reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Napewno wszystko bedzie dobrze, podobno dosc czesto wychodzi podwyzszona przeziernosc karkowa a dzieci rodza sie zdrowe. Kolezanka miala to samo, cala ciaze sie stresowala, jakies badania dodatkowe robione, a jej coreczka urodzila sie zdrowa i dostala 10p przy porodzie.
Hej dziewczyny ja po wizycie i nie jest dobrze. Muszę się pozbierać. Podwyższona przezierność karkowa [emoji20] wszystko inne w normie. Teraz nie mam siły na forum, może za jakiś czas wrócę [emoji17]
 
reklama
@nutka83 to jeszcze nic nie znaczy. Ostatnio na grupie Fb dziewczyna pisala że ma zbyt duża, miała przyjść jeszcze raz tydzień później i już było dobrze.

Ja też jestem po wizycie. Niestety okazało się że to tylko wizyta w przychodni genetycznej, gdzie założyli kartę, zrobili wywiad i dali skierowanie na badanie krwi i usg. Czyli wszystkie badania mam 01.08. Achh, a liczyłam że dzidzie zobaczę
 
@nutka83 słońce!, tak jak dziewczyny piszą, to jeszcze nic nie znaczy! Bądź dobrej myśli, też znam osobiście "przypadek", gdzie mała miała mieć ZD a jest zdrowa jak ryba! Tulę Cię mocno!

@Anabela82 @Koliberka ja mam drugie usg 12.08 i się zastanawiam też, czy to też nie za późno, bo pierwsze miałam w 6t4d ;) pocieszam się, że czas nam szybko minie i po prostu musimy być cierpliwe!
 
Hej dziewczyny ja po wizycie i nie jest dobrze. Muszę się pozbierać. Podwyższona przezierność karkowa [emoji20] wszystko inne w normie. Teraz nie mam siły na forum, może za jakiś czas wrócę [emoji17]
Hej, tak jak dziewczyny piszą, to jeszcze nic nie potwierdza - nie załamuj się, musisz mieć siłę na dalsze badania.
Jesteśmy z Tobą! Myśl pozytywnie :*
 
Hej dziewczyny ja po wizycie i nie jest dobrze. Muszę się pozbierać. Podwyższona przezierność karkowa [emoji20] wszystko inne w normie. Teraz nie mam siły na forum, może za jakiś czas wrócę [emoji17]
Nie wiem co napisać... być może wszystko będzie jeszcze w normie. Ostatnio czytałam o tym badaniu zacytuje.

„Nieprawidłowy wynik nie zawsze jest dowodem na wystąpienie wad chromosomalnych płodu. Przyjmuje się, że 70% dzieci z wynikiem między 3 a 4,5mm rozwija się prawidłowo. Podwyższona wartość NT może jedynie świadczyć o podwyższonym ryzyku, które trzeba potwierdzić lub wykluczyć poprzez inne badania diagnostyczne.”

Twój wynik wyszedł podobnie? Jak tak to nie smuć się na zapas. Będzie dobrze! Ściskam ❤️
 
@nutka83 słońce!, tak jak dziewczyny piszą, to jeszcze nic nie znaczy! Bądź dobrej myśli, też znam osobiście "przypadek", gdzie mała miała mieć ZD a jest zdrowa jak ryba! Tulę Cię mocno!

@Anabela82 @Koliberka ja mam drugie usg 12.08 i się zastanawiam też, czy to też nie za późno, bo pierwsze miałam w 6t4d ;) pocieszam się, że czas nam szybko minie i po prostu musimy być cierpliwe!
To usg powinno być zrobione do Max 13t6d, żeby móc sprawdzić tą przeziernosc karkowa i kość nosowa
 
@godzbal no widzisz ale juz jedno mialas, a ja bede miala pierwszy raz i to bedzie 19tc [emoji28] a w 15tc bede miala pierwszy raz sprawdzane serduszko. Do tej pory same badania krwi i moczu.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Ogólnie długi czas bronilam się przed lekami. Ale w poniedziałek uleglam bo ta moja torbiel się nie zmniejsza A mi nic nie wolno robić same zakazy. I wzięłam po ponad 10 tygodniach duphaston. Ale obecnie odkąd wzięłam tabletki jest tylko gorzej. W sensie w nocy przesypiam te 8-9 godzin. Rano 2 godziny po tabletce zaczynam się znowu źle czuć jestem senna i kręci mi się w głowie. I kładę się spać, dziś przespalam kolejne 5 godzin. Bola mnie nogi i mam jakaś wielka potliwosc A tego nie miałam. Napisałam do lekarza bo wolnych wizyt dziś i jutro u niego brak. Ale nie wiem co sobie myśleć. Dobrze nie jest.
 
Do góry