reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

My tez na serio :D W lato już może w spacerówce będziemy się wozić;) a dwa to zawsze można czasem uciec do cienia a jak bedzie 40 stopni tak jak teraz było w czerwcu, to lepiej zostać w domu niz wychodzić w takie upały:p
 
reklama
Tez czytałam o tej teorii i to raczej chodzi po której stronie jest kosmowka a nie dzidziuś :p próbuje znaleźć kosmosie u siebie na zdjęciu ale nie mogę rozpoznać;(
 
Też właśnie ostatnio czytałam o tej metodzie, ale podobno różnie z tym bywa. Oczywiście i tak jak szalona wpatrywałam się w zdjęcie USG celem ustalenia :D haha nie udało mi się do tego dojść.
Dziewczyny pytanie z innej paki... Czy któraś z Was do tej pory miała jakąś infekcję typu przeziębienie? Mam wrażenie, że mnie coś bierze :( jestem bardzo osłabiona i drapie mnie w gardle.. Ewidentnie coś się przypałętało. I jestem bezradna, bo kompletnie nie wiem czy się mogę wspomóc. Dotychczasowe 3 miesiące przeszłam bez żadnego choróbska. Macie w tym jakieś doświadczenie? Co można bezpiecznie brać?
 
Też właśnie ostatnio czytałam o tej metodzie, ale podobno różnie z tym bywa. Oczywiście i tak jak szalona wpatrywałam się w zdjęcie USG celem ustalenia :D haha nie udało mi się do tego dojść.
Dziewczyny pytanie z innej paki... Czy któraś z Was do tej pory miała jakąś infekcję typu przeziębienie? Mam wrażenie, że mnie coś bierze :( jestem bardzo osłabiona i drapie mnie w gardle.. Ewidentnie coś się przypałętało. I jestem bezradna, bo kompletnie nie wiem czy się mogę wspomóc. Dotychczasowe 3 miesiące przeszłam bez żadnego choróbska. Macie w tym jakieś doświadczenie? Co można bezpiecznie brać?
*spam* ma syropy na przeziębienie dla kobiet w ciąży. Skład naturalny oczywiście, w poprzedniej ciąży stosowałam. Spróbuj może pomoże. Oczywiście nie zaszkodza wszelkie domowe sposoby też.
 
reklama
Do góry