reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

No zazdro figury! :oWpedzacie mnie w kompleksy:rofl2:
O widzisz, czyli dobrze ze mnie porpsawiasz, bo byłam nie mal pewna że jest na odwrót właśnie. :)

Piękna dzidzia :)

A gdzie masz zdjatko. Nie bądź taka weź się pochwal dzidziusiem :) uwielbiam te zdjęcia :)

Ładnie. Chciałabym tak wyglądać z trzeciej ciąży :D hahha... Ale musiałabym, robić parę operacji plastycznych [emoji14] piękny brzusio.
Ale super duże dzieci już! A Ty @Bafinka to już w ogóle szał ciał [emoji16] nie wiem czy jak miałam niedowagę, to miałam taki płaski brzuch [emoji23] ja niestety choćbym w anoreksję wpadła, to brzuch będzie widoczny ;)
U mnie dzisiaj się moje pomidory nie przyjęły, jestem zrozpaczona [emoji24] ja tak je kocham, że mogłabym jeść tonami, a tu dupa blada.
Kochane moje jesteście wspaniałe!!! Ale to tylko zdjęcie co prawda brzuch mam płaski ale za to dupę i biodra jak szafa.. różnica między talia i biodrami to prawie 30 cm .. więc nie ma tak idealnie..


@godzbal przykro mi że nawet pomidory ci nie służą[emoji53]ale zaraz wkroczysz w 12 TC i oby wszystko odeszło jak ręką odciął..[emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Ja się boje tu wchodzić normalnie po parogodzinnrj nieobecności bo tule skrobiecie :D

Masakra !! A lykasz magnez ??? Bierz 3 dziennie może akurat coś Ci pomoże
Kochana biorę tylko magnez w tej witaminie b6 z bicaps to jest właśnie Mag B6 ... może powinnam dodatkowy kupić
Oj to rzeczywiście niefajnie :/
Ja miałam takie podobne problemy jak brałam żelazo :) to była męczarnia i odstawiłam tabletki :)
Ja biorę suplement duphavit pregna i tam jest właśnie żelazo.. ale nie ma chyba aż tak dużo tego .. :unsure: a mam jeszcze 3 całe opakowania bo zamówiłam od razu więcej ...:sorry2:
O rany!! Brzmi przerażająco :( nie zazdroszczę, pewnie przeżyłaś tortury... oby Ci się już tak nie przydarzyło. Ja jedynie mam ciagle ochotę na owce i jem i bardzo dużo i na szczęście w tej kwestii nie mam problemów. ale jeszcze dużo ciąży przede mna...
Ja tez mam ochotę na owoce wyjątkowo bo ogólnie przed ciąża nie przepadałam, ale teraz wcinam przeróżne .. w sumie dziś i wczoraj nie jadłam :unsure:
@coco07 pij dużo wody i jedz błonnik tzn pełnoziarniste chleby, makarony, owoce i warzywa. Dobrze jest jeść tez mniej ale często. Współczuje nawet nie wiem jak to jest bo nigdy takich problemów nie miałam (odpukać)
Kochana ja pije z 4 litry dziennie wody i od dziś robię sobie siemię lniane właśnie ... będę je pic regularnie już i zobaczymy ;)
Cześc, witam się i ja.
Dzisiaj znowu mam dzień trochę do dupy, wstałam znowu bez sił i ochoty na cokolwiek.
Liczę, że zaraz mi to minie, bo to takie do mnie niepodobne :baffled::)
Dzisiaj weszłam na wagę i mam kolejny kg w dół, dobrze że mam jeszcze zapas....
a z planów, to jutro mamy jechać na zlot do Ostródy, liczę, że nadal będzie mi się tak chciało jak mi się nie chce:-D

