reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Moja mama tez rodziła 10 lat temu, w wieku 40 lat ostatnie dziecko (z wpadki) - mojego brata :D I nic mi nie wiadomo żeby kiedykolwiek usłyszała coś ze wyglada jak babcia czy coś takiego;)
Jedyne co to z racji tego ze to już 4 dziecko było, teraz brakuje jej troche cierpliwości w siedzeniu z nim np nad książkami itp :p to już siła nie ta i nerwy nie te...
Ale ogólnie będzie dobrze i dacie radę ☺️☺️☺️
Brawo dla mamy Twojej, 4 ogarnąć to już nie taka prosta sprawa.
Pewnie,że damy radę, mąż będzie nad książkami siedział. Już zapowiedziałam, ze jak się tyle czasu ociągał to teraz cała czarna robota spada na niego, od kupek po książki, niech ma przygodę życia;-) Twardy żołnierz ,da radę.
 
reklama
Kochane moje, a u mnie znowu wróciło rzyganko :D Ale nadal się nie poddaję i dzielnie w tym trwam. Dzisiaj przyjechała do nas moja przyjaciółka z mężem i Jasiem, młody ma 3 miesiące. Ja nie wiedziałam, że dzieciaczki tak szybko idą z rozwojem :D widziałyśmy się miesiąc temu, a tu Jasiulek gaworzy, że aż miło :D Rodzice też zadowoleni, że przyszywany wnusio przyjechał. Powiem Wam, że strasznie mi się tęskni za czasami tutaj...
Ale się uśmiałam, sorry .
Wróciło rzyganko ale dzielnie w tym trwam:D fajnie to napisałaś. Podobno dzieci tak szybko rosną właśnie. Kilka miesięcy u malucha to już duża różnica.
Nie ma możliwości powrotu w Wasze strony?
Współczuję. Ja się kilkakrotnie przeprowadzałam, mieszkamy bardzo daleko zarówno od moich rodziców jak i teściów.
 
Mądry chłopiec. Jest w takim wieku ,że już nawet sporo mógłby pomóc przy braciszku lub siostrzyczce:-)
Oby te Wasze 7 lat walki za 7 miesięcy przyniosły Wam upragnione szczęście. Że tak ujme to kolokwialnie- należy Ci się po prostu :-)
Mam taką nadzieję że spełnią się nasze i jego marzenia o rodzeństwie. Jak był w przedszkolu to pisał listy do Mikołaja o rodzeństwo, nie o zabawki. Tak mi go żal ze taki samiutki jest.

Dziewczyny a tak z ciekawości zapytam jak wasza temperatura ciała? Ja mam ciągle podwyższoną na około 37,4-37,5
 
@Miranda M hahahha też mi przez głowę taka myśl przeszła;DD ale byśmy sie wtedy z tego cieszyły :D :D :D jak Ty funkcjonujesz z takim ciśnieniem ?? :o tutaj ciąża opiekuje sie rodzinny, wiec on sie nasłucha w ciągu dnia od pacjentów, i tak nie jest zbyt skłonny do wyjaśnień... Obstawiam, ze powie, że ciąża to taki stan - taki jego standard ;D
@LittleStar to mi sie teraz wystraszyło :( Miałas jakieś inne objawy, że od razu to podejrzewali i wyładowałaś na SOR? Jakie miałas cisnienie? Zawsze mi sie kojarzyło, ze różne zakrzepy maja związek z nadciśnieniem.
 
Ale się uśmiałam, sorry .
Wróciło rzyganko ale dzielnie w tym trwam:D fajnie to napisałaś. Podobno dzieci tak szybko rosną właśnie. Kilka miesięcy u malucha to już duża różnica.
Nie ma możliwości powrotu w Wasze strony?
Współczuję. Ja się kilkakrotnie przeprowadzałam, mieszkamy bardzo daleko zarówno od moich rodziców jak i teściów.

Hehe, śmiech to zdrowie, więc jak najwięcej :D
No niestety, mój ma firmę u siebie, a tutaj na Pomorzu niestety dobrze by nie prosperowała ;) małe zasoby kotłów gazowych i nie tej firmy, co serwisuje ;) ale pocieszam się, że to tylko 500km, 6h jazdy i jesteśmy na miejscu. Gorzej jakbym w Kanadzie mieszkała, wtedy bym miała przesrane z częstym odwiedzaniem :D

@LittleStar ja mam cały czas w granicach 37-37.2, a normalnie mam ok 36, więc dla mnie różnica jest spora, nawet mój mówi do mnie per piecyk ;)
 
