reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Cześć Dziewczyny przedstawiam Wam mojego maluszka ma 2.20 cm i nawet pomachał nóżkami na USG [emoji6] jak na razie jest wszystko idealnie aczkolwiek dostałam luteine na miesiąc. No i od dzisiaj jestem na L4 [emoji6] trzymam kciuki za resztę [emoji3526]Zobacz załącznik 994175Zobacz załącznik 994176
Słodziak! Gratuluję jest taka duża dzidzia jak moja :D tylko u mojej jeszcze nie było wydać lapek :p
 
reklama
W tym pepco ubranka sa cudne jesli chodzi o grafike, piekne,kolorowe, ale jakosc .... masakra jakas. Mialam kilka ciuszkow z pepco glownie z prezentow, sama kupilam tam raz czy dwa jakies getry czy koszulke jak potrzebowalam na juz na zmiane, ale dla mnie to takie jednorazowki.
 
@Jotka_Szczotka 68 cm, akurat te były w promce.
@Koliberka szczerze, nigdy nie miałam styczności z ciuchami dla dzieci z Pepco. 13 lat temu jeszcze tego sklepu nie było ;)
Wypiore i się przekonam, lepiej teraz niż po większych zakupach.

A jakie sklepy polecacie jeśli chodzi o jakość? :)

Te 13 lat temu pamiętam, że kupowałam w 5-10-15 i w H&M.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja glownie kupuje w H&M, Kappahl,a w Polsce jak jestem to ze Smyka lubie i te z Tesco FF. Do pepco praktycznie nie wchodze bo ta jakosc jest koszmarna.
@Jotka_Szczotka 68 cm, akurat te były w promce.
@Koliberka szczerze, nigdy nie miałam styczności z ciuchami dla dzieci z Pepco. 13 lat temu jeszcze tego sklepu nie było ;)
Wypiore i się przekonam, lepiej teraz niż po większych zakupach.

A jakie sklepy polecacie jeśli chodzi o jakość? :)

Te 13 lat temu pamiętam, że kupowałam w 5-10-15 i w HandM.
 
@Jotka_Szczotka 68 cm, akurat te były w promce.
@Koliberka szczerze, nigdy nie miałam styczności z ciuchami dla dzieci z Pepco. 13 lat temu jeszcze tego sklepu nie było ;)
Wypiore i się przekonam, lepiej teraz niż po większych zakupach.o

A jakie sklepy polecacie jeśli chodzi o jakość? :)

Te 13 lat temu pamiętam, że kupowałam w 5-10-15 i w H&M.
Mój syn głównie chodzi wtych szmarach z pepcko. Wyszłam z założenia że w D... Mam jakość ubranek skoro on moment z nich wyrasta... Jak się zniszczy wywale, szmate zrobię ale nie szkoda
 
reklama
Do góry