reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Narazie to i tak mala fasolka, nie za duzo widac wiec nie mam cisnienia i moge spokojnie poczekac. To moja 3 ciaza wiec pewnie tez dlatego mam takie spokojniejsze podejscie. Te zdjecia w 1 trymestrze nie robia na mnie jakiegos wrazenia.
@coco07, @anchela Ojej, ale fajne te wasze bobaski i jak ja w spokoju mam doczekać do poniedziałku jak mi takie zdjęcia pokazujecie rączków i nóżków. Słodziachne. [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]

@Koliberka pewnie i Ty się nie możesz doczekać USG? Czy przyjmujesz to na miękko?
 
reklama
@Koliberka Najwazniejsze, ze wszystko wyglada dobrze ☺

@anchela @Mila93 Wasze bobaski tez super już urosły ☺️ Cieszę się, ze wszystko jest Ok ;)

@Peeszet To na co czekasz? Kiś ogóra :p:D ja muszę już nowe zrobić bo najbardziej lubie takie 2 dniowe, a te maja już chyba z 4:laugh2:
 
received_324274648519968.jpeg
Dziś zahaczyłam o Pepco. No nie mogłam się powstrzymać ;) W szczególności, że za wszystko dałam 25 zł.
A teraz wszędzie te wyprzedaże i jak żyć :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny! Gratuluję wszystkim przyszłym mamom:)
Pozwoliłam sobie dołączyć do Waszego grona, bo mój termin to 18sty luty, obecnie 7tc. Jestem już mamą 4letnich bliźniąt ;)
Pozdrawiam Was!
 
@Mila93 super zdjęcia [emoji173]️ i cieszę się, że wszystko ok!

@Peeszet ja mam zapas kiszonych od mamy. Od dziecka uwielbiam je jeść [emoji16]

@Kasiektorek widzę, że już szalejesz [emoji16] mój jakby mógł (ale nie pozwalam) to już byśmy wózek w domu mieli, łóżeczko i fotelik [emoji16]

Ja właśnie wróciłam z pracy, dzisiaj wymiotowałam tylko raz, więc pod tym względem jest ok. Mdli niestety nadal. Zaraz zjem sobie jakiś jogurt z owocami.
A jutro na czczo na badania, żebym tylko nie zapomniała wysikać się do pojemniczka [emoji23] bo jak zapomnę, to klops [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Dziewczyny, czy orientuje się któraś, czy przebywanie (krótkie) w mieszkaniu osoby, która była narażona na gronkowca złocistego (nie ma jeszdze wynikow testów, nie ma symptomow żadnej infekcji ) grozi zakażeniem dla kobiety w ciąży ? Moja "mądra " zaprosiła mnie na kawę po czym mi to oznajmiła, że miała w pracy styczność i teraz jest badana :( powiedzieli jej że nie zaraża bo już bym miała symptomy więc nie musi być w izolacji. No ale wyników badań jeszcze nie ma. Byłam tam 10 minut może, nie dotykalam niczego... Ale się teraz martwię:( nie wiem jak można być tak bezmyślnym i nie myśleć o innych - wiedziała o mojej ciąży :(
 
@coco07 dziś zadowole się korniszonami, ale w weekend biorę się za małosolne:biggrin2:
W ogóle smaki jakoś mi się pozmieniały, zawszę lubiłam słodkości, a teraz mięso i warzywa. Dziś na obiad biała kiełbasa ;)
 
A jak bedzie chlopak? [emoji16][emoji16][emoji1787]
To body będą na wymianę :D albo i nie, urodzi się zimą więc na body i tak będzie jakaś bluzeczka

Z moją córką specjalnie nie chciałam widziec jakiej dzidzia będzie płci.
I większość bodziaków na początku miała białych albo czerwonych albo żółtych :)

Pamiętam, że jak zaczęła się akcja porodowa to położona spytała jaki kolor opaski na rączkę uszykować. Powiedziałam, że różową, mimo, że na początku bardzo chciałam syna :)
Teraz chciałabym płeć poznać jak najszybciej :p
 
reklama
Zobacz załącznik 994206
Dziś zahaczyłam o Pepco. No nie mogłam się powstrzymać ;) W szczególności, że za wszystko dałam 25 zł.
A teraz wszędzie te wyprzedaże i jak żyć :p
też byłam dziś w pepco i oczywiście też coś kupiłam :p na jaki rozmiar kupiłaś?
Dziewczyny, czy orientuje się któraś, czy przebywanie (krótkie) w mieszkaniu osoby, która była narażona na gronkowca złocistego (nie ma jeszdze wynikow testów, nie ma symptomow żadnej infekcji ) grozi zakażeniem dla kobiety w ciąży ? Moja "mądra " zaprosiła mnie na kawę po czym mi to oznajmiła, że miała w pracy styczność i teraz jest badana :( powiedzieli jej że nie zaraża bo już bym miała symptomy więc nie musi być w izolacji. No ale wyników badań jeszcze nie ma. Byłam tam 10 minut może, nie dotykalam niczego... Ale się teraz martwię:( nie wiem jak można być tak bezmyślnym i nie myśleć o innych - wiedziała o mojej ciąży :(
Gronkowcem mozn się zarazić droga kropelkowa. Picie z jednej szklanki, wydzielina i, ślina... Itp. :)
 
Do góry