85 miałaś rację [emoji23]wstałam pare minut temu i już spać nie mogę hahah masakra a poszlam spac po północy bo jeszcze po 23 pogonilo mnie na mega wymioty [emoji86][emoji86]

@Koliberka udanego wyjazdu i odpoczywaj [emoji8]

@Ostensible najważniejsze że z dzidziusiem wszystko ok :D myslalam ze u chłopaków bardziej coś tam odstaje ale może to o coś innego chodzi[emoji23] ale kciuki żeby się później potwierdziło [emoji173]️

Co do wyników Pappa chyba po tygodniu mi dzwonili ze są do odebrania :p

@anchela ja prenatalne mialam przez brzuch i każda moja znajoma tez :) ale pewnie są wyjątki gdzie lekarz sie wspomoże tym dopochwowywm :D

@Colorado1989 życzę Ci aby ten nastrój pozostał z tobą jak najdłużej

@Julika.s piękne fotki :D

@LittleStar hmm ciekawe skąd te plamienia?.. Na pewno to nic takiego :*

Spróbuję jeszcze na chwilę zamknąć oczy ale pewnie nic z tego nie wyjdzie [emoji23] dam znać po, czy mnie odesłali z innym terminem tych prenatalnych [emoji51][emoji41] Miłego dnia [emoji8][emoji173]️
Ja miałam problemy ze spaniem około 3 tyg temu. Spałam dosłownie po kilka godzin, budziłam się w nocy i leżałam np godzibę-dwie zanim usnęłam i potem o 5.30-6 na równe nogi co ja śpioch jestem masakryczny. Teraz usypiam bardzo szybko i w miarę śpię po nocnym tour do łazienki.
Ja mam tez zaplanowane prenatalne w 12 t+0 i się zastanawiam czy nie za wcześnie.
Moje plamienia są nie wiadomo skąd.. powoli się uspokajają na szczęście.
Może sprobuję dospać jeszcze godzinkę lub dwie ;)
 
Wiesz co ja zanim test zrobilam a później tak do 6 tygodnia wstawalam po 5 i spac nie moglam :D z synem mialam podobnie, pozniej wróciło do normy :D dzisiaj z tych emocji się przebudzilam :D 12+0 mialam prenatalne z synem i na usg wszystko ładnie było widać :p
Ja mialam plamienia od czasu do czasu ale do 9 tygodnia w terminach gdzie powinna się pojawić kolejna miesiączka :) z synem również tak mialam a nawet krew się pojawiła tylko ze wtedy od razu na ip jechalam bo sie wystraszyłam tej krwi:)
 
@Megan22 tak myslalam:D powodzenia, oby nie na marne to niewyspanie!
@Niespodzianka @LittleStar witajcie w klubie ;) też plamię. Od 6-8tyg plamilam non stop, potem przerwa i teraz od piątku znowu. Tym razem była na początku żywa krew i nawet jakieś kawałki tkanki, co mnie przerazilo. Ale byłam wczoraj na usg i z dzidzia ok. Ja mam polipa więc prawdopodobnie to od tego. Ale lekarka mówiła że niektórzy tak mają. Że jak się macica rozciąga to może powodować otarcia i rany i nawet jakieś dziwactwa mogą wychodzić:p Wiem jakie to irytujące, ja zawsze pierwszego dnia jak widzę to płaczę...:p Także łączę się w bólu :*
 
IMG_8925.JPG

Niestety wczoraj nie dostałam zdjęcia całej dzidzi, tylko główki... pewnie przez to ze nie chciała się ułożyć.

Ja ze spaniem na szczęście nie mam problemu, mogłabym spać nawet 12h! Tylko to wstawanie na siku... :(
 
Hej witam się i ja pogoda typowo do spania leje i szaro buro... Ja też mam problemy ze snem niestety... Nie wczoraj obudziłam się 6.17 choć miałam wolne i już nie zasnęłam . W dzień nie mam jak odespać a wieczorem znowu nie mogę zasnąć chyba że zmęczenia... Dziś też się obudziłam po 5 ale ze pogoda taka dupna to udało się jeszcze przyznać...

Współczuję tych krwawień napewno są stresujące...

Powodzenia na wizytach
 
reklama
Hej dziewczyny. Gratuluję pięknych dzidzi [emoji3590] i cieszę się że u Was wszystko okej na prenatalnych. Ja mam w pt i mam nadzieję że też będzie wszystko dobrze. I w końcu będzie można się cieszyć w pełni.

Co do spania to ja też ostatnio mam jakieś problemy ze spaniem. Zasypiam w miarę szybko ale nad ranem budzę się bo ciągle nie mogę znalezc sobie miejsca, jakoś nogi mnie bolą. Nie wiem od czego może to te dziwne guzki, które dalej nie wiadomo czym są mimo wizyty u lekarza.
Mam nadzieję że to nic poważnego ale jak będą mnie tak nogi kręcić do końca to chyba zwariuje.
Miłego dnia [emoji3590] i powodzenia na wizytach [emoji3590]
 
Do góry