reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Czesc wszystkim :) moge i ja do was dolaczyc? Czytam was od jakiegos czasu, ale jakos nie mialam odwagi napisac wczesniej ;) obecnie jestem w 10+6dni, termin wstepnie na 12.02. To moja 3 ciaza.. z.pierwszej mam corke 8 lat, druga poronilam i teraz mam nadzieje ze bedzie dobrze :) Mam 37lat, takze przypuszczam ze bede najstarsza mama na tym forum :)
Witaj Jesteś moja rowniesniczka Także my tu najstarsze
 
reklama
Oto mój fasolę ma aż 2.17cm i ma się bardzo dobrze serduszko pięknie bije
IMG_20190719_183727.jpeg
 
@coco07, ja też teraz często mam zaparcia, ale na szczęście nie tak mocne, choć raz musiałam się czopkami wspomagać... Miałam jakieś glicerynowy w domu. Mi lekarz polecił Duphalac (na bazie laktulozy) powiedział że łyżkę codziennie mogę na spokojnie wziąć i rzeczywiście ładnie reguluje wypróżnianie [emoji6]

@godzbal, o! Dzięki za stronkę [emoji7][emoji8] już sobie zapisuję żeby mi nie umknęło [emoji16]


A ja jak obiecywałam od rana zabrałam się za sushi. Mój Wstręciuch dzisiaj szybciej wychodził do pracy, bo po drodze musi jeszcze lekarza odwiedzić z wynikami badań i żeby mu powiedział co i jak dalej ma robić. I dziad niedobry wszystkie najładniejsze sushi sobie do pracy zabrał a mi zostawił 3 rolki, więc na zdjęciu to trochę biednie wygląda [emoji23][emoji28] ale już mnie pytał czy na przyszłą niedzielę nie zrobimy sushi na wynos do znajomych, bo idziemy do nich na urodziny [emoji28] więc jeszcze niedługo się narobię [emoji16][emoji16]Zobacz załącznik 1000136
O jakie pyszności. Robię czasem sushi z wędzonej rybki. A powiedz mi proszę czy to białe to jakiś serek czy majonez?
 
reklama
Pochwalę się i ja moja fasolka bo już widać [emoji7] to 3 dziecko więc myślałam że brzuch szybciej wyskoczy więc jestem pozytywnie zaskoczona że przez wakacje jeszcze w stare ciuchy się mieszczę ale ,"dzidz" już jest bo rano jak leżę to na głośnika brzuch płaski i nagle pod pępkiem jakbym grejpfruta w całości połknęła śmiesznie to wygląda [emoji23]

Co do samopoczucia to mi już wszystko ustąpiło.. czuję się normalnie[emoji3526] czasem tylko mam zawroty głowy ale to i przed ciążą się zdarzało.. ślinotok mam tylko jak głodna jestem a że cały czas coś podjadam to prawie nie dokucza [emoji16]

Chciałam postąpić roztropnie i nie kupować nic tak wcześnie ale wkrecilyscie mnie w te wózki i teraz bym cały czas je oglądała... Albo jakieś akcesoria[emoji23][emoji23]

IMG_20190719_083151.jpeg
 
Do góry