@coco07 Ja miałam problem z zaparciami, potem minął i potem znowu miałam. Taka trochę ruletka :D ale mnie dużo pomógł syrop Lactulose-MIP (granatowo pomarańczowe opakowanie). Piłam 4 dni z rzędu i się unormowało, na początku strasznie się gazuje, ale pomaga. No a teraz jem dziennie z 2-3 kiwi i ranna kawa dużo mi daje :D
Czytałam właśnie o syropach jest ich kilka i na pewno jakiś kupię, bo nie chce przechodzić tego ani raz więcej :(:szok::no:
Hej dziewczyny ja po wizycie i nie jest dobrze. Muszę się pozbierać. Podwyższona przezierność karkowa [emoji20] wszystko inne w normie. Teraz nie mam siły na forum, może za jakiś czas wrócę [emoji17]
Kochana trzymaj się i nie załamuj, bo jeszcze nic nie jest przesadzone! ❤️ Tak jak dziewczyny pisza, idź może za tydzień zobaczyć jeszcze raz?
A czym to się właściwie różni?zastanawiam się czemu właśnie gin przepisał to a nie luteine:/
Dupek nie jest refundowany a luteina tak.. i jak każdemu wiadomo niektórzy przepisują leki refundowane, inni nie chyba z różnych powodów ... choć dokładniej się w to nie zaglebialam..
Oto mój fasolę ma aż 2.17cm i ma się bardzo dobrze serduszko pięknie bije Zobacz załącznik 1000265
Super wieści i duża dzidzia już!!;)❤️ Wg jakiejś tam teorii kogoś tam, która przytaczała mamaginejolog dzidzia jest po prawej stronie czyli powinien być chłopczyk;) u mnie jest po lewej stronie i podobno ma być dziewczynka;) ciekawe czy się sprawdzi i czy dobrze ci wywróżyłam:p:D
 
@godzbal wiem co czujesz... Mi się dzisiaj sushi nie przyjęło [emoji24][emoji24][emoji24] a taką miałam ochotę... Od początku ryby mi nie podchodziły, ale już zaczęłam 12tydzien i myślałam, że będzie lepiej, a tu taki psikus [emoji22][emoji22] a tak mi smakowało jak jadłam... I postanowiło zrobić bardzo brzydki w tył zwrot... (Od początku ciąży ryb nie jadłam bo mi śmierdziały z daleka...)
 
Ja na tą moją odchodząca kosmówkę też biorę duphaston 2x dziennie i również mam wrażenie że bardziej chce mi się po nim spać.. rano jak wezmę i się położę to później wstać mi się nie chce :/
Ja miałam pierwsze USG w 7 tyg a następna wizytę mam ok 11 tc.. myślicie że będzie drugie USG?
Chyba tak mi gin robi co 3 tyg.
 
Powiem tak. Większość z Was ma tu pewnie naturalne ciaze.
Ja jestem od poczatku na takiej ilości lekow ze chyba świecę w ciemności.
Duphaston mam miedzy innymi.
Ale duphaston to progesteron wiec moze zwiększac sennosc.
Pewnie jesteś po przejściach...? Napisz coś więcej o sobie :) ja w staraniach o 1 ciążę byłam stymulowana tak, że też myślałam, że będę świecić w nocy ;)
Z tym się nie zgadzam w duphastonie jest 10 mg w luteinie 50 mg albo 100mg
Więc luteina jest silniejsza
Może różnica też jest we wchłanianiu, bo luteina jest podjęzykowa albo dopochwową, a duphaston doustny. Może inaczej się to wchłania.
cześć dziewczyny,
miałam wczoraj wizytę i emocje towarzyszą mi do dziś. Dzidzia rusza się, serduszko bije. Aż mi łezki polecialy z emocji :)
Super, gratuluję! [emoji7][emoji7][emoji7] Oby tak dalej [emoji4] morale trochę podbudowane??