@Miranda M hahahha też mi przez głowę taka myśl przeszła;DD ale byśmy sie wtedy z tego cieszyły :D :D :D jak Ty funkcjonujesz z takim ciśnieniem ?? :o tutaj ciąża opiekuje sie rodzinny, wiec on sie nasłucha w ciągu dnia od pacjentów, i tak nie jest zbyt skłonny do wyjaśnień... Obstawiam, ze powie, że ciąża to taki stan - taki jego standard ;D
@LittleStar to mi sie teraz wystraszyło :( Miałas jakieś inne objawy, że od razu to podejrzewali i wyładowałaś na SOR? Jakie miałas cisnienie? Zawsze mi sie kojarzyło, ze różne zakrzepy maja związek z nadciśnieniem.
Cisnienie miałam wtedy niskie, obudziłam się rano z zatkanym i szymiącym uchem. Cały dzień tak miałam i na następny pojechałam do laryngologa. Myślałam ze to woskowina może. Nie słyszałam za dobrze na to zatkane ucho, dała skierowanie do szpitala. Z tego co Ty pisałaś to mogą być takie objawy przy ciśnieniu, jak nie masz uczucia korka w uchu to pewnie nic takiego. Wiesz, szum a szum to mogą być dwa różne odczucia
 
Mam taką nadzieję że spełnią się nasze i jego marzenia o rodzeństwie. Jak był w przedszkolu to pisał listy do Mikołaja o rodzeństwo, nie o zabawki. Tak mi go żal ze taki samiutki jest.

Dziewczyny a tak z ciekawości zapytam jak wasza temperatura ciała? Ja mam ciągle podwyższoną na około 37,4-37,5
To musiało być ciężkie dla Was bardzo. Jak nie masz dziecka ,starasz się i nie wychodzi to boli ale jeszcze jak widzisz ,że Twoje dziecko tak chce rodzeństwa to chyba boli podwójnie:-(
Musi się teraz udać i musi być dobrze, ja tego nie widzę inaczej. Mam dobre" układy z Górą" zagadam dziś. :-)
Co do temperatury to ciekawą sprawę poruszyłaś. Ja nie mierzylam, sprawdzę z ciekawości.
 
@MadalenaWedel cóż za piękny widok [emoji16]

@coco07 nie mam pojęcia do kogo mnie zapisała :) podała tylko termin i godzinę [emoji14] będę wtedy w 11+3 tyg [emoji14] powiedziala jeszcze ze mam na maila lub 3 dni przed wizytą donieść te wnioski wypełnione które są do pobrania na ich stronie :)
Fajne geterki :D

@godzbal wspolczuje ze rzyganko wróciło.. Oby to tylko taka wpadka dzisiaj [emoji86] domyślam się że musi być ciężko mieszkać daleko od rodziny.. Ale tak jak piszesz, wsiadasz w samochód, troche drogi i jesteście [emoji14]

@LittleStar teraz na pewno doczeka się rodzeństwa [emoji173]️ ja pamiętam jak zawsze prosiłam rodzicow o rodzeństwo, tez pisalam listy do Mikolaja :) mam 7 lat młodszego brata :) i to jest mój najukochanszy brat mimo że w maju skończył 18lat to ja ciągle się o niego martwie jak o małe dziecko :D
Ja z temp nie pomogę bo ani razu nie mierzyłam :)
 
@Miranda M hahahha też mi przez głowę taka myśl przeszła;DD ale byśmy sie wtedy z tego cieszyły :D :D :D jak Ty funkcjonujesz z takim ciśnieniem ?? :o tutaj ciąża opiekuje sie rodzinny, wiec on sie nasłucha w ciągu dnia od pacjentów, i tak nie jest zbyt skłonny do wyjaśnień... Obstawiam, ze powie, że ciąża to taki stan - taki jego standard ;D
@LittleStar to mi sie teraz wystraszyło :( Miałas jakieś inne objawy, że od razu to podejrzewali i wyładowałaś na SOR? Jakie miałas cisnienie? Zawsze mi sie kojarzyło, ze różne zakrzepy maja związek z nadciśnieniem.
Normalnie matki wariatki:-)
Dziecko milimetry ma a one słyszą bicie serca w uchu, kochana puśćmy to dalej, będzie hit internetów;-)
Rodzinny to faktycznie duży przekrój dolegliwości przerobi przez cały dzień.
Ja zawsze niskie i super się czuje.
Nie bój się na pewno nie masz żadnego zakrzepu. Mam te same objawy i ja też nie mam zakrzepu:-) myślałam, że już ustalilysmy, że to serce dziecka ;)
 
reklama
Hehe, śmiech to zdrowie, więc jak najwięcej :D
No niestety, mój ma firmę u siebie, a tutaj na Pomorzu niestety dobrze by nie prosperowała ;) małe zasoby kotłów gazowych i nie tej firmy, co serwisuje ;) ale pocieszam się, że to tylko 500km, 6h jazdy i jesteśmy na miejscu. Gorzej jakbym w Kanadzie mieszkała, wtedy bym miała przesrane z częstym odwiedzaniem :D

@LittleStar ja mam cały czas w granicach 37-37.2, a normalnie mam ok 36, więc dla mnie różnica jest spora, nawet mój mówi do mnie per piecyk ;)
6h to kawałek drogi jest ale nie na tyle,żeby co jakiś czas się nie zobaczyć. Tak jak mówisz ile osób za granicą mieszka i jest dużo trudniej.
Bardzo się docenia wtedy jak się przyjedzie i celebruje ten czas.
Fajnie,że Wasza firma dobrze prosperuje :-)
 
Do góry