reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
@Miranda M haha Dziekuje za słowa otuchy :D puls dziecka który idealnie sie zsynchronizował z biciem serca matki, coś pięknego ♥️ A fantazjowac też można :D Dobrej nocy!
@LittleS a okazalo sie w koncu ze co to? Był ten zakrzep czy tylko podejrzenie?
Nie czuje zatkanego ucha, czasem miewalam z tym problemy w lewym uchu, wiec wiem co to za uczucie mniej więcej. Trzymam się tego, że jak piszesz, szum szumowi nierówny:) a jak mnie będzie dłużej to nurtowac to zadzwonię do doktorka, jakieś 2 tyg mnie nie słyszał , to pewnie się stęsknił ;)
 
Moja mama tez rodziła 10 lat temu, w wieku 40 lat ostatnie dziecko (z wpadki) - mojego brata :D I nic mi nie wiadomo żeby kiedykolwiek usłyszała coś ze wyglada jak babcia czy coś takiego;)
Jedyne co to z racji tego ze to już 4 dziecko było, teraz brakuje jej troche cierpliwości w siedzeniu z nim np nad książkami itp :p to już siła nie ta i nerwy nie te...
Ale ogólnie będzie dobrze i dacie radę ☺☺☺
Mojej przyjaciółki mama urodziła 3 dziecko w wieku 47 lat. Tylko wtedy to był mega obciach.. w wieku 35 lat to już były uwagi ze stara. Na pewno nie będzie łatwo bo siły jux nie te, ale damy radę
 
@Miranda M haha Dziekuje za słowa otuchy :D puls dziecka który idealnie sie zsynchronizował z biciem serca matki, coś pięknego ♥ A fantazjowac też można :D Dobrej nocy!
@LittleS a okazalo sie w koncu ze co to? Był ten zakrzep czy tylko podejrzenie?
Nie czuje zatkanego ucha, czasem miewalam z tym problemy w lewym uchu, wiec wiem co to za uczucie mniej więcej. Trzymam się tego, że jak piszesz, szum szumowi nierówny:) a jak mnie będzie dłużej to nurtowac to zadzwonię do doktorka, jakieś 2 tyg mnie nie słyszał , to pewnie się stęsknił ;)
Tylko podejrzenie bo nie dało się tego sprawdzić.
Dzwoń do gościa jak coś Cię niepokoi, od tego jest :)
 
To musiało być ciężkie dla Was bardzo. Jak nie masz dziecka ,starasz się i nie wychodzi to boli ale jeszcze jak widzisz ,że Twoje dziecko tak chce rodzeństwa to chyba boli podwójnie:-(
Musi się teraz udać i musi być dobrze, ja tego nie widzę inaczej. Mam dobre" układy z Górą" zagadam dziś. :-)
Co do temperatury to ciekawą sprawę poruszyłaś. Ja nie mierzylam, sprawdzę z ciekawości.
Dzięki
Jak mi zawsze zimno tak teraz płonę
 
Jotka - Jak Twoje samopoczucie?
Polepszyło się trochę czy cały dzień taki kiepski był?
Dzień był okropny, jeszcze na koniec obejrzeliśmy z me, em Wołyń. Synek zasnął wtulony we mnie.. Tak mocno go ściskałam. Straszny film. Bardzo go przeżywam. Teraz niby inne czasy, ale nigdy nie wiadomo kiedy się spieprzy. A ich u nas w powiecie jest tyle, że strach wieczorem wyjść na spacer. Eh... Ciężkie tematy przed snem.
Wiem dziś tylko jedno. Kocham Mojego synka. :)
 
Witam się w ten czwartkowy poranek:) dziś ostatni dzień 10 tygodnia ciąży:) szybko leci zaraz wlecimy w drugi trymest. Dziś pół nocy nie spałam przez moja migrenę, wydaje mi się że to na tle nerwowym bo na l4 nic mi nie było a odkad wróciłam do pracy to cierpię na okropne bóle głowy...Za niedługo jadę mojego synka zawieźć do „centre de loisir” a później jadę do mojego gina porozmawiać o l4 aż do macierzyńskiego. Ciekawa jestem czy przy okazji mnie zbada chociaż nie łudzę się bo wciśnie mnie między pacjentkami. Fajnie by było zobaczyć maluchy ale jak nie zbada to nic, za nie całe 2 tygodnie mam prenatalne wiec się zobaczymy :) ciekawe czy pokażą swoją płeć :D miłego dnia!
 
Mi lekarz powiedział że jak się na usg coś pojawi niepokojącego to wtedy robić krew ale tak to nie ma potrzeby. I ja tak zrobię nie ma sensu się dodatkowo obciążać tym bardziej że już samo badanie jest kupą stresu
 
Źle mi się dodał post ale chodziło mi o testy pappa, czy któraś z Was jest zdecydowana robić odrazu
Mi lekarz powiedział że jak się na usg coś pojawi niepokojącego to wtedy robić krew ale tak to nie ma potrzeby. I ja tak zrobię nie ma sensu się dodatkowo obciążać tym bardziej że już samo badanie jest kupą stresu
 
reklama
Cześć Dziewczyny [emoji6] ja się obudziłam po 6 na siku i mdłości mnie dopadły... [emoji21]
@Ritka89 ja będę robiła, wczoraj mi gings powiedział że w wieku od 30 lat lepiej mimo wszystko zrobić
 
Do góry