Wy dziewczyny tak serio z tymi czarnymi gondolami na wiosnę/lato? [emoji16][emoji16]
 
No ciekawe mąż chce chłopca ja mam już dziewczynkę fajnie by było mieć chłopca ale ubranka bym już miała dla dziewczynki
Ja się boje tu wchodzić normalnie po parogodzinnrj nieobecności bo tule skrobiecie :D


Kochana biorę tylko magnez w tej witaminie b6 z bicaps to jest właśnie Mag B6 ... może powinnam dodatkowy kupić

Ja biorę suplement duphavit pregna i tam jest właśnie żelazo.. ale nie ma chyba aż tak dużo tego .. :unsure: a mam jeszcze 3 całe opakowania bo zamówiłam od razu więcej ...:sorry2:

Ja tez mam ochotę na owoce wyjątkowo bo ogólnie przed ciąża nie przepadałam, ale teraz wcinam przeróżne .. w sumie dziś i wczoraj nie jadłam :unsure:

Kochana ja pije z 4 litry dziennie wody i od dziś robię sobie siemię lniane właśnie ... będę je pic regularnie już i zobaczymy ;)

Czytałam właśnie o syropach jest ich kilka i na pewno jakiś kupię, bo nie chce przechodzić tego ani raz więcej :(:szok::no:

Kochana trzymaj się i nie załamuj, bo jeszcze nic nie jest przesadzone! [emoji3590] Tak jak dziewczyny pisza, idź może za tydzień zobaczyć jeszcze raz?

Dupek nie jest refundowany a luteina tak.. i jak każdemu wiadomo niektórzy przepisują leki refundowane, inni nie chyba z różnych powodów ... choć dokładniej się w to nie zaglebialam..
Super wieści i duża dzidzia już!!;)[emoji3590] Wg jakiejś tam teorii kogoś tam, która przytaczała mamaginejolog dzidzia jest po prawej stronie czyli powinien być chłopczyk;) u mnie jest po lewej stronie i podobno ma być dziewczynka;) ciekawe czy się sprawdzi i czy dobrze ci wywróżyłam:p:D
 
Ale ja znowu czytałam że po lewej jest na chłopca a po prawej na dziewczynke xd
Ja się boje tu wchodzić normalnie po parogodzinnrj nieobecności bo tule skrobiecie :D


Kochana biorę tylko magnez w tej witaminie b6 z bicaps to jest właśnie Mag B6 ... może powinnam dodatkowy kupić

Ja biorę suplement duphavit pregna i tam jest właśnie żelazo.. ale nie ma chyba aż tak dużo tego .. :unsure: a mam jeszcze 3 całe opakowania bo zamówiłam od razu więcej ...:sorry2:

Ja tez mam ochotę na owoce wyjątkowo bo ogólnie przed ciąża nie przepadałam, ale teraz wcinam przeróżne .. w sumie dziś i wczoraj nie jadłam :unsure:

Kochana ja pije z 4 litry dziennie wody i od dziś robię sobie siemię lniane właśnie ... będę je pic regularnie już i zobaczymy ;)

Czytałam właśnie o syropach jest ich kilka i na pewno jakiś kupię, bo nie chce przechodzić tego ani raz więcej :(:szok::no:

Kochana trzymaj się i nie załamuj, bo jeszcze nic nie jest przesadzone! [emoji3590] Tak jak dziewczyny pisza, idź może za tydzień zobaczyć jeszcze raz?

Dupek nie jest refundowany a luteina tak.. i jak każdemu wiadomo niektórzy przepisują leki refundowane, inni nie chyba z różnych powodów ... choć dokładniej się w to nie zaglebialam..
Super wieści i duża dzidzia już!!;)[emoji3590] Wg jakiejś tam teorii kogoś tam, która przytaczała mamaginejolog dzidzia jest po prawej stronie czyli powinien być chłopczyk;) u mnie jest po lewej stronie i podobno ma być dziewczynka;) ciekawe czy się sprawdzi i czy dobrze ci wywróżyłam:p:D
 
Ale ja znowu czytałam że po lewej jest na chłopca a po prawej na dziewczynke xd
@coco07 u mnie też po lewej. Ciekawa jestem :p
Wstawiam wam fotkę ;)
C2937868-A970-4C20-8576-B89320F788AF.png


U mnie jest po tej drugiej stronie (czyli tak jakby na dole) i ma być dziewczynka :p a z tego co kojarzę u mamyginekolog tez się to chyba sprawdziło bo wiem na pewno ze ma 1 synka;)
 
reklama
Do